Mamici de Noiembrie-Decembrie 2007(39)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Victo nu uit ca si eu am mai avut contractii dastea si e bine sa iei no-spa.Si eu tot cam atat car max.

anca 21+

Maria
poze





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victo spune:

Rox..cred ca e tarziu sa mai zic eu de galuste..dar, oricum..in principiu e cum a spus Jasmin.
idee e ca albusul se bate primul, pana se intareste de tot. se bate cu furculita.
eu sunt cea mai lenesa la partea cu crema.nici primul tub nu l/am terminat. lenesa sunt si la partea cu vitaminele..de/abia am inceput cutia nr. 2


21+ piticul Stefanut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RGE spune:

....eu stiu ca avem voie maxim 3-4 kg..eu la gimnastica cand fac cu greutati fac cu 3 kg...1,5 kg fiecare...
ANCAD...nu am reusit sa-l trezesc sub nici o forma..nu a mers nimic...
SA FIE CU NOROC NOUL CAPITOL!! MULTA SANATATE LA TOATA LUMEA, NUMAI VESTI BUNE SI BEBEI SANATOSI!!!
..si pe mine m-a luat o durere de noada de innebunesc..bine astazi am stat cam mult in picioare ..am facut cirobica, mancare, placinta, am dat cu aspiratorul, am intins rufe de cateva ori si e posibil sa ma fi tras si curentul ca eu stau intr-o camasa de-a sotului prin casa..unul dintre putinele lucruri care ma mai cuprind..

ROXANA 23+ GEORGE IONUT
"Doamne ajuta-ne sa ajungem sanatosi la termen!!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RGE spune:

Doamne cum se duc capitolele..asa se duc si saptamanile de sarcina..cred ca ma intind putin ca nu pot sa mai stau nici in fund..

ROXANA 23+ GEORGE IONUT
"Doamne ajuta-ne sa ajungem sanatosi la termen!!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RGE spune:

VICTO..multumesc frumos..o sa retin

ROXANA 23+ GEORGE IONUT
"Doamne ajuta-ne sa ajungem sanatosi la termen!!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufulet74 spune:

Draga Pussi, multe felicitari pentru fetite, scuze ca abia acum am vazut
Mie mi-au spus ca pot sa maninc inainte de TT ca am intrebat
Si eu ma gindeam la intrebarea fetelor, pentru tine e relevant rezultatul la TT cu gemeni? Asta pentru ca pe mine m-au intrebat daca nu am gemeni ca am nivelul hGC asa de mare.

------------------------
Flory 20+
Is it really true ... ?

Homepage: www.almarl.tk

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RGE spune:

..s-a trezit fi'miu ca m-am pus eu in pat

ROXANA 23+ GEORGE IONUT
"Doamne ajuta-ne sa ajungem sanatosi la termen!!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alfa_anca spune:

mai Roxana mama, dar George are ceva cu tine cand te asezi in pat?? NU te lasa neam sa te odihnesti.

De fapt si a mea incepe sa miste imediat cum ma pun in pat, cred ca le place ca e mai mult loc si se intind si ei mai bine.

Anca 21+ Elena

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellis spune:

MIHUTA, bine ca ai trecut peste tot si sunteti sanatosi.

ANCUTA A. cred ca mie bataie mi-ar trebui; am zis dupa amnio, ca daca am facut-o si pe asta, putem trece impreuna peste orice; azi m-am simtit rau fizic (oboseala, greata mare, tremur) si psihic si de asta am luat-o pe aratura...dar m-a linistit printesa mea ca acum seara s-a dat in spectacol si ne-a veselit!

NUMAI DE BINE SA CITIM IN CAPITOLUL NOU SI IN TOATE CELE VIITOARE!

Ellis19+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufulet74 spune:

Ellis, ai facut amniocenteza, cum a fost, unde ai facut-o?


------------------------
Flory 20+
Is it really true ... ?

Homepage: www.almarl.tk

Mergi la inceput