Stelute de ianuarie-februarie 2007 (46)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mirandolina spune:

Cristiana, zi mi pls cum e cu vigantolul ala, nu i mai dai lui Davidutz?

Lilishor, mor cind aud faze din astea cu "i am facut marinari"

Alinatxa,

Ella de www.youtube.com/watch?v=deHt6udGM6k" target="_blank">Iulia Maya 16 februarie 2007
Un altfel de ticker cu Maya

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Catalina spune:

Fetele, sa stiti ca azi am vb fugitiv cu Michelle si e optimista ca va ramane in curand gravi. Analizele ei sunt bune. Hai sa ii tinem pumnii si sa ne rugam sa fie asa cum isi doreste si totul sa mearga bine.

Alina MULT MULT SUCCES!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristiana70 spune:

MIRA, stiam ca m-a intrebat cineva cu Vigantolul, nu-i mai dau nimic o perioada, in afara remediilor homeopate, sa vedem cum mergem.

Cum stai cu emotiile gen AMR?

www.helpsonia.com/" target="_blank">Ajutati-o pe Sonia sa traiasca!
cristina mamica de David (21.12.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirandolina spune:

Mey, cum sa stau, imagineaza-ti ca tocmesc autocar, imi garanteaza firma x autocar, dar tarifele si alte detalii mi le da vineri!!! Ati mai auzit asa ceva???

Am reusit s-o adorm pe Maya, care iar are bataie de cap cu refluxul saracutza de ea Si sa va spun cum a mincat azi? la 9 jumate si la 14!!! si e ora 18.30 acum!

Ella de www.youtube.com/watch?v=deHt6udGM6k" target="_blank">Iulia Maya 16 februarie 2007
Un altfel de ticker cu Maya

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianamizzi spune:

m-am ametit cu o bericica. cine mai doreste... haideti fetelor, pe caldurile astea merge

LILI- SI-a stricat somnul cum ai zis si tu, isi face ambitia cu tine... da tre sa te tii tare ca uite de acum de mici invata sa te faca sa fci cum vrea el. thea e experta. ba chiar ea e si giudocanca ... sa vezi ca da cu picioarele in mine cand nu-i convine ceva... tare mi-e teama ca asta a mea o sa fie din aia de se tavaleste pe jos prin magazine. aoleu

fata MIRANDOLINO lasa-ma in pace , m-ai terminat cum adica ai ramas insarcinata asa inainte de ciclu. hai ma ca ma sperii... ce ar mai fi fratilor sa mai am un plod (vorba lu messa) pe drum. eee acuma cum o fi ce sa mai zic. om trai si om vedea. da nici test nu fac. nu vreau.

CONCHITA - a ta e constipata? cum au zis si fetele ...de la orez simplu! si thea daca ii dau doar o lingurita se constipa, se screme ca toate alea pana face. de aia nu-i mai dau. in romania gasisem orez cu roscove de la nestle care avea jumate orez, jumate roscove si asa era bine. da acu am incercat cu orez simplu si...l-am lasat balta. am gasit la magazin 4 cereale. gaseste si tu o combinatie din asta , care are si orez dar nu numai. sunt de la 6 luni in sus deci sunteti ok. lasa medicamente, da-i ceva fruct. vezi ca si avocado e un fruct greu de digerat, zic eu. e consistent .

bai trebuie neaparat sa iau scaun de masa ca asta arunca mancarea peste tot mai nou . macar asa are o anumita raza de imprastiere.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura ionescu spune:

Hai Alintxa!
Eu le-am arvunit pe zapacitele astea 6 si pt maine dimineata ca nu apuc sa intru, ma duc la o discutie dis-de-dimineata.

Sunteti p'afar'?? Numai noi suntem in casa ca e vant? Sunt cam fraiera?!?!?!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura ionescu spune:

Rectific! Nu sunt fraiera, ca ploua...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kateryna spune:

io sunt p`aci, da veni barbatul cu jucaria-cadou ptr fi-meo si acu ma cert cu fi-meo pe jucarie ca-mi place si mie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirandolina spune:

Ce jucarie Kate? Vleau si io!!!

Ella de www.youtube.com/watch?v=deHt6udGM6k" target="_blank">Iulia Maya 16 februarie 2007
Un altfel de ticker cu Maya

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eli1977 spune:

beyy..ce facurati, mutarati confe?foarte bun!

ia stati ca am si eu o problemuta...mi-a iesit iaurtul (napolact-numai bun)cu babana cam subtire, nu se poate da in linguritasi Pisoi nu papa nimic din biberon, doar laptele...
ori il ingros(cu ce?)
ori spuneti-mi iaurturi mai groase pe care le-ati incercat
pleaaassseee!

Lili, sar'na de idei!, numai ca noi nu avem voie seara numic cu fainos, avem 2 variante: iaurt cu fructe sau branza cu fructe, orez cu lapte doar de 2 ori pe saptamana.cam aici e problema mea, ce sa-i mai dau,..ca la masa de legume inventez eu sau ma mai inspir dar seara..numai iaurt sau branza..??cred ca o sa incerc budinci la cuptor si cartof cu branza..

aoleo, am niste emotii pt Alina de mi se ridica parul in cap...azi , din 300 de concurenti, au picat sportul 180..

Eli si bb Andrei -27.01.2007
pisoiul meu drag
taina botezului

Mergi la inceput