*** Capsunele-n scutecele de mai-iunie 2007 ***(1)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns michigan spune:

vai ce primire frumoasa avem aici la scutece!
multumim din suflet pentru urari si va dorim si voua tot binele din lume pentru voi si bebelushii vostri!

Mihaela si pui mic Octavian Andrei
POZE
www.onetruemedia.com/shared?p=2c46885e2ba34b699c9eef&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">40 de saptamani pt o minune
Tavi mic si cuminte

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabiu spune:

multumim de primire fetelor cu experienta in scutecele.
Am o problema: Albert nu mai vrea sa manance decat 3-5 minute la o masa ( normal ca nu vrea decat la un san) si apoi doarme 2 -3 ore. Sunt ingrijorata pentru ca in ultima saptamana nu am mai luat deloc in greutate ( bine ca nu a scazut). Binenteles ca dupa masa regurgiteaza ( mai multicel). Ce poate sa aiba? Si initial cand se mufeaza ai zice ca o sa manance o ora dar dupa cateva minute incepe ori sa planga ori intoarce capul si nu pot sa-l fortez oricat as vrea. Ce sa fac?
Va pup, viata usoara

gabi

-Albert Mihai, 10.05.2007
http://photos.yahoo.com/ph/bunica164/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karra80 spune:

Bine ati venit la scutece capsunicilor....sa aveti parte numai de bucurii din partea comorilor voastre va si ne bucuram ca ati trecut intr-o noua etapa.

Carmina de MARIA CRISTINA 8 martie 2007

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=28e484a970e514144a5d21" target="_blank">comoara mea mica

www.onetruemedia.com/shared?p=303737aee2bcdf28df8cfe&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet Criss in patutz

www.youngnutrition.net/member/tickers/75683/ticker2.png%22%20border=%220%22%20%3E%3C/a%3E" target="_blank">Asa creste puiutul meu

pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papadie spune:

Bine ati venit in livada
Lapte-n tzitze,
Nopti usoare
Si zile pline de soare






Papadie, mama Mielului turbat si-a delikatului Pescarush

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns duda35 spune:

Gabiu, ori ii e cald si dupa ce ii trece setea adoarme, ori nu-i place ceva la gust (poate ai introdus in alimentatia ta ceva ce este mai aromat). Copiii nu iau la fel in greutate in fiecare saptamina.
Daca nu are temperatura si este vioi nu ar trebui sa aiba probleme de sanatate - dupa cateva saptamani copiii invata sa traga mai tare din sin si atunci masa se scurteaza - in generat ajunge la 10 minute. Daca nu ia in greutate poate suni pediatra sa il vada.
Succes!

mamica de baietel si fetita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns petit_ange spune:

Iata-ne si la scutece!!!

Multumim Eimotto pt deschiderea acestui nou capitol!!! si multumim tuturor de urari si pt primirea la scutece!!!



Bebe Isabella a venit pe lume in 21 iunie la ora 6:00 52cm 3,25kg

Isabella

The world is full of wonders if you look with open eyes!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns petit_ange spune:

Duda 35 O sa incerc sa beau mai multe lichide...


Bebe Isabella a venit pe lume in 21 iunie la ora 6:00 52cm 3,25kg

Isabella

The world is full of wonders if you look with open eyes!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alynta27 spune:

Buna, dragelor!
Ma bucur ca va regasesc la acest capitol! Multumim Eimotto pentru acest nou capitol!
Aduc multumiri pentru felicitari: Bogalina, Andrada, Lavi, Dianalaura, Addinel, Ancamari, Michigan! Multumesc ca a-ti fost alaturi de noi!
Ieri am venit acasa!
Sunt o mamica fericita!

Alina-Mirela cu DAVID
Poze burtica

Pozele mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moberi spune:

DOAMNE CE BINE E LA SCUTECELE!
Nu-mi vine sa cred ca am AJUNS IN SFARSIT AICI!Cate emotii, spaime, bucurii s-au strans in cele noua luni de zile!Ma bucura nespus sa vedem ca cele mai multe dintre noi am ajuns cu bine la capat si ne tinem puii in brate.Desigur in aceste momente pastrez un gand special si o rugaciune din tot sufletul pentru Kay si pentru Sosonica.Doamne ajuta-le!
In alta ordine de idei ella 74am o rugaminte pt tine , din zona la redoute of course!Te rog nu ma certa ca nu citesc pe forum sa ma luminez si tot iti pun intrebari, nu de alta dar am un nervos langa mine si trebuie sa trag tare de timp sa le fac pe toate.Fiu-meu e la fel de disperat, serile noastre arata toate la fel.............URLAT, URLAT SI IAR URLAT.Deja sunt atat de obisnuita, cum se face ora 10 seara stiu ca incepe si indiferent de context si indiferent ce as face nu tace si nu doarme!Simt ca innebunesc, noroc ca pana acum cel mai tarziu la ora 12.30 se termina de la sine showul, dar pana atunci!!!!!
In legatura cu comenzile pe la redoute eu am comandat weekendul asta la greu dar azi noapte mi-a casunat o dilema.Eu am mastercard pe lei , am platit online cuantumul comenzilor in eur, oare face banca automat convertirea leu-eur sau trebuia sa am cont pe valuta!!!!Recunosc ca nu am mai platit online cumparaturi din afara si habar n-am de raspuns.Sper sa fie ok ca la ora asta nu pot sa ma lamuresc decat print-un raspuns de la tine ca pana maaine ce deschid bancile....Asa ca te rog daca citesti raspunde-mi ca ma bantuie rau aceasta neclaritate nu de alta dar am cam strans multi euroi pe comenzi si sper ca n-am facut prostii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mica0307 spune:

Multumim frumos pentru urarile de bun venit!!!

chiqui de ce nu pui permanganat de potasiu in baita. Si Maya avea o gramada de bubite de la caldura si de cand o spal asa e super ok.

cristinamaria, madi si cine mai are botezul azi - distractie placuta, sa va traiasca bebeii si sa va bucurati de ei. Asteptam poze.

Mica cu Maya Alexandra (10 mai 2007)

Poze

Mergi la inceput