Colectia de toamna-iarna 2005(147)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Mihaelutat spune:

Da Lavi asta ma opreste si pe mine; gandul ca voi gasi ceva mai rau, ceea ce e foarte probabil dupa ce vad pe piata bonelor. eu ma gandeam sa il dau la gradi la 4 ani, dar deja incep sa ma razgandesc, si astept toamana viitoare....
Mihaela

album dn Titi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leea_cv spune:

Da,mai,io n-am vazut urma de PET pe NICAIERI.Era pe lacul ala din Austria ori pe Sena curatenieee.Bai,da ce naspa m-am simtit.Am zis ca gasesc si io un PET macar sa ma simt ca acasa.Neee...

Leea si Tudor David (19.12.2005)

iubire…in imagini
............................................................................
Vrei, te rog, sa iei putin mina de pe umarul meu?...Poate reusesc sa zbor.
Ce pacat!Intr-o zi,fiecare copil va invata ca nu tot ce se clatina e leagan...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_77 spune:

AM intrat sa urez si eu La multi Ani sarbatoritelor / tzilor zilei!
La noi in zona se serbeaza pe 8 septembrie, dar vorba alor mei, mai bine tinem amandoua zilele

Maria(29.11.2005) si Ioana 27+

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1ea9815662d7c2a948441b&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">1 an
Iulie07

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Neata

In primul rand la multi ati tuturor celor care se aniverseaza azi!!!!!

In al doilea rand..ca sa fiu in trend cu colectia, ca vad ca toata lumea e cam intoarsa azi, iar am avut o noapte de cosmar, Miruna a facut iar febra, ieri toata ziua n-a vrut sa ia antibioticul, l-a scuipat, si asta s-a vazut, a revenit febra, acum dimineata i l-am pus in iaurt si l-a luat. Si ca sa fie tacamul complet...Marius e si el racit rau, a facut febra 40, toata noaptea a avut frisoane, ameteli, tot tacamul. Iar mie imi vine sa ma duuuuccc pe campii

Leea ma bucur ca te-ai simtit bine, o sa ma uit si eu la poze imediat ce am timp.

Ma duc pana la posta sa pun niste plicuri, sper sa nu lesin pe acolo de somn

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567493374/" target="_blank">poze pana la 1 an, www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567398541/" target="_blank">de la 1 la 2 ani, www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567608176/" target="_blank">Antalya 2007
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

leea unde statusi in Austria, in ce statiune?

mihaelutat si iar cu bonele astea.

madau aoleu, multa sanatate lui Marius si Mirunei! Nasol moment pentru tine, dar o sa te descurci tu, stim noi!
Tu cum te mai simti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Lavi mersi de intrebare...io-s mai binisor, in sensul ca nu mai fac asa des atacurile de panica, insa tot nu-s "in apele mele", ma simt obosita, inca nu mi-a trecut de tot frica de a iesi din casa, mai am reminiscente, dar cum sa nu fiu obosita cand tot la 3 nopti am cate una nasoala. Prea s-au adunat toate, da' trag speranta ca or veni si vremuri mai bune. Ma enerveaza toata situatia asta, ca io-s extrem de optimista de fel, si acu' parca numai ma plang, si ma deprima si mai rau treaba asta.


Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567493374/" target="_blank">poze pana la 1 an, www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567398541/" target="_blank">de la 1 la 2 ani, www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567608176/" target="_blank">Antalya 2007
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda77 spune:

multumesc pt raspunsurile la poll.




mami de poet(09.12.2005)
poze cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.dropshots.com/nichita" target="_blank">filme cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.onetruemedia.com/shared?p=1b0ac86d3df77a7c0a7ba6&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">montaj anual

"cel mai bun dar pe care il putem face copiilor nostri este sa stie ca sunt iubiti"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madutza10 spune:

La multi ani sarbatoritilor de azi!!!


Io n-am calc . ,inca nu l-a reparat tati ,s-a busit windows-ul ,ata ete ,mi-a ramas doar sa ma bat cu nepotii pe calc . sintem din nou in vizita la ei ..


Orlando_Andreas
(9.12.2005)
si Mada

1.7-2 ani


www.onetruemedia.com/shared?p=1b913bfba91d89dbb55d45&skin_id=7&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">Filmuletz ..,ca tot e la moda:))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madutza10 spune:

La multi ani sarbatoritilor de azi!!!


Io n-am calc . ,inca nu l-a reparat tati ,s-a busit windows-ul ,ata ete ,mi-a ramas doar sa ma bat cu nepotii pe calc . sintem din nou in vizita la ei ..
Copilu' meu e super bine ,si-a revenit complet ,a inceput sa pape ,deci e totul bine doar ca azi merem la echo de testicol siam mari emotii ,sper sa mai fi coborat ,luni ne vede si-un chirurg care v-a decide ce e de facut ,...cica-i usor sa fii mama de baieti ,e pe dracu'!
Mada ,sanatate multa ,sa va faceti bine toti trei cat mai repede!
Leea ,super poze ,ma bucur ca te-ai distrat
Anda ,mie mi-a spus ca-i pot da Nestle Junior pina la 3 ani si chiar daca nu mi-ar fi spus asta eu asa faceram ,ii merge bine cu el ,nu stau sa umblu cu laptele lichid dupa mine ,sa ma gindesc daca-i bun sau nu ,daca are vreun virus ,cum s-a intimplat anul trecut ,de-au luat copii Rothavirus din lactatele La Dorna si Dannone

Orlando_Andreas
(9.12.2005)
si Mada

1.7-2 ani


www.onetruemedia.com/shared?p=1b913bfba91d89dbb55d45&skin_id=7&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">Filmuletz ..,ca tot e la moda:))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefanalex spune:



MARII, MARIOARE, MARIANE SI MARIANI, LA MULTI ANI SI SA AVETI O VIATA FRUMOASA PLINA DE FERICIRE!

Sunt necajita tare. Alex nu mananca decat lapte pt ca are gura plina de afte.
Daca stiti un remediu, va rog sa-mi spuneti si mie.

Mergi la inceput