Nasici 2008

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Elyanna poze sa nu uiti!!!
In alta ordine de idei m-am gandit ca la botez,pt ca e si ziua finului mare sa-i iau un tort surpriza si pt elasa ca vom avea 2 torturi.
Anca nici eu nu am rochie de nasa ptr botez si nici chef sa caut, dar trebuie!

Andra ,mamica lui Robert , a Mariei si a lui Eduard Ionutz album no1 album no2 albumul no3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadm spune:

Elyanne distractie placuta si sa mearga toate ca unse . Asteptam poze!

Anca, Andreea (7 ani) si Monica (9 septembrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralucis spune:

Primiti si nasici de botez in club? noi vom boteza un baiatel in septembrie, probabilva fi ceva mai restrans, dar tot intr-o rochita o sa ma imbrac.
roxana, de cand astept sa te vad in rochita portocalie cu care ai fost imbracata la botezul bebelui cel mic, cand ne pui poze?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Cum sa nu te primim si eu botez pe 2 august dar si cunun asa ca bine ai venit!

Eliana e in distractii acum,abia astept sa puna poze.

Andra ,mamica lui Robert , a Mariei si a lui Eduard Ionutz album no1 album no2 albumul no3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Ralu bine ai venit

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)


poze si filmulete


povestea nasterii

www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana Claudia spune:

Ralucis - am pus ceva poze in albumul de botez...aici http://community.webshots.com/album/563488291mfsaUZ?start=24 In album sunt mai multe poze in care se poate vedea rochita. Mie tare dragaimi este..Iar sandalele le voi purta si la tinuta de seara cand voi cununa.

Roxana mami de Robert (18 feb 2008) si Catalin (5 iunie 2006)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Roxana fff frumoasa rochita si culoarea este mortala

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)


poze si filmulete


povestea nasterii

www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Roxana esti absolut superba,si tinuta la fel,simpla,eleganta si emani serenitate,sa-ti traiasca cele 2 comori!

Andra ,mamica lui Robert , a Mariei si a lui Eduard Ionutz album no1 album no2 albumul no3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Back... sunt inca moarta de somn... in recuperari...

Nunta a fost frumoasa... cu mici incidente, dar s-au rezolvat pana la urma... ca la nunta... multe rude, multe pareri, multe pretentii... poze n-am inca... Sa vina finii din luna de miere si sa le ia de la fotograf...
Miresica ramanse fara programarea de la coafor (www.blingblingsalon.ro)... niste nesimtiti... ca prin minune s-a anulat... probabil pt. fo pretena de-a patronilor... urat... Pe cea care machiaza ne-a recomandat-o o prietena, numai ca a vrut sa machieze doar la coafor, ca acolo are ce-i trebuie etc.
Eu n-am mai mers... daca ei i-au facut asa... probabil aceiasi situatie era si la mine, nr. nu-l aveam la indemana... eram in criza de timp... si nu vroiam sa merg pana acolo sa patesc la fel ca ea...
Apoi si-a dat seamain ultima clipa ca ii trebe buchetul inainte de biserica (unde il aduceam noi) pt. sedinta foto...
La primul dans nu a spus ca vrea balonul spart la final... si am pp ca poate vrea la tort... am uitat sa discutam si asta... asa ca l-am spart la al doilea
Numai ca nu s-a prins nimeni, in afara de cine stia detaliile...

Apoi duminica am taiat-o la munte, la chieile gradistei, si ne-am intors aseara...



Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze mai vechi, mai noi | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BlueEyes spune:

Bine v-am regasit ... Stiu ca, nasica neserioasa si super busy ce sunt , n-am prea dat pe la voi.... Macar acum, pe ultima suta de metri am intrat....si am reusit sa citesc tot tot din urma... Noroc ca nu ati fost exagerat de active.

Eu am intrat pe ultima suta de metri!!! Duminica, 29 iunie, voi fi nasa pentru prima data. Pe cuvantul meu ca am emotii. Credeam ca nashii n-au emotii...

Cred ca am luat tot ce trebuia luat ... Am citit discutiile vostre legate de toalete... Sa stiti ca si eu foarte mult am cautat si abia am gasit ceva care sa-mi placa... Din pacate, am probat azi rochita....si mi se pare prea decoltata ... Sper sa-mi treaca piticii astia pana duminica...

Mai am sa ma decid asupra frezei ... si gata ... sper sa gasesc un model dragutz pe net... Daca nu, coafeza rullzzz...

Sa-mi tineti pumnii duminica....

Mergi la inceput