Bucurii de sept - oct 2006 (72)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ignatica spune:

Buna mamici,

Fetele care mai au puiuti cu probleme de nani, ne cere sfaturi o mamica la sfarsitul capitolului trecut.( Zina) Noi nu avem probleme, asa ca nu stiu ce sa ii scriu.
Despre David nu am mari noutati, are un program bun, a inceput sa pape mai bine la pranz, dintisorii cresc. Nu avem planuri de concediu, deoarece sotul si-a schimbat locul de munca si va dura pana isi va lua zilele libere. Cred ca in septembrie vom pleca undeva.
Pufy dar prin Brasov nu trece sotul?

Ignatica - mamica de David (29 iulie 2006)



Nasterea sufletelului nostru David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MamiLili spune:

quote:
Originally posted by microbu

AM REVENIT


In sfarsit...

**************************************************
Lili, mami fericita a lui Mathias (17.10.2006)
Mathias' site ... coming soon!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MamiLili spune:

S-a umflat pipota-n mine...multumim celor ce ne-au vizionat pozele. Daca nu v-am plictisit, mai avem cateva aici

**************************************************
Lili, mami fericita a lui Mathias (17.10.2006)
Mathias' site ... coming soon!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xandrutza_76 spune:

Buna dimineata!


Alexandrina si puiutii ei, Raluci (03.08.1997) si Narci (21.09.2006)

poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xandrutza_76 spune:

Ieri nu am mai dat pe aici, am avut treaba multa...
Sandra, wellcome back! Si eu am probleme in ultima vreme cu netul, dar macar nu raman fara zile intregi, mai primesc cu portia... Pe triburi ramai fara cont dupa 14 zile de inactivitate. Pupam gargarita frumoasa, am vazut pozele.
Tasia, un raport complet!
Pufy, vreau si eu dulceata...
MamiLili, ma uit la poze, la prima am avut emotii, nu vedeam motul, am crezut ca l-ai lasat fara... dar mi-am revenit
Gonghy, Maya.
Lexi, cred ca bobita ta are nevoie doar de o perioada mai mare de acomodare. Si Narcisa mai face asa, ii trebuie putin timp pana accepta pe cineva nou...


Alexandrina si puiutii ei, Raluci (03.08.1997) si Narci (21.09.2006)

poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xandrutza_76 spune:

La multe lunite bucurii de 10 si 11!

Andreea, Sandra, Beatrix , sa va creasca mari puiutii!


Alexandrina si puiutii ei, Raluci (03.08.1997) si Narci (21.09.2006)

poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaGoji spune:

Xandrutza - saru'mana de !
La noi azi a fost premiera - Vladut s-a trezit la 8!!!!! Asa ca am dormit si eu ca in vremurile bune

Pe unde-i Alexutza fetelor? A plecat undeva?

MamiLili - tare scump e Mathias! Cum sa nu creada lumea ca e fetita daca are o fatzuca atat de gingasa.

Ghongy - si pe mine ma tine Vladut in priza permanent, de cand s-a nascut, dar nu am slabit spectaculos, asa ca esti norocosa macar ai un avantaj


Mami de Vlad (17.10.2006)
Poze
www.totsites.com/tot/vladic" target="_blank">Paginuta mea
rugati-va pentru Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xandrutza_76 spune:

Buna, Cristina! Vladic!
Alexutza, treci la raport!

In sfarsit se ridica si Narcisa singura in patuc, tinandu-se de margine, dar si jos daca este se prinde de canapea si se ridica. Merge foarte bine in 4 labe...


Alexandrina si puiutii ei, Raluci (03.08.1997) si Narci (21.09.2006)

poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirabelac spune:

Hello!

Lili am vazut Mathiasu' frumusel foc, superbe pozele ca de obicei.

Sandra sa-ti fie de bine concediul, am vazut gargarita cea frumoasa la mare, ce relaxata era ea pe sezlong... super!

Revin.


*****************************************Mirabela, mamica fericita de DAVID STEFAN (21.09.2006),
www.totsites.com/tot/davidstefan" target="_blank"> site-ul nostru si povestea nasterii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Neata!

Am vazut si eu poze cu un baietel scumpic foc cu mutrita(si freza) de fetita!Lili e adorabil Mathias!

Sandra bine ai revenit!!!!! Super pozele cu gargarita voastra scumpa!E tare frumusica!
Felicitari pentru cei 2 ani de casnicie si ma bucur ca ati avut un concediu placut!

Xandrutza felicitari pt. progresele Narcisutzei! De-acum mai sa mearga singurica si gata, ai fetita mare!

Miha isi face drum sotul meu si prin Brasov pentru tine, cum sa nu?Ca doar din 21 de borcane cu dulceata am de unde da(21 de acum ca mai am vreo 35 de anul trecut...)...

Ma duc sa-mi termin treaba....revin!






Eu
www.pufymic.info/thumbnails-37.html" target="_blank">Gandacii
Chestii

Mergi la inceput