*** LA REDOUTE (42)***

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

de-a rasu-plansu': am primit o oferta pe contul cu comanda anulata

Felicia si Ilinca Teodora (15 noiembrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gama spune:

si eu primit oferta, chiar personalizata!acum juma`de ora!ironici mai sunt!!!!!Oricum, eu incerc sa depun cererea astazi la banca.

si Matei(2.aug2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

e rusinos cand vad lista de tari in care livreaza si la noi nu doamne fereste!!!

edit: bey io acu am primit o oferta de la ei si ma intreaba daca sunt client nou...bla bla si-mi da un cod de aia vorbiti si voi??pe aia ati primit-o??sau pot sa-mi fac cont nou si sa comand??

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

ASta?

Chère Monsieur .... (asta e tata ),
Vous venez de passer votre première commande à La Redoute, mais connaissez-vous toute notre offre ?

Découvrez un large choix de produits dans des domaines aussi variés que la mode pour vous et vos enfants, les dernières tendances déco, ou tout pour équiper votre maison.

Pour vous faire découvrir toute l'offre Redoute, profitez d'une offre exceptionnelle grâce à votre code offre spéciale 27537.

Claudia, mamica de Matei (15.12.2003) si Mara (30.08.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

quote:
Originally posted by claujro

ASta?

Chère Monsieur .... (asta e tata ),
Vous venez de passer votre première commande à La Redoute, mais connaissez-vous toute notre offre ?

Découvrez un large choix de produits dans des domaines aussi variés que la mode pour vous et vos enfants, les dernières tendances déco, ou tout pour équiper votre maison.

Pour vous faire découvrir toute l'offre Redoute, profitez d'une offre exceptionnelle grâce à votre code offre spéciale 27537.

Claudia, mamica de Matei (15.12.2003) si Mara (30.08.2005)







aia e mor de ras aici...cred ca de necaz rad

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Abia acum am reusit sa va citesc (de la serviciu nu am mai intrat ca si asa le-a cazut fata la aia cand le-am zis ca plec) si am ramas paf. Am incercat si eu, nu ma pot loga, nesimtiti, astfel nici nu mai putem scrie pe site nimic. Am incercat sa creez cont nou cu Ro si cand dau validare imi zice ca nu mi-a gasit identifiantul. Ma pregatesc sa trantesc un mail, scriu si sabinei si cristinei ce rahat, le injur sa le mearga fulgii. Acum ma oftic ca astia in Ferentari nu m-au invatat sa injur tiganeste in engleza ca sa dea naiba ca mi-au venit iar spumele pe ei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

oricum sa ma uit pe strawberry ce sa iau cu 40 euro

Felicia si Ilinca Teodora (15 noiembrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Intre timp, ciudat, mi-a venit confirmarea pe mail. Cont cu Ro.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

A, si am si mail de la strawberry. Intai mi-au zis ca din cauza verificarilor bla-bla va aparea pt o scurta per de timp blocata de 2 ori suma. Iar acum am primit mail cu "dispatched". De ce astia nu fac frate la fel????

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilina spune:

hop tzop si eu la parastas
nici eu nu pot intra pe contul meu de pe LR...gata, pana aici ne-a fost

Lilina si Vlad - Alexandru (23 septembrie 2006)
cum s-a nascut bebe site-ul lui bebe varsta lui bebe
JUCATI TRIBURILE

"Is nice to be important, but is more important to be nice"

Mergi la inceput