*** LA REDOUTE (42)***

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns saddie spune:

Dap, am simulat si eu o comanda fara sa ma loghez. Daca aleg Romania imi zice "Desole......", daca aleg Somalia merge!

www.tickercentral.com/view/76xc/1.png" target="_blank">Slabesc,slabesc...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

quote:
Originally posted by saddie

Dap, am simulat si eu o comanda fara sa ma loghez. Daca aleg Romania imi zice "Desole......", daca aleg Somalia merge!

www.tickercentral.com/view/76xc/1.png" target="_blank">Slabesc,slabesc...





super tare ma...sunt mai buni somalezii ca noi

asta e...macar daca faceau chestia asta de acu o luna nu sa ne ia comenzile si acum sa se faca ca ploua

ideea e ca acum daca nu ne mai putem loga nu mai avem acees la suivi nu??si cum mai vedem noi toate comenzile noastre acolo??nu mai putem...decat ce avem pe mail la confirmari

offf eu le listez acum ca nu se stie...poate le sterg din greseala

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

parca si vad postasul somalez cum aduce coletul cu buline verzi la coliba de paie

Felicia si Ilinca Teodora (15 noiembrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Corect! Parastas! Asta e, am ajuns si eu ca voi, ma uit in hol la o geanta si ma gandesc cu nostalgie LR, in dulap la fel... Sincer, imi pare rau! Bine macar ca nu ne-au taiat macaroana inainte de reduceri ca era mai rau....macar asa, am comandat cam ce-am vrut atunci.

Nr comenzii il gasesc in mail, ca nu mai stiu...acum daca nu mai am acces la suivi, de unde-l mai iau sa fac reclamatie? Sunt in totalitate la mana lor cubanii?

Claudia, mamica de Matei (15.12.2003) si Mara (30.08.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

nu clau in mail nu avem nr comenzii chiar ca suntem la mana lor

ma da acu ma enervez si eu chiar(cam greu ,nu?) sa ne dea produsele comandate si gata...nu vreau nici un ban

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Eu am vre-o 80 de euro. 34 in prima comanda si 50 in a doua (cam asa). Nu am primit niciodata mail de la ei, teoretic pe mine m-au lasat total in aer...

Claudia, mamica de Matei (15.12.2003) si Mara (30.08.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

Ooofff,astia chiar ne arunca afara ca pe niste masele stricate.Am o senzatie foarte tampita,pt ca eu tot n-am priceput cu ce am gresit eu ca si client ca sa fiu tratata in halul asta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gama spune:

intr-adevar se intampla ceva, daca incerci sa te loghezi cu un cont total aiurea, iti apare alt mesaj(Certains champs du formulaire posent un problème: Nous n'avons pas retrouvé votre identifiant)nu ca cel care apare pe contul nostru.Ce facem, ne constituim in mici grupuri de banci?????se pare ca nici recuperarea banilor nu e usoara.


si Matei(2.aug2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Am scris acum 2 mesaje pt cele 2 conturi, fara nr al comenzii ca nu le mai am daca nu am acces la suivi, macar raspuns sa primesc ca sa am cu ce ma duce la banca. Luni dimi sunt la BRD sa calrific problema.

Am intrat pe contul pretenei mele din Germania si ala merge bine merci...

Claudia, mamica de Matei (15.12.2003) si Mara (30.08.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

nu stiu de ce mesaj vorbiti voi ca va apare...mie imi apare doar ala cu desole...

ala e?

Mergi la inceput