Fulguleti de noiembrie - decembrie 2006 (56)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Lavinia_P spune:


Hai ca doarme...

Vin de la

Am 2 kg intepenite,nu vor de-a naibii sa plece.Pe 28 iulie avem nunta mare si cu fite la sora sotului-tre sa fiu si eu.

Nu stiu ce o sa fac cu Mihaitza atunci.In iarna ma gandeam-ei ,pana la 8 luni o sa doarma toata noaptea,il las la nasa si plec.
Iaca ciu-ciu!

Dandusa,vezi ca nu merge linkul de la semnatura!

Dia sa fie intr-un ceas bun crestinarea Oanei!

Laura,exact aceeasi intrebare cu blenduitul voiam sa pun.Si eu zic ca sa ii apara dintii si dupa aia.Mi-e frica sa ii dau bucati.

Ktrinel,Donia-ploua si la Iasi!

"minunea mea"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Teutz spune:

La multe lunisoare sarbatoritilor din zilele de 22 si 23!
printesica Elisabetha Maria de Cleomoni
frumosul David de Dolores
Mark cel zambaret de Alexandra
blondutul Daniel de Dbunny

Donia, imi pare rau ca ai avut probleme de sanatate!
Chinico, multa sanatate frumoasei Bea! Sunt convinsa ca inimioara va fi bine la urmatorul control! Am ras bine de tot cand am citit ca ti-a facut luna talpa papucului!
A_deju, vazut motanul delicios! Felicitari pentru al doilea dintisor!
Dandusa, Crinuta are un dintisor?!!! Felicitari! Bine ca n-are nimic dupa cazatura! Am vazut pozele... Ce a crescut si ce frumoasa eeee! Super pozele, mi-au placut la nebunie! Chiar ca poti sa faci postere o mare parte din ele. Off, ce noapte ati avut si voi! Sigur e de la dintisori sau de la caldura.
Ktrinel, turuie negrul in rusa de n-are aer, aa?
Acs felicitari pentru rostogolire! Maaai, ce copii frumosi ai!!! De fapt, sunteti o familie super!
Madaluta, ce dulce e Darius si ce mutrita multumita are ca sta in picioare! Pozele din cada sunt mortale! Se vede ca i-a placut smecherasului!
Lavinia, sanatate multa lui Mihaita!
Danutz, cata cretinie pe asistentele si doctoritele alea din spital!!!! N-ai vrea sa stii ce a fost la gura mea cand ti-am citit postarea! Toti copiii racesc cand e cald afara?! Mama lor de nenorocite!!!
Anateo, ce bine ca ai gasit gradinita! Acum ai scapat de o grija. Sanatate multa lui Teo!
Dianocica, eu nu am pus niciodata termometrul in cadita si nu stiu la ce temperatura este apa, dar pot sa spun ca este calaie. Cu crema ii dau doar pe la cute. E mortal d mic in piscina! O sa merg si eu in Cora sa vad daca gasesc.
Dianarus, ce piscina super aveti!!! Cred si eu ca Ianis e in delir! pe calaretul Marc si multa sanatate!
Yagmur
Bambo, interesant articolul! N-am stiut ca prapaditul ala de algocalmin e atat de periculos!
Dia, sa fie intr-un ceas bun botezul Oanei!
Ariadna, hai, mai, chiar piper?! E dusa cu capu’ femeia!
Ruxandra, distractie placuta in vacanta si multa sanatate!



Teutz de Alexia Iarina (10.12.2006)
Poze Alexia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexandra_25 spune:

am pus si noi poza la concurs!
Laura...tu ne votezi pe noi si noi pe tine!.....

alexandra de Mark Andrei 23.11.2006
poze cu Mark
www.bebo.com/Widget.jsp?WidgetId=3662428255&MemberId=3524611238" target="_blank">slideshow Mark

www.reclama ilegala - conmsidera acesta un avertisment.ro/bebe.php?cod=2324,2918" target="_blank">Votati-ne si pe noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a_deju spune:

alexandra, pupam, am dat si la voi un ursulet.. pai se putea, cu asa mandrete de flacau :)

Deea, mami de Eric (15.12.2006)


"outside of a dog, a book is man's best friend (..'coz inside of a dog it's too damn dark to read..)"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura13 spune:

quote:
Originally posted by alexandra_25

am pus si noi poza la concurs!
Laura...tu ne votezi pe noi si noi pe tine!.....

alexandra de Mark Andrei 23.11.2006
poze cu Mark
www.bebo.com/Widget.jsp?WidgetId=3662428255&MemberId=3524611238" target="_blank">slideshow Mark

www.reclama ilegala - conmsidera acesta un avertisment.ro/bebe.php?cod=2324,2918" target="_blank">Votati-ne si pe noi







Laura lui Daniel - 14.11.2006
Poze Daniel

slideshow Daniel

Mamici din Iasi

www.geocities.com/mami_nov_dec_06/" target="_blank">Fulguleti noiembrie-decembrie 2006

www.reclama ilegala - conmsidera acesta un avertisment.ro/bebe.php?cod=2291,2861" target="_blank">votati-ne!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura13 spune:

ati vazut ce s-a intamplat in cazul Sara???????

