*** Capsunele-n scutecele de mai-iunie 2007 ***(1)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mica0307 spune:

Am mai pus poze frumoase.

Ma duc sa aleg si pt videoclip.

nu uitati sa dati si DPN-ul pentru videoclip

Mica cu Maya Alexandra (10 mai 2007)

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ELTEKA spune:

Iu-huuuuuuuuuuu!


Ne-am mutat la scutece! Cu ce emotie am navigat la alt CAPITOL de pe DC, din viata noastra!

Eimotto, multumim!

Mamici de capsunele-n scutecele - felicitari!

PS. Acu' ma duc si eu sa ma culc, ca e 7 dimineata, ori Dolofanel al meu de la 3 noaptea a "citit" pe forum, e boala grea

Asa creste bebe
Elias, sau DOLOFANEL, Fat Frumos cel Chel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gina M spune:

Wow, - Ce placere sa va gasesc pe aleea:" clubul scutecelor" la acest nou subiect!!!
Felicitari din adancul inimii mamicilor!
Sa va creasca puisorii mari,sa fie sanatosi si sa va umple inimile de bucurie pe calea vietii.
Dumnezeu sa va intareasca si sa va ajute sa fiti, pilde demn de urmat pentru ei.Va
Gina 14w+

Poze - Recente BB#3 & My Baby Development!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liadorian spune:

Tocmai am citit despre predarea/preluarea de stafeta de la odisee si m-au luat niste frisoane! In sensul bun al termenului, evident! V-am mai citit pe furis, mai ales cand a inceput "sezonul de nasteri", asa ca sper ca macar teoretic sa nu fiu descoperita cand va sosi si pentru mine momentul adevarului... Va urez tuturor o aventura frumoasa si de acum incolo, capshunele sanatoase si vesele si mancacioase care sa va lumineze mereu viata!

LIA si domnita Miruna Demetra
Am inceput numaratoarea inversa!
Mai avem 5 saptamani!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabi25 spune:

Mamicute si capsunele bine ati venit. Crestere usoara, copii mancaciosi, fara colici, cuminti, destepti si ce mai vreti voi .

RALUCAMI ce face papusica mica? (camic aici)

Daria Maria(17.05.2006), Rares Petru (04.07.2002)

www.youngnutrition.net/member/tickers/31540/ticker4.png[/img][/url]" target="_blank">Evolutie Daria
Poze
Ne votati?: CONCURS

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Ohoooo..lume noua la "scutece"..bine ati venit capsunele frumusele, sa va fie capsunicile sanatoase, necolicoase si mancacioase!!!! Miliarde de

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567493374/" target="_blank">poze pana la 1 an, www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567398541/" target="_blank">de la 1 la 2 ani, www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567608176/" target="_blank">Antalya 2007
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns OanaRusu spune:

Bun venit la scutece capsunici,
sa cresteti mari si sanatosi, sa ajungeti poznasi dragalashi!

Oana Rusu - mamica de Paul-Victor, din 21 iunie 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chiquitita spune:

Salutare! Din obisnuinta tot la odisee am intrat...tre' sa ma obisnuiesc cu scutecele! Bubitele noastre par mai bine, dar sunt departe de a fi vindecate. Trec ele pana la urma!

Chiqui + Livia (08.06.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paxela spune:

bun venit la "scutece" sa aveti bebei sanatosi si un drum lipsit de griji la scutecele,
multi pupici la capsunele sa creasca mari ,sanatoase si fericite

Alexa, Ana Delia(13.03.07) si Silviu Ionut( 27.11.04).......poze, poze2006, Poze printesica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns duda35 spune:

Sa dea DD sa fie tot mai frumoase capitolele si tot mai mari bucuriile pe care ni le vor aduce capsunicile noastre...acusi ne vedem la scolari....
Petit Ange, din pacate nu exista nici o reteta a producerii de laptic. Din experienta iti spun ca la mine psihicul este cel mai bun medicament si odihna.
Era sa cedez si eu acum vreo 4 zile pentru ca seara daca sunt foarte obosita simt ca papusica nu se satura, dar ca sa nu pic in pacat, nu am in casa nici urma de lapte praf, asa ca trebuie sa insist.
Important este ca puiul sa creasca in greutate, chiar daca sunt momente cand pare ca nu e satula.
Eu am luat Galactogil si m-a ajutat (presupun tot psihic), si am observat ca daca beau 4 l de lichide e mai bine.
Florentina Roman, daca nu sunt indiscreta, cand ti-ai propus sa te intorci la servici?
Eu as vrea sa stau 6 luni, la fel ca la primul copil, dar am o dilema, va trebui sa schimb bona pentru ca ne mutam si nu stiu daca va fi suficient o bona care sa se ocupe de 2 copii, chiar daca baietelul va fi jumatate de zi la gradi...tu cum te gandesti sa faci? Sau alte mamici in situatia asta...?
Multumesc si sa fie un capitol extraordinar in viata noastra!
O duminica frumoasa!

mamica de baietel si fetita

Mergi la inceput