Piticodromul de sept-oct 2005 (184)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns LiaMia spune:

mihaela,bine ca ati gasit in sfarsit pe cineva care sa diagnosticheze corect simptomele lui alex. imi pare rau ca ati trecut prin asa o perioada grea, dar BINE CA A TRECUT si acum s-au indreptat lucrurile intr-un mod cat se poate de fericit

sa-i urez asa cum se cuvine bun venit smarandei: sa fii cuminte si papacioasa si iubareata de surioara si parinti!

concediu placut celor care urmeaza sa plece la odihna!

LiaMia si Florin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jadi spune:

Mihaela ce vesti bune ne dai de Alex! Si ne-ai si vizitat pe aici deci iti suntem dragi . Bine ca ati aflat ce are cel mic, stiu cum te roade faptul ca nu stii ce sa ii faci!

Deni & Vlad & Tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns codruta_grg spune:

Iaca am venit si noi si am citit noutatile.
Ioana felicitari pentru micuta Smaranda, ma bucur ca sunteti ok toti si cand ai povestit de Miru, cum o analiza pe micuta, taaare i-as face si eu o surioara sau un fratior lui Petra...
Ina, "chipintaci"...
no trebe s aies ca vin musafiri....

Codruta & Petra Alexandra

asa crestem noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana75 spune:

Buna dimineata! Am reusit sa pun poze cu fetele, vedeti aici ce grija are Miruna de Smaranda, cum ii pune manusile.

Lia, Codruta, Alina, multumim.
Mihaela, of, prin cite ati trecut ... Ma bucur mult ca ati dat de capat problemelor acum. Vroiam sa te intreb daca mai mergi la inot cu Alex. Bafta multa cu bb2.

Ioana, mama Mirunei (25.08.2005) si a Smarandei (24.07.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinam spune:

neata! :)
Baietii mei sunt in parc de dimineata si eu nu am chef sa iau startul sa fak ceva treaba :(

Ioana ti-am vazut fetele de dimineata de pe mess si m-am emotionat, cat am calcat m-am gandit la Vlad cu un fratior sau fratioara , ce i-ar mai placea ..... da mami si tati nu mai vor ca inca nu au apucat sa doarma si ei o noapte lunga .

Alina, mama de Vlad (25.09.2005)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns codruta_grg spune:

Cand vad fratiorii piticondromului in poze si ma gandesc ca asa mici erau si ai nostri, efectiv nu-mi vine sa cred....

Codruta & Petra Alexandra

asa crestem noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leokris spune:

Ioana, ti-am admirat fetitele sa-ti traiasca, mi-am adus aminte cand l-am adus noi acasa pe Kriszti de la maternitate Leo nu se dezlipea de el la toate a vrut sa-mi fie de ajutor,la schimbat,la baita,de teama sa nu-l duca cineva nu vroia sa mai mearga la gradinita.Acum va las ne pregatim mergem la o nunta,sa aveti un wekend placut.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns medica spune:

Ioana, felicitari pt Smaranda, sa creasca mare, sa fie sanatoasa si sa va aduca numai impliniri. Am vizionat pozele cu cele doua surioare, ai niste fete de nota 10, seamana foarte bine intre ele. Refacere grabnica si tie, putere si multa rabdare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreeeea spune:

Ioana, ce dulci, dulci sunt cele doua surori!!!
Mihaela_e, ce bine ca acum stiti care au fost cauzele imbolnavirii lui Alex. Acum totul va fi mult mai simplu. Sanatate multa!
...Si pentru cele nostalgice dupa tinut de bebe propriu in brate, spor la treaba! Se inmulteste numarul burtoaselor si a celor cu planuri mari in directia asta, in piticodrom, nu gluma...

Andreea, mami de MARIA (5 oct 2005) si (+9)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana75 spune:

Buna dimineata, asa mai spre prinz. Aveti dreptate, sint asa de mici bebelusii fata de piticoti.

Alina, lasa ca asa zicea si Irina, ca nu dormea noptile .. si s-a linistit Vladut si s-a razgindit si Irina. Va doresc nopti cit mai bune. Nu mai stiu, ai reusit sa-l culci pe Vlad in camera lui?
leokris, refacere usoara dupa nunta de aseara. Ce simpatic e Leo, cu grija lui pentru fratior.
Medy, multumesc frumos. Imi urezi multa rabdare, se vede ca deja ai trecut prin etapa asta.
Andreea, mersic. Tu cum stai cu greturile? Esti bine?

Miruna va pleca o luna la Botosani, si ma ia durerea de cap cind ma gindesc cit de alintata o sa vina. Am incredere in tata ca e mai ferm, ca pe mama o vad zilnic cum o cocoloseste.

Ioana, mama Mirunei (25.08.2005) si a Smarandei (24.07.2007)

Mergi la inceput