Bebelusi "made in USA" (4)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns i_dica20 spune:

E fain fetelor ca va puteti intalni, dar poate sta cineva prin apropierea mea, adica in Sacramento?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns i_dica20 spune:

Am mai pus cateve fotografii noi ca sa vedeti cat de mare si curios am crescut.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elena2001 spune:

I_dica20, ce ochi frumosi are baietelul tau !!!!!

Siminaf si fetita mea este destul de inaltuta....avea deja 34 de inchi la un an si jum...o mai intreaba mamicile in parc cum o cheama si atunci tb sa le explic ca ea inca nu vorbeste, ca n-are decat 19 luni in curand....

In ceea ce priveste intalnirea, eu sunt de acord ....numai ca as vrea sa ne intalnim la jumatate de drum cumva, n-as vrea sa conduc mai mult de o jumatate de ora singura cu doi copii mici....
Eu locuiesc in Dana Point, cam la 15-20 de min. de Bianca....si din cate am vazut cam la o ora de tine (-:
Asa ca astept propunerile voastre...

Irina, mami de Cezara si Bianca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CamiM spune:

I_dica ce mandrete de baiat ai.. sa-ti traiasca!! are niste ochisori asa faini si obrajorii aia bucalati.. o nebunie!!!

In legatura cu scaunul de masina noi am avut unul de bebei care mergea pana la 26 de lbs si am avut mare noroc cu el si dupa ce a facut Sofia un an si a iesit din el am luat unul are se face si booster seat si merge pana la 100 de lbs, sper sa stam in asta mai multisor dar in ritmul in care creste Sofia .. hmm... exact cum spune Elena asa patim si noi cu Sofia cine o vede are impresia ca are cel putin un an si jumatate daca nu chiar doi ani, numai cand vad ca nu vorbeste prea mult se prind ca e de fapt mai mititica. Cand ne-am mutat- la aeroport fiindca nu i-am luat loc in avion aproape ca nu ma credeau ca are sub 2 ani.

Cami & Sofia
www.flickr.com/photos/40365301@N00/sets/" target="_blank">pozici si filme



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

cute baby...

PS: poate vin si eu la intalneala daca e ok si nu e prea departe, ce ziceti, primiti mami de baiat mai mare "4 ani si 8 luni"


quote:
Originally posted by i_dica20

Am mai pus cateve fotografii noi ca sa vedeti cat de mare si curios am crescut.


http://community.webshots.com/album/559933751PBWzAa



Sanatate si numai bine

Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian


www.freewebs.com/gabbriela_nicole/" target="_blank">
scaune de masina pt copii

Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow. - Plato

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Siminaf spune:

Dana Point... frumos, frumos.... Trebuie sa ne gindim cum sa facem.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elena2001 spune:

Nicole, tu unde locuiesti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina26 spune:

Tare frumusei copilasii.
Videourile cu Sofia are super faine.
Corina distractie placuta in Romania.
Delia la ce scoala esti?
Va pup dulce pe toate.
Ingrid si Cristina


Ingrid Ecaterina si mami

ingerasul meu Paul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabbriela spune:

in Buena Park, 5 min de mers pe jos de www.knotts.com/" target="_blank">Knott's Berry Farm Park - punct mare de reper

quote:
Originally posted by elena2001

Nicole, tu unde locuiesti?





Sanatate si numai bine

Nicole mami lui www.babiesonline.com/babies/j/julianleonardo/" target="_blank">Julian


www.freewebs.com/gabbriela_nicole/" target="_blank">
scaune de masina pt copii

Never discourage anyone...who continually makes progress, no matter how slow. - Plato

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madalina78 spune:

buna
va invidiez cu intalneala asta ...
rodica, cristina super pozele, ce au crescut bebei nostri... ar trebui sa pun si eu poze cu sebi!

altfel sunt cam trista si ingrijorata - tata are niste probleme de sanatate, o sa plecam intr-o saptamana spre parinti mei, abia astept sa ii vad!

cu problema lui sebi inca nu am rezolvat nimic- la recomandarea peditrei ii dau suc de prune cu mere+apa- a facut si el odata da cam atat! in schimb ii place mult sucul.

am luat picaturile laxative de la little tummies,inca nu i-am dat , aveti idee cum sunt?

Sebastian si Matei ( varul lui mai mare cu 12 zile)
http://www.onetruemedia.com/shared?p=3370883877037466d54c0f&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=text_url









Mergi la inceput