Fulguleti de noiembrie-decembrie 2006 (68)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dianocica spune:

ammai facut rost de niste piersica si mar de la d. a zis sa ma spal pe cap cu ele...io le pun la salata...
aelito hai ca era sa pic pe spate...ma si vedeam cu ochii mici si mainile inclestate in tastatura scriind lista de la 0.... am facut mici modificari, ia baga un ochi la capitolul vechi sa vezi ca nu mai sunt..'scapari'
dianarus si sa vezi ce logoree am....de aseara tot turui...
a dejule...eronat! lista cu sarbatoritii a facut o asizu, iar cateva reduri din alea sunt gherle. cand apar cand nu...mai vedem, mai bibilim, pana place la popor...spuneti si se rezolva. sau puneti chiar dvs degetelele maiastre ....

diana si david 03.12.06
Pentru Sonia. Pentru Diana. Pentru Darius


M-am certat cu Mitica Dragomir, dar fara jigniri. El m-a facut oligofren, eu l-am facut zdreanta, dar nu ne-am insultat. In schimb Marian Iancu e obraznic si umbla cu tot felul de jargoane care nu e bine sa le dai la presa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianocica spune:

auras sa ne traiesti, sa infloresti si de fete sa ne dai vesti!
cred ca am plecat cu pluta...o fi de la stelutza aia care ma pandeste dupa colt ?!?!?! [spranceana ridicata]

diana si david 03.12.06
Pentru Sonia. Pentru Diana. Pentru Darius


M-am certat cu Mitica Dragomir, dar fara jigniri. El m-a facut oligofren, eu l-am facut zdreanta, dar nu ne-am insultat. In schimb Marian Iancu e obraznic si umbla cu tot felul de jargoane care nu e bine sa le dai la presa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flore26 spune:

DIANOCICA cat ai fiert ieri rosia? Incercam si noi azi: cartof fiert cu rosie si piept de curcan .

FLORE ALESSIA LIANE 16-12-2006)
LUNA 8


www.sonia.as.ro/" target="_blank"> AJUTATI/O PE SONIA SA TRAIASCA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianocica spune:

quote:
Originally posted by flore26

DIANOCICA cat ai fiert ieri rosia? Incercam si noi azi: cartof fiert cu rosie si piept de curcan .

habar n-am . am pus la steamer cu cartof si dovlecel. cred ca vreo 20min. nu ma intreba de ce asa mult. aveam treaba....oricum nu i a placut de nici o culoare...[omulet care ofteaza n barba...]

diana si david 03.12.06
Pentru Sonia. Pentru Diana. Pentru Darius
M-am certat cu Mitica Dragomir, dar fara jigniri. El m-a facut oligofren, eu l-am facut zdreanta, dar nu ne-am insultat. In schimb Marian Iancu e obraznic si umbla cu tot felul de jargoane care nu e bine sa le dai la presa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a_deju spune:

s-a trezit motanu' din nanit... si in calitate de baiat finut, s-a gandit c-o pune de-un cadou pt d.. si anume, dintele no 3 :)) uraaaaa!!!! stanga sus, un coltisor mic marunt e la vedere :)
deci suplimentam portia de slata de fructe, scoatem si neste pepene galben de la frigider, stropim cu nitel de metaxa (e doar pt noi, caprele adulte, da??) si beeeeeem... si ne veseliiiiiiiim :))))

Deea, mami de Eric (15.12.2006)

www.helpsonia.com/" target="_blank">pentru sosonica


"outside of a dog, a book is man's best friend (..'coz inside of a dog it's too damn dark to read..)"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bamboletta spune:

A iesit Sonia din operatie totul a mers bine pana acum

BambolettadeAntonia-Gabriela(1 nov 2006)
luna 9
www.youngnutrition.net/member/tickers/61250/ticker4.png" target="_blank">varsta Antonia
www.smi.ro/fulguleti/" target="_blank">Fulguleti nov-dec 2006
www.helpsonia.com/" target="_blank">Ajutati-o pe Sonia!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aelita spune:

dianocico-tu,fusesi ,maica,cea camuflata ?
pai io de un' sa stiu ce facusi tu p-acolo ? crezui ca ziceai ca ai luat la mana tot
brava facusi,chiar voiam sa spun sa stergem mentionarea " sa nu comentam meniul" pt ca deja o stim,si sa curatim un pic.




www.helpsonia.com/" target="_blank">Povestea Soniei

Ajutati-o pe Sonia




S.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a_deju spune:

bravo, doamne ajuta, tare ma bucur pt bucatica mica de sosonica!!! si pt kay, draga de ea, ce-o fi si-n inima ei acuma....

asiza..... mea culpa mare de tot... iertaciune ca am furat laurii cu nesimtire... sa mor daca vazusem ca si in lista trecuta erau trecuti sarbatoritii pe august....

Deea, mami de Eric (15.12.2006)

www.helpsonia.com/" target="_blank">pentru sosonica


"outside of a dog, a book is man's best friend (..'coz inside of a dog it's too damn dark to read..)"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bamboletta spune:

Am trimis pe messenger la persoane pe care nu le cunosc povestea Soniei mi-au raspuns: cine ne granteaza ca e adevarat asa ce m-am suparat

A_deju-felicitari pt noul coltisor

merge orez cu dovlecel as vrea sa-i mai sachimb meniul

BambolettadeAntonia-Gabriela(1 nov 2006)
luna 9
www.youngnutrition.net/member/tickers/61250/ticker4.png" target="_blank">varsta Antonia
www.smi.ro/fulguleti/" target="_blank">Fulguleti nov-dec 2006
www.helpsonia.com/" target="_blank">Ajutati-o pe Sonia!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a_deju spune:

bambo, nu le-o lua in nume de rau, mai zic ce-am mai spus in varii randuri, mailurile ne sunt zilnic bombardate cu tot felul de spamuri, care mai de care mai impresionante prin tragismul situatiei... cine ne garanteaza ca e adevarat??? ia gandeste si tu la rece... daca nu ai fi auzit never ever de DC, si cineva iti trimitea pur si simplu o pagina de net, spunand..iti zic eu ca e adevarat, crede-ma.. poate ai fi trimis banuit, poate nu, dar totusi..o urma de indoiala eu zic ca oricum ar fi existat...


Deea, mami de Eric (15.12.2006)

www.helpsonia.com/" target="_blank">pentru sosonica


"outside of a dog, a book is man's best friend (..'coz inside of a dog it's too damn dark to read..)"

Mergi la inceput