Colectia de toamna iarna 2005(146)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ina869 spune:

Madalinutule, multumesc!
Hai ca ma facusi curioasa cu vestea cea buna...vreo avansare de job? desi stiu ca lucrezi acasa.

Si noi sintem tot cu bibe dimineata + seara. Dupa vacanta de la mare ajunsese pe la 1,5-2l de lapte pe zi dar acum sintem la cca 600 ml/zi.

Ina & Rachel Georgia (Nov.23,2005)


What I am looking for is not out there. It is in me.
I am the power in my world.
Today is a wonderful day and a new beginning
I choose to make it so.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamica noiembrie-decembri spune:

Inoooo! Bine v-ati intors acasa!
De cand n-am mai prea activat pe aici ramasesi la 2 stele si noi ne facuram cu 4???

La multi ani pe maine!!!
Sa iti inceapa un an de 1 milion de ori mai bun decat asta, sa te bucuri de tot ceea ce ai si sa primesti tot ceea ce-ti doresti! Sa fiti cu totii sanatosi si sa traiti in intelegere si iubire!

madau eu cred ca de cand iei spirulina/etc nu-ti mai e rau. Asa-i?
Sa dea DD sa fie asa!

--
scuze, sunt Lavi. Am intrat ca mimica sa o repun pe Dayssy in drepturi!


Ina, multumesc de urari, a mea a fost pe 23.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

Ina bine ai revenit pe forum!

Eu cred ca Madau a gasit casa noua (deh, obsesia mea).

Felicia si Ilinca Teodora (15 noiembrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pumba spune:

buna ziua ,buna seara pt cele de pe alte meleaguri!
Sunt o fericita mamica de 2 fete cucuiete( 5 1/2ani si 1 1/2ani).
De ce am ales colectia toamna-iarna 2005? pt ca cea mica e nascuta pe 16 dec 2005 si va citesc dimineata la cafea ,inca de pe vremea scutecelor.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia_daniela spune:

Ina, bine ati revenit pe meleaguri DC si -ici dulci pentru Rachelina cea cuminte!
LA MULTI ANI !!! Sa fii sanatoasa, fericita, iubita si implinita alaturi de cei dragi!

Si noi bem bibele de seara si dimineata - cca. 500 ml. Vrem sa trecem incet incet la canitza!

Gataaaa... fug la nani, ca maine dis de morning decolam! Cu Dumnezeu inainte!

Va pupam dulce pe toate si sa auzim numai de bine!

Cami mami & Daria (02.01.2006)
Dariuca creste si iar ... creste!

Cautam binele fara a-l gasi vreodata, in schimb gasim raul fara sa-l cautam! - Democrit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ina869 spune:

Mada uitasem: multumesc inca o data pentru initiativa cu tricourile. Eu si Rachelina pretuim tareeee mult tricoul si momentele dragi petrecute alaturi de voi!

Lavi - las' ca...cei din urma, vor fi cei dintai! ( cu stelele)

Mada,Lavi,Pumba ( bine ai sosit printre noi! )poate ne povestesti din experienta ta mamica a doi iedutzi ) Feli si Cami, va multumesc din suflet! si bine v-am regasit.

Va pupicesc si va imbratisez pe toate.
Mi-as dori sa fiti alaturi de mine ( sau eu alaturi de voi ) sa sarbatorim impreuna ziua mea. Dar este bine si virtual.

fac cinste cu un pahar cu sampanie si o feliutza de tort ( as spune si felie, dar multe dintre voi sinteti constiincioase si tineti cure).

Apropo, la noi a sosit d-na toamna! si deja decoratiile pentru Halloween sint expuse in magazine...






Ina & Rachel Georgia (Nov.23,2005)


What I am looking for is not out there. It is in me.
I am the power in my world.
Today is a wonderful day and a new beginning
I choose to make it so.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

quote:
Originally posted by pumba

buna ziua ,buna seara pt cele de pe alte meleaguri!
Sunt o fericita mamica de 2 fete cucuiete( 5 1/2ani si 1 1/2ani).
De ce am ales colectia toamna-iarna 2005? pt ca cea mica e nascuta pe 16 dec 2005 si va citesc dimineata la cafea ,inca de pe vremea scutecelor.





Bine ai venit!

Ina, la multi ani, un an bun cu bucurii si impliniri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns meems spune:

Va multumesc tuturor pentru aprecierile legate de pozele noastre din vacanta. Am petrecut intr-adevar un timp extraordinar in Romania si inca ducem nostalgia zilelor ce-au trecut...

Am citit tot in ultimele zile, dar deja am uitat ce vroiam sa zic... Drum bun tuturor celor ce pleaca in vacanta, concediu placut celor ce au plecat deja, sper sa reusiti sa va odihniti si sa va incarcati bateriile.

Ina, LA MULTI ANI!!

Alina, am admirat si eu pozele voastre Sper sa se rezolve treaba cu gradinita.

Pumba, bine ai venit in colectie! Pitica ta e nascuta in aceeasi zi cu a mea

Sunt convinsa ca mai aveam ceva de zis, dar nu-mi amintesc acum... Revin.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxisialexia spune:

ina, LA MULTI ANI! Sa ti se indeplineasca toate visele, sa ai parte de noroc, fericire si iubire.

pumba, bine ai venit in !

camiconcediu placut !

meems..."Am citit tot in ultimele zile, dar deja am uitat ce vroiam sa zic... " hi hi hi si mie mi se intampla in ultimul timp.

Roxana si Alexia Maria( 21 octombrie 2005 )

- Copiii fac ce vad, apara inocenta copilului tau! -

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

Mneatzaaaa!

Cum sa nu fie BUNA dimineatza daca azi e ziua Inutzei??? La muuuulti ani plini de bucurii, leutza draga, sa ai parte de tot e ce mai bun e lumea asta!!!
Ziua mea urmeaza, dar iti mltumesc pentru urarea in avans!

Io am scapat de depresie si de tabelele pentru mama, asa ca I'm back in business!

Migabo- noi tot cu bibele servim lapticul dim si seara. cam 600-650 ml/zi.

Alina- ce faza naspa. ma mir cum ti se intampla tie asa ceva. Asta era o chestie de-aia de sigur mi s-ar fi intamplat mie. S io as retrage-o.

Lavi- bine ca e ceva usor la fete, speram sa nu se agraveze si sa puteti pleca linistititi.

Madau- deci unde te muti?Cu hotelurile, criteriile de baza - pe plaja si cat mai multe chestii de copii.

Ioana- of, ce rau imi pare ca nu am mai intrat, dar Lavi ti-a zis bine. druul e excelent, mai putin traseul Reghin -Bistritza care e darapanat rau.Drum bun lui tati calator!

Pumba- bine venit in gasca! Vrem detalii tehnice!

Feli- si io ma intrebam cand e ziua Catalinei.

Roxi- mda..bandita de fii-ta iti plteste lipsa de suzi. Io no way sa renuntz inca la ea la somnic. Laptopul costa cam 6 mil de reparat, dar dureaza 2 luni.



Poze cu Sarah si mami
Filmuletze poznase www.dropshots.com/noki_lara" target="_blank">1 www.dropshots.com/saraly" target="_blank">2 www.dropshots.com/noki_lara2" target="_blank"> 3 www.dropshots.com/Saralyna" target="_blank">4 si www.dropshots.com/saralyna2005" target="_blank">5

Varsta Sarah

Everything matures...eventually!

Mergi la inceput