Fulguleti de noiembrie-decembrie 2006 (59)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Dia1609 spune:

laura, cauta-te, da' repede!!! si oana e inebunita, cand intra taica-sau in casa incepe sa chiuie, sa rada si sa dea din picioare, si daca e pe covor, o ia la picior catre el... si el se umfla tot de fericire... si eu pt ei amandoi ca-i vad ca se iubesc atata!

si asa fara nici o legatura cu nimic, am inca o intrebare: a cumparat cineva lapte praf/ mancare/cereale de aici? ca ma bate gandul si as vrea sa stiu dc sunt ok... ca stiti ca eu tot trebuie sa ma dau peste cap sa-i aduc laptele praf si cerealele din germania/austria, si aici le-am gasit exact pe alea pe care le folosim noi si care in ro nu se gasesc... si mi-ar fi mai usor sa le iau de aici... da' stiu si eu daca-s ok? daca a cumparat cineva, va rog ziceti-mi si mie! pliiiz

Dia de Oana (29.11.2006)



poze OANA
luna a-7-a

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kikineata spune:

Dia, ce e in borcanele care se vizualizeaza pe link-ul pus de tine ca arata tare bine si arata altfel decat cele care le stiu eu?

quote:
Originally posted by Dia1609

laura, cauta-te, da' repede!!! si oana e inebunita, cand intra taica-sau in casa incepe sa chiuie, sa rada si sa dea din picioare, si daca e pe covor, o ia la picior catre el... si el se umfla tot de fericire... si eu pt ei amandoi ca-i vad ca se iubesc atata!

si asa fara nici o legatura cu nimic, am inca o intrebare: a cumparat cineva lapte praf/ mancare/cereale de aici? ca ma bate gandul si as vrea sa stiu dc sunt ok... ca stiti ca eu tot trebuie sa ma dau peste cap sa-i aduc laptele praf si cerealele din germania/austria, si aici le-am gasit exact pe alea pe care le folosim noi si care in ro nu se gasesc... si mi-ar fi mai usor sa le iau de aici... da' stiu si eu daca-s ok? daca a cumparat cineva, va rog ziceti-mi si mie! pliiiz

Dia de Oana (29.11.2006)



poze OANA
luna a-7-a




KIKINEATA mami de SARA MARIA (16 noiembrie 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danutz spune:

Salutare,
Buey...am cazut de pe pagina! Se poate asa ceva!!!
Sa remediem:

Danutz, mamica de bebe Rares (14.12.2006)

www.geocities.com/mami_nov_dec_06/" target="_blank"> fulguleti
varsta rares

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Donia spune:

Buna dimineata va zic si eu la aproape ora 13, si asta pentru ca de abia cum imi iau micul dejun. De ieri a reinceput Roxana lectiile de inot, la ora 10,30, asa ca sunt ocupata de nu imi vad capul. De fapt acum am o scurta pauza ca in vreo 10 minute le pregatesc pranzul, asa ca nu stau mult.

La multi ani pentru d al lui dianocica si Maria a lui acs, sa creasca mari!

Intre timp a mancat toata lumea si i-am pus la nani, dar asa prevad ca o sa-i urmez si eu...




Copiii se nasc perfecti - rolul parintelui e sa nu strice ceea ce Dumnezeu sau natura a creat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexandra_25 spune:

Dia...noi i-am facut pasaport separat,de actele care ai nevoie ti-au spus fetele,ne-a costat un milion si am inteles ca e mai bine asa!
Maine il avem!!!!!!

