*** LA REDOUTE (32)***

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Feli ai vazut cat au ajuns palariile fetelor? 1 euro

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
poze pana la 1 an, de la 1 la 2 ani, Antalya 2007
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

mai, mi-a picat fisa cu comanda de pe 15: eu am comandat vineri, 15, dar la ora 7 seara. Pai in cazul asta ei s-au ocupat de ea luni, pe 18, nu? Deci de atunci tb sa numar zilele... ma incurajez eu

Felicia si Ilinca Teodora (15 noiembrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catutza spune:

mor dupa geanta asta, dar nu mai au nici pe negru nici pe maron
http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=4237234&SizeCode=99999&Quantity=1&PersText=&ItemId=26&Mode=Update&Single=true&ksource=-1

Mada , tu ce geanta ti-ai luat?

Cata si Bianca-Maria(2.11.2005)


Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copil

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pitzinuca spune:

MADA la mine nu a mers codul

b

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

CATUTZA eu geanta aia am luat-o, pe negru

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
poze pana la 1 an, de la 1 la 2 ani, Antalya 2007
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

La mine apare disponibila pe maron. Dar asa aveam si eu o bluza care pe site apare disponibila si in cos da eroare ca nu e disp, deci probabil la fel e si geanta asta.

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

madau palariile alea sunt ptr maxim 51 cm - deja mici ptr mandrele noastre. Noi sa fim sanatosi! Dar tu nu te duci la posta?

Felicia si Ilinca Teodora (15 noiembrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

M-ai omorat, astept sa vina Marius ca sa iesim si cu pitica.

Bey, io dau deja o comanda ptr Miruna, deja cat m-am *oit pe aici 2 pulovere din cos nu mai erau

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
poze pana la 1 an, de la 1 la 2 ani, Antalya 2007
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

imi placea un costum de baie pt Silvia (5 ani si 4 luni), il pusesem din cos dar a venit de la gradinita si a zis ca nu-i place, m-a facut sa-i aleg altul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Gata o comanda...am luat si cadou un set de 4 cesti de cafea cu farfurii..Doamne ajuta!

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
poze pana la 1 an, de la 1 la 2 ani, Antalya 2007
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2

Mergi la inceput