*** LA REDOUTE (44)***

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

cred ca a vrut sa spuna 60RON.

e liniste si pace,n-am primit nici un raspuns la mailurile de ieri (am dat cate un mail de pe fiecare cont).

am facut totalul sumelor de la comenzile care n-au mai venit (cele din iulie,listate la inceputul capitolului).N-am pus si zecimalele si totalul mi-a dat

5915 euro

Nu stiu cine zicea ca LR castiga de la noi 20000 euro/an.Pai cred ca e vorba de mult mai mult,daca sunt aproape 6000 de euro intr-o luna,fie ea si in perioada reducerilor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreap spune:

Aissa,mail ceva?eu inca nu..nici de bine,nici de rau!

Poze 2007
www.onetruemedia.com/my_shared?z=ed3f5a70513cbef37f41c&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> FILMULET
Andreea si MARIUCA-7.11.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitaco spune:


scuze fetelor... 60 ron

Gabriela si Mateea Ioana
Povestea nasterii

Cand iti vine sa plangi, adu-ti aminte de clipele in care zambeai;
Cand simti ca viata nu are nici un rost gandeste-te la cei ce mai au doar o zi de trait,
Cand simti ca vrei sa mori gandeste-te ca altii ar da orice sa traiasca...
Iubeste-ti viata, parintii si prietenii. E cel mai de pret lucru.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitaco spune:

tania.... nu a mai primit comanda de la Vertbaudet .... in prima faza i-au blocat banii si cand au vazut tara i-au trimis mail ca nu livreaza in Romania si daca vreasa ii trimita comanda undeva in franta.... cum tipa a zis ca nu in vreo cateva zile i-au deblocat banii de pe card.

Gabriela si Mateea Ioana
Povestea nasterii

Cand iti vine sa plangi, adu-ti aminte de clipele in care zambeai;
Cand simti ca viata nu are nici un rost gandeste-te la cei ce mai au doar o zi de trait,
Cand simti ca vrei sa mori gandeste-te ca altii ar da orice sa traiasca...
Iubeste-ti viata, parintii si prietenii. E cel mai de pret lucru.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

nu, nici un mail....cred ca nici nu vom primi avand in vedere ca nu avem si nr comenzii...
dar nici cristine, sabine, nimeni nimeni nu raspunde pe nicaieri....ia sa le scriu iar.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreap spune:

Aissa,in mail-ul cu confirmarea comenzii mele,nu era si nr.comenzii????Incerc sa ma uit,sa-ti spun

Poze 2007
www.onetruemedia.com/my_shared?z=ed3f5a70513cbef37f41c&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> FILMULET
Andreea si MARIUCA-7.11.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gama spune:

azi in Franta este zi libera, ma indoiesc ca va raspunde cineva la mail-uri.

si Matei(2.aug2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionela-roxana spune:

Din pacate la ei e Liber in general.....au facut pauza totala , altfel nu inteleg de ce nu se primesc raspunsuri!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Bai dar ce Dumnezeu au astia atatea libere???

Am dat cu subsemnatul iar. Am scris de pe contul curat pe adresa cristinei, a sabinei si pe aia cu areski@redoute.fr (asa retinusem ca e), intreband candid daca e adevarat zvonul ca nu mai livreaza in ro, ca eu sunt sigura ca e o greseala pt ca banii sunt luati din cont dar ca le rog sa imi confirme... Daca s-o invrednicii vreuna.
In acelasi timp am dat si reply la mesajul primit ieri de la Cristine (ala venit pe cale oficiala la intrebarea de pe site) si am intrebat cam cat timp le mai trebuie ca sa ia o masura, ca fiecare zi care trece mareste suma furata din buzunarul meu...
Doamne cat de nesimtiti pot fi, cum pot mai sa ne faca asa ceva???
A, am uitat, am trimis si mesajul ala in franceza postat de Jasmine pe adresa cu areski....dar daca cumva mi-ar raspunde ar face-o in franceza si mai departe...m-as bloca dar vedem noi, macar sa zica cineva ceva, orice....


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Am citit acum pe forumul frantuzesc http://www.achetergagnant.com/forums/index.php?showtopic=34558&st=10 saddie povesteste ce se intampla la noi si primeste si raspunsuri. Francezii spun ca e C'est de l'escroquerie si trebuie reclamati aici: http://www.dgccrf.minefi.gouv.fr/index.html?ru=06


Daca vreti sa cititi si nu puteti sa va inregistrati dau un copy paste dar e destul de mult text...

Claudia, mamica de Matei (15.12.2003) si Mara (30.08.2005)
Vacanta Europa 2007

Mergi la inceput