alexandra de Mark Andrei 23.11.2006
poze cu Mark
www.bebo.com/Widget.jsp?WidgetId=3662428255&MemberId=3524611238" target="_blank">slideshow Mark

www.reclama ilegala - conmsidera acesta un avertisment.ro/bebe.php?cod=2324,2918" target="_blank">Votati-ne si pe noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura13 spune:

dia, da, eu am comandat, chiar duminica am dat o noua comanda. tipa e f parolista, borcanele sigilate, frumos, nu am avut nici o problema cu ele. si bambo comanda laptele praf tot de la ea. eu, de fapt, de la bambo am pontul. si ea e f multumita.
hai mai...... chiar tre' sa ma caut? nu de alta dar sunt intr-o gaura financiara. pe bune ma bucur din suflet, rad si eu gura pana la urechi, dar din cand in cand ma mai loveste! a! dar sa va zic.... am fost in parc, eu am plecat 5m mai incolo sa barfesc cu surioara mea, s-a apucat dani de plans! rau de tot! sa-l fi vazut pe florin...... da' ce cu tati nu e bine??!!
asa.... cu bona, pare femeie ok, de treaba, imi va da si referinte, acum lucreazsa la o doctorita (pana la 1 august). totul ar fi perfect, dar......... mai are o nepotica si din feb anul viitor va trebui sa stea si cu ea. si m-a intrebat daca ma deranjeaza daca il ia pe dani la ea acasa si are grija de amandoi. LOGIC CA MA DERANJEAZA!!!!!! asa ca a picat. mai cautam.
hai ca fug la baita!
a! copilul meu a terminat de studiat sufrageria si holurile, azi a ajuns in bucatarie. taras!

Laura lui Daniel - 14.11.2006
Poze Daniel

slideshow Daniel

Mamici din Iasi

www.geocities.com/mami_nov_dec_06/" target="_blank">Fulguleti noiembrie-decembrie 2006

www.reclama ilegala - conmsidera acesta un avertisment.ro/bebe.php?cod=2291,2861" target="_blank">votati-ne!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebinuta spune:

Deci nici un fulguet nu are incisivii de sus iesiti? Si pe mine cine ma lamureste?

Bebinuta de Ada(30 nov)
poze Ada
varsta Ada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura13 spune:

mai fetelor..... ce e cu linistea asta???????
fetele cu d ce faceti? pe unde va ascundeti? una tre' sa dea de baut, cealalta sa ma acompanieze la baut. iar cea cu stolul de urlatori tre sa ne tina companie! hai ca v-am trasat sarcinile! sau sunteti cu baietii? sa fac galerie?

Laura lui Daniel - 14.11.2006
Poze Daniel

slideshow Daniel

Mamici din Iasi

www.geocities.com/mami_nov_dec_06/" target="_blank">Fulguleti noiembrie-decembrie 2006

www.reclama ilegala - conmsidera acesta un avertisment.ro/bebe.php?cod=2291,2861" target="_blank">votati-ne!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianocica spune:

bebinuta se vad pe exterior, daca asta era intrebarea
vazut poze de seba si kara. minunati!
laura lasa banii in casa, fata! si io s geloasa de mor ca alex il face sa rada in hohote non stop. la mine face asa doar cateodata...ma consolez cu gandul ca s o satura si el de mine dupa atatea ore bot in bot...adica stiu ca nu se satura, dar la fel cum eu imi incarc bateriile numai cand stiu ca a intrat alex pe usa, la fel o fi si pt el...
auras nu te am uitat, poate mai facem o intalnire in herastrau

lamuriti ma si pe mine: ce s a intamplat cu asizu? a plecat ea fara sa zica nimic...ntz ntz ntz....

azi intalnit
octavian. ne a dat pe spate. bine, mai mult pe fete, d a fost doar invidios . a batut la picior toate paturicile, pipait toate gagicile, molfolit toate jucariile. e super baiat. vad daca am timp si de cateva poze. pupam. revin

diana si david 03.12.06


Pentru Diana. www.copaculdehartie.ro/ajuta%20.html" target="_blank">Copacul de hartie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianocica spune:

quote:
Originally posted by bebinuta

Deci nici un fulguet nu are incisivii de sus iesiti? Si pe mine cine ma lamureste?

Bebinuta de Ada(30 nov)
poze Ada
varsta Ada

mai incearca o data cu intrebarea aia, ca prima oara n am prea inteles.... hai, ca tre s o lamurim

diana si david 03.12.06
Pentru Diana. www.copaculdehartie.ro/ajuta%20.html" target="_blank">Copacul de hartie

Mergi la inceput