Fulguleti de noiembrie - decembrie 2006 (57)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Dia1609 spune:

acs, super poza din masina ..cum au incaput toti? ce masina aveti? ... si mai o intrebare: cati ani ai? ca pari f tanara in poze si ma intrebam cand ai avut timp sa faci 3 copii
editez ca sa-ti spun ca se poate monta aerul cond pe rigips ... si chiar nu se face mizerie... la noi in 2 ore l-au montat si au strans mizeria meseriasii, au venit inclusiv cu aspirator
Dia de Oana (29.11.2006)



poze OANA
luna a-7-a

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ariadna30 spune:

Buna, fetelor!

Dia, te-ai uitat la ambele preturi (si la cel cu TVA)? Asa credeam si noi pe vremea cand cautam scaun...ca era 4 mil. si ceva, dar, de fapt, era peste 5. Noi ne uitasem la pretul ala scris cu cifre mari (fara TVA)...nici nu stiu daca era afisat si celalalt, nu prea cred. O vanzatoare ne-a zis ca era 5,4 mil., parca. Si nu fac cumparaturi de la ei de ieri, de azi...da` uite ca s-a intamplat sa ma uit doar la primul pret.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dia1609 spune:

quote:
Originally posted by Ariadna30

Buna, fetelor!

Dia, te-ai uitat la ambele preturi (si la cel cu TVA)? Asa credeam si noi pe vremea cand cautam scaun...ca era 4 mil. si ceva, dar, de fapt, era peste 5. Noi ne uitasem la pretul ala scris cu cifre mari (fara TVA)...nici nu stiu daca era afisat si celalalt, nu prea cred. O vanzatoare ne-a zis ca era 5,4 mil., parca. Si nu fac cumparaturi de la ei de ieri, de azi...da` uite ca s-a intamplat sa ma uit doar la primul pret.

Bogdan Andrei (29.11.2006)



nu stiu ce sa zic, ca nu eu am vazut ... mie mi-a spus o prietena ca se duce sa-si ia... o mai intreb inca o data, ca sa nu va induc in eroare

Dia de Oana (29.11.2006)



poze OANA
luna a-7-a

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adinazot spune:

ACS,sa-ti traiasca cele 3 minumi,sunt superbi ,dragii de ei!!!

Adina si Alessia Maria(30.10.2006)
www.flickr.com/photos/9359777@N06/?savedsettings=631065412#photo631065412" target="_blank">Alessia luna 8

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns acs spune:

Multumesc Dia, Adina!

O sa discut cu sotu', poate ne incumetam sa punem aerul conditionat vara asta, caci tare bine ne-ar prinde. Dia, ai putea sa-mi spui ce fel de aparat aveti voi si daca face fata unei camere mari? Ne gandeam sa punem unul singur pe hol si sa raceasca si cele doua dormitoare care sunt micute. Este in regula asa?

Masina este un Renault Estate si am ales-o special pentru a intra trei scaunele de copii in spate si pentru porbagajul mare. Suntem multumiti de ea si prin prisma raportului calitate-pret.

Cat despre varsta: am 32 (Stef e cu 3 luni mai mic decat mine :) ), dar ma simt mai tanara ;). Am ales o poza in care sa arat cat de cat omeneste, adica nu prea obosita si sa nu se vada toate sunculitele :). Am fost harnici cu copiii :), caci ni i-am dorit foarte mult.

Multa sanatate,


Manuela, Stefan si cele 3 minuni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Teutz spune:

La multe lunisoare sandokanilor Pascal si Sophia de Kokorina, precum si frumoasei Cristina Nicole de OanaCat!
La multi ani Sara de Saryta!

Madaluta, ce incantat e Darius de balaceala!
Miro, e super la mama ta! Cata verdeata! Karina e o frumoasaa! Bine ai revenit!
Adina, ce dulce e cataratoarea! Mama, dar umbla fata, nu se incurca!
Aelita, fetita vecinei tale a avut un noroc fantastic! Ingerul ei pazitor a fost pe faza!
Vaaai, cata durere trebuie sa fie in sufletul bietei Alina! Am plans de m-am umflat! Am si acum un nod in gat. Multa putere ii doresc Alinei si ma rog pentru sufletul lui Robert! Ce nedreapta e viata uneori!
Ariadna, eu las geamul deschis la Alexia in camera in timpul noptii. Geamul de la camera ei da in balcon (care este inchis), dar las doua geamuri de la balcon deschise tot timpul.
Danita, nu stiu cata apa ar trebui sa bea bebeii intr-o zi, dar Alexia bea in unele zile 70 ml, iar in altele 150 ml.



Teutz de Alexia Iarina (10.12.2006)
Poze Alexia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adinazot spune:

TEUTZ,mersi!!

Adina si Alessia Maria(30.10.2006)
www.flickr.com/photos/9359777@N06/?savedsettings=631065412#photo631065412" target="_blank">Alessia luna 8

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a_deju spune:

va prezentam.. motanu' (si ma-sa... si ligheanu'... si calareala cu pilota...)

Deea, mami de Eric (15.12.2006)


"outside of a dog, a book is man's best friend (..'coz inside of a dog it's too damn dark to read..)"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doradora spune:

quote:
Originally posted by a_deju

va prezentam.. motanu' (si ma-sa... si ligheanu'... si calareala cu pilota...)

Deea, mami de Eric (15.12.2006)


"outside of a dog, a book is man's best friend (..'coz inside of a dog it's too damn dark to read..)"




sa-ti traiasca!si ce seamana cu tine!

chris + alexandra
varsta alexandra
bebeii nostri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adinazot spune:

Mortal Motanu'!!!dulce!!!

Adina si Alessia Maria(30.10.2006)
www.flickr.com/photos/9359777@N06/?savedsettings=631065412#photo631065412" target="_blank">Alessia luna 8

Mergi la inceput