Colectia de toamna iarna 2005(144)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Madutza10 spune:

Anda ,tocmai ma gandeam sa ma laud cu fi'miu care de la un timp vorbeste super mult si nu foarte pocit ba chiar formeaza propozitii ,evolueaza de la o zi la alta dar cred ca ma iei la pietre :)))Stai ma linistita ca nu-i o problema ca nu vb inca ,nepotul meu a zis numai mama si tata pina la 3 ani fix iar de atunci nu-i mai tace gura o secunda .
Am vrut de mult sa te intreb daca stii ceva pensiuni misto pe la Bran ,vrem sa mergem de Craciun-Revelion ,ma poti ajuta?

Orlando_Andreas
(9.12.2005)
si Mada

NISIPURILE DE AUR 2007


www.onetruemedia.com/shared?p=1b913bfba91d89dbb55d45&skin_id=7&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">Filmuletz ..,ca tot e la moda:))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Hildegard spune:

Madutza, la Bran??? E super acolo. N-am fost niciodata dar ma andesc ca e fain. M-as duce dar pana nu se potoloseste stefan din fugit nici o sansa.

O sa ziceti ca-s dusa dar ma panichez ca ma gandesc ca poate n-am sa ma descurc cu stefan la mare:mancat,avut grija pe plaja, etc. No, de parca n-as fi mama lui si nu m-as pricepe!Dar mi-e teama sa nu s eintample ceva si ce ma fac aolo in strainatate


de-ale gurii

Veronica si
Stefan Peter(1 an si 8 luni)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xandra28 spune:

intru si eu s-o felicit pe praspata mamica ilenuta cu puiul ei mancacios de 3.700 kile!!!!!!!!
felicitari, mamica de 2 baietei, si refacere rapida!
eu m-am pricopsit, inca nu stiu de unde, cu varsat de vant!!! :(:(:(
nici nu stiam ca n-am avut in copilarie. acum m-astept sa faca si vladut, saracul de el. el deocamdata e fericit ca stau cu el acasa, nu stie ce val de bube il asteapta! :)
felicitari pentru noile achizitii - masini, camere de bebici - am citit dar cam in diagonala.
va pup si numa' bine!

anda, mami de bb vladut
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62685" target="_blank"> povestea nasterii

astia mi-au luat motul!

varsta lui vladut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Morgano spune:

Maria-alexia, tie iti spune ceva pesniunea asta? ne tenteaza fte mult, si pana e gata a cuscrei.... http://www.sibiel.ro/galerie_ro.html
Si referitor la marime, Ana are undeva la 90cm si nici 12 kg... deci nimic anormal marimea 86 la Cristi.

Xandra, multe-multe bube? Tu cum te simti?

Miri, asteptam pozele.Ando mama, lasa ca va vorbi el in versuri de va va incurca tuturor mintile, nu-ti fa griji. Fiecare la varsta lui. Ana le baguie in chinezo-danezo-orice altceva decat romana ore in sir, cand vrea ceva da, cere, in rest nu pricep ce povesti are. Insa fraze, propozitii etc... nici vba, eventual imperative dar atat si nu am nicio grija.

Ripley 28+ Iris Maria si Ana Ecaterina(10.11.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Plec la mare, plec la mare ..am sunat acum in disperare de cauza inca o data la hotel, dupa ce toate agentiile imi spusesera ca nu mai sunt camere libere si ce sa vezi....iaca sunt, am platit deja, maine pe la 11 plecam



Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567493374/" target="_blank">poze pana la 1 an, www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567398541/" target="_blank">de la 1 la 2 ani, www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567608176/" target="_blank">Antalya 2007
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Morgano spune:

Tot io: am pierdut sirul dintilor din mom. in care i-au iesit 2 masele inaintea incisivilor laterali, da' cu totu' mai mult de 8 garantat nu are

Mada, io nu-ti mai raspund la provocarile cu marea ca te invidiez de moooor, in sensul cel bun, desigur

Ripley 28+ Iris Maria si Ana Ecaterina(10.11.2005)

Edit: Ana nu doarme inca in patul normal, de-abia de 3 nopti doarme intr-al ei in camera nou, mi-e teama la cat e de zbantuzita sa nu cada rau de tot. O luam incetul-cu-incetul, da' presimt ca va dura ceva... sper sa nu ajung sa mai cumpar un patut de bb

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_alexia spune:

Ripley, despre pensiunea aia stiu ca e best of Sibiel!
Noi n-am stat acolo, a fost un coleg si a fost incantat. Curte mare, curat, totul nou si modern. Spunea ca nici n-au iesit prea scump, cu mancare cu tot. Ar fi bine sa luati toate mesele acolo (sau macar pranzul), in Sibiel nu sunt restaurante sau ceva de gen, e un sat turistic si tare pitoresc - noua ne place mult zona.
Te asteptam cu drag pe-aici, daca vreti ne-am bucura sa va intalnim!

edit: acum vad ca au si restaurant, iaca nu stiam ca poti manca si daca nu stai acolo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Hildegard spune:

Ripley, arata patul ca-m trebe model..sa vad si io, ca haabr n-am ce sa-i fac la steff.

de-ale gurii

Veronica si
Stefan Peter(1 an si 8 luni)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Morgano spune:

Hilde, e pat simplu, are doar un sprijin lateral... inutil deocamdata
http://family.webshots.com/album/559982176XaXNxs

Ripley 28+ Iris Maria si Ana Ecaterina(10.11.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Hildegard spune:

Ce frumoasa e camera. Da, e super patul. Ala cu spriji mi-ar trebui.

de-ale gurii

Veronica si
Stefan Peter(1 an si 8 luni)

Mergi la inceput