*** LA REDOUTE (32)***

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

Gata si eu comanda, vba ta madau pana m-am c..it pe aici a disparut o bluzita, i-am luat-o 102 in loc de 94.

Nu a mers nici codul tau de FDP=0, nici cel dat de Feli, (desi era de 60 de euro comanda) asa ca am bagat setul de genti rosii, nu mi le trebuie in mod special dar macar ,ma asigur ca vine ca si colet

Oi gasi eu cui sa le dau daca nu mi-or placea.

Sunt multumita de ce am comandat, mai putin de costumul de baie al Silviei, dar cu cine te pui?!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bratu Monica spune:

Valeuuuu!!!!!!!
Fetelor m-au capiat astia cu reducerile.Ce facem ?Facem comenzi sau nu?
Ce parere aveti?
Sunt super faine si tare ma mananca palma.

Monikka

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

Mama, lui Madau i-a vnit comanda din 19, aia din 13 nu. Sa-i ia boala cu reducerile lor si servicii de kk, ca eu nu mai comand

Felicia si Ilinca Teodora (15 noiembrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

Deci aici sunteti, carevasazica!!!! ma intrebam io de ce e liniste la mamicile noastre...

Intrebare, ca simt ca-mi intra virusul LR in vene...cat imi ia sa-mi fac cont si toate cele? Avand in vedere ca habar n-am cum?

Madaule, nu-mi spune ca mi-ai mai explicat...ca am uitat...

Si pe cardul de pe BCR pe care-mi da statul roman dragutz indemnizatia e ok de comandat?

Poze cu Sarah si mami
Filmuletze poznase www.dropshots.com/noki_lara" target="_blank">1 www.dropshots.com/saraly" target="_blank">2 www.dropshots.com/noki_lara2" target="_blank"> 3 www.dropshots.com/Saralyna" target="_blank">4 si www.dropshots.com/saralyna2005" target="_blank">5

Varsta Sarah

Everything matures...eventually!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

Feli eu am dat comanda pt ca dupa ultimul reglaj cu Sabine am ramas pe 0 cu datoriile cu ei, adica n-am pierdut niciun ban. Asa ca am zis sa-mi incerc norocul in continuare.

Noki nu stiu daca merge cardul tau.
Ca sa-ti faci cont trebuie sa bagi la ID adresa ta de mail; adresa de acasa sa o separi in 2: strada si numarul, respectiv: bloc, scara, apt. Nu foilosi niciun semn de punctuatie cand scrii adresa.

La nr de telefon nu baga nimic. Daca bagi, trebuie sa inceapa cu 06 altfel iti da eroare

Comanda minima e 10 Euro.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

Noki habar n-ai in ce te bagi. Eu tocmai confectionez o bazouka. Unde ziceati ca e sediul LR? Ca vreau codul de inregistrare a comenzii mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

Noki Feli zice bine ce zice!

Sistemul lor de trimiteri nu e chiar perfect ca sa spun asa...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Moama, produse care apar si dispar...

Na ca fusei si eu la Cora si mi-am luat un sutien alb de bumbac, gen Jolidon cu 75 de mii . Bani la banca nu am apucat sa bag...poate maine daca e ceva chiar super-oferta (glumesc, desigur )...As comanda eu muuuuulte, dar ma gandesc ca sambata plec si pot lua direct de la reducerile de acolo, pe probate, vazute, pipaite...



Claudia, mamica de Matei (15.12.2003) si Mara (30.08.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

quote:
Originally posted by claujro

Moama, produse care apar si dispar...

Na ca fusei si eu la Cora si mi-am luat un sutien alb de bumbac, gen Jolidon cu 75 de mii . Bani la banca nu am apucat sa bag...poate maine daca e ceva chiar super-oferta (glumesc, desigur )...As comanda eu muuuuulte, dar ma gandesc ca sambata plec si pot lua direct de la reducerile de acolo, pe probate, vazute, pipaite...



Claudia, mamica de Matei (15.12.2003) si Mara (30.08.2005)




chiar esti de apreciat cum de rezisti

eu azi am dat 3 comenzi din care 2 cu cosul full si una pe jumate...nu va speriati nu am luat doar pt mine ci si pt sot si sora...avand in vedere ca in total au fost 300 euro si eu inainte dadeam o comanda de 300sunt foarte multumita

intr-adevar dispar repede produsele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Pai rezist, ca voi ramaneti aici, eu plec :Ungaria, Austria, Elvetia, Italia, Germania si retur...N-oi gasi eu reduceri si acolo?

Claudia, mamica de Matei (15.12.2003) si Mara (30.08.2005)

Mergi la inceput