Laura lui Daniel - 14.11.2006
Poze Daniel

slideshow Daniel

Mamici din Iasi

www.geocities.com/mami_nov_dec_06/" target="_blank">Fulguleti noiembrie-decembrie 2006

www.reclama ilegala - conmsidera acesta un avertisment.ro/bebe.php?cod=2291,2861" target="_blank">votati-ne!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doradora spune:

quote:
Originally posted by Laura13

ati vazut ce s-a intamplat in cazul Sara???????

Laura lui Daniel - 14.11.2006
Poze Daniel

slideshow Daniel

Mamici din Iasi

www.geocities.com/mami_nov_dec_06/" target="_blank">Fulguleti noiembrie-decembrie 2006

www.reclama ilegala - conmsidera acesta un avertisment.ro/bebe.php?cod=2291,2861" target="_blank">votati-ne!




vazut, intristat, dar trimis bani, pt ca dincolo de toate copilul are nevoie de tratament.
editez: adevarul este pe la mijloc, dupa parerea mea, si ambele parti au gresit pe undeva, dar parca prea mare indarjirea unor oameni care au nevoie da ajutor si carora li se ofera ajutorul. poate gresesc, nu sunt in situatia lor, doamne fereste, dar asta e impresia pe care mi-au lasat-o mie. eu, in locul lor si in situatia asta, as fi scris ca la mine inca nu a ajuns nici un leu si gata. conteaza si modul in care se pune problema. daca in 2-3 zile de la acest mesaj nu primeau nimic, atunci poate ar fi fost mai de inteles reactia lor. pe cand asa, au sarit cam sus. in fine, cum ziceam, important e sa ajunga la ei banii, lucru de care nu ma indoiesc. dar e la fel de adevarat ca daca ar fi continuat campania s-ar mai fi strans ceva bani din partea noastra. dar acum asa a cazut, asta e, bun si atat.

chris + alexandra
varsta alexandra
bebeii nostri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doradora spune:

am luat de la carrefour un suport in care se pune bebe cand face baie in cada mare, doar vreo 200.000

chris + alexandra
varsta alexandra
bebeii nostri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asiza spune:

Of, fetelor, am vazut si eu ce s-a intamplat cu proiectul Sara! Mare pacat...dar sunt de aceeasi parere cu Chris....prea multa indarjire pentru niste oameni aflat la asa un necaz...si prea multa indarjire chiar si din partea unui pastor...ok, i-am inteles la inceput, ca n-aveau incredere, ca nu vroiau ca niste eventuali pungasi sa se foloseasca de numele si de necazul lor petrnu a fura niste bani si bla bla...dar dupa ce li s-a explicat, dupa ce Marius a vorbit cu ei si au inteles cum sta treaba, ar fi trebuit fie sa spuna un simplu "multumesc!", fie sa nu spuna nimic, insa tonul mesajelor lor a fost mult prea indarjit mereu...Mie imi pare rau ca s-a oprit proiectul pentru ca sunt convinsa ca s-ar fi strans banii necesari pentru ambele fiole...eu am apucat sa trimit ceva banuti...Important e sa fie Sara bine...deci Sara, multa, multa sanatate, micuto...Sa cresti mare si sa ramai la fel de frumoasa!

Oana cu Denis Cristian (19 decembrie 2006)
Slideshow Ingerasul nostru drag
www.youngnutrition.net/member/tickers/64637/ticker1.png" target="_blank">Varsta Denis



Sara are nevoie de noi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura13 spune:

liniste mareeeee, shttt, sa nu trezim copiii....
copilul meu a dormit 4h azi!! pe la 8 era sa adorma iar, dar am ajuns acasa si s-a trezit (eram cu masina). acum doarme dus!
chris am si eu unul, l-am pus pe dani in el.... in sufragerie. sta super, ca in fotoliu si se joaca. am mai gasit ceva sa il tina locului 5 min pe zi
pupici fetele.... incepe clona

Laura lui Daniel - 14.11.2006
Poze Daniel

slideshow Daniel

Mamici din Iasi

www.geocities.com/mami_nov_dec_06/" target="_blank">Fulguleti noiembrie-decembrie 2006

www.reclama ilegala - conmsidera acesta un avertisment.ro/bebe.php?cod=2291,2861" target="_blank">votati-ne!

Mergi la inceput