Mamici de Noiembrie-Decembrie 2007(39)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anacami spune:

Buna!
A inceput cineva sa cumpere hainute? daca da,vedeti ca incepe sezonul reducerilor.
Astazi am primit o invitatie de la Z pentru 2 iulie- toata ziua pot cumpara cu 50%. Din experientele de datile trecute insa, incep mai devreme (cred ca trimit pe zile) si nu mai gasesti mai nimic atunci. Oricum, reducerile sunt pentru toti,chiar daca nu primiti talon.

Asa ca,maine ma infiintez probabil in Carrefour Feeria (exista si acolo magazin Z) sa vad ce mai gasesc pt. Sebi (desi i-am luat atatea de la firma preferata (alta...). Pentru bebelusi f. mici se vand mai greu,cred ca le putem gasi si peste o saptamana.
Ai mei nu prea vor sa cumparam inainte, nu stiu insa daca ma pot abtine sa ii cumpar macar o rochitica- am vazut data trecuta niste rochitele in miniatura superbe, la 50% iti vine sa ii iei pt. un sezon...

Camelia, Sebastian (26 mai 2004) si Stefania

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anacami spune:

Pufulet, bafta si multa sanatate!

Camelia, Sebastian (26 mai 2004) si Stefania

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufulet74 spune:

Va multumesc mult pentru sustinere, cu voi totul e mai usor si ma ajuta mult sa stiu ca sunteti aici

------------------------
Flory 20+
Is it really true ... ?

Homepage: www.almarl.tk

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RGE spune:

ANCA..am iesit afara sa ma obosesc sa fac nani ca e racoare!!
CAMI..eu nu am rezistat i-am luat deja lui fi'miu o gramada de hainute...jumatate din sifonier e numai al lui..plus ca a primit o gramada de la cumnata mea care o sa fie nasica lui..ei au fost o saptamana in luna de miere in Paris si i-au luat lui George o gramada de hainute de la Disney....sincer nu stiu cam ce ne-ar mai trebui ca are destul de multe..eu am zis sa mai astept pana prin august -septembrie ca altfel o sa aiba mai ulte haine ca noi si nu o sa aive timp sa le poarte..are inclusiv treninguri , hanorace, caciulitze, etc....nu m-am putut abtine..plus ca am si eu ceva la cap vreau sa fie totul pregatit inainte sa vina pe lume ca sa aducem un preot sa sfinteasca tot..cat despre superstitii sunt satula de ele de la nunta..m-am lasat pe mana familiei desi nunta a fost pe banii mei si mi-au stricat multe cu prostiile lor din cap..

ROXANA 23+ GEORGE IONUT
"Doamne ajuta-ne sa ajungem sanatosi la termen!!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RGE spune:

..dragi mamici eu va pupic pe burtici ca sunt rupta ..ma bag la o baica si un ceai de tei si nani mult..sper..SOMNIC PUFOS, LINISTIT SI VISE FRUMOASE!! NOAPTE BUNA!!

ROXANA 23+ GEORGE IONUT
"Doamne ajuta-ne sa ajungem sanatosi la termen!!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmin012 spune:

Fetelor, tocmai am observat ca au inceput si sinii mei sa produca laptic.

Cami, unde mai sunt magazine Z? Si eu am mai cumparat hainute pt bebe, nu prea multe, dar am cumparat cite ceva si vreau sa-i mai iau...

bebe si burtik

Jasmin18+Daniel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

sa fie cu noroc noul capitol! Doamne ajuta!!
victo la mine s-a intamplat sa se adune ca un ghem uterul si sa se intareasca! am vb cu dr. acestea sunt contractii nedureroase, se numesc Braxton Hight(parca) si sunt fiziologice datorate cresterii uterului! daca persista si sunt alternavive sa iei No-spa !
mihuta merg sa citesc dincolo!
pufu multumim! Sper sa treci cu bine peste tot, eu am avut acces la biblioteca unui ginecolog..si am gasit foarte multe carti de acst Stamatian...am dedus ca-i super bun profesional!

Cu TT maine merg sa donez sange, dupa masa vine constructorul si arhitectul sa vedem cum modificam casa pt. bebeline!




PUSSI 16+ MARA ELENA & ANA NICOLETA

Cum creste Burtica Roz

Poze Cu Titutile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xelanoimis spune:

Eu inca nu am cumparat nici o hainuta, in schimb imi vine sa iau jucarii in fiecare zi :).
Daca si bebe o sa fie asa de "pofticios" o sa dau faliment cand o sa ajunga la varsta legourilor...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

mihuta imi pare asa de rau, ar trebui sa-ti reduci activitatile si sa stati mai cuminti. Acum cu tensiunea sa sti ca scade si de la Gynipral!
anacami, alfa anca, pufulet, cataro, calatoarea, mihuta o sa merg mancata pe la pranz! TT se face si la gemerala, mi-a completat dr. o fisa in care e trecut asta!

si la mine in burtica a inceput boxul



PUSSI 16+ MARA ELENA & ANA NICOLETA

Cum creste Burtica Roz

Poze Cu Titutile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victo spune:

fetelor s/a trezit si copilu meu..care veniti sa aiba cu cine se juca piticul?
vaaaaaaaaaai....mama denaturata ce sunt...eu,personal,nu am cumparat nimic pt copil.
i/a luat ta/su ceva cartulii si o jucarioara..ai a primit niste haine de la cumnat/mea...cam atat...
dar acum ne punem la punct apart si o sa ii facem camaruta mumoasa...

21+ piticul Stefanut

Mergi la inceput