A doua liniuta f f f pala...

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:

FELICITARI! Sarcina usoara si nastere tot asa!
Ma bucur ca "?!" de la bebe s-a schimbat in "!!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Witchie spune:

Noa brava! sa cante trompetii!!Felicitari si sarcina usoara, acu stai cuminte, da?

Anda, mama Irinei
domnisoara Irina
Un pui de somn si-un inger bun...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

http://community.webshots.com/user/numeioana
Am pus in album poza cu testul care m-a convins. Multumesc pt urari! Multumesc din suflet!

Ioana 3+

Vine bebe!!



Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ainia spune:

Felicitari!!! Sa-ti dea Dumnezeu sarcina usoara, totul sa fie bine, iar bebelusul sa fie sanatos, destept, frumos si norocos!!!

Lavinia
pozele mele Andrei (25.01.2001) Tea si Rares (12.07.2006)
franturi din viata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monalac spune:

numeioana,multa,multa sanatate tie si samburelului din burtica.cand mergi la dr?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Va multumesc pentru urari! Azi o sun pe doctorita s-o intreb cand sa merg la control. Trebuie sa merg la Bucuresti, ca acolo vreau sa nasc.
Pupici!

Ioana 3+

Vine bebe!!



Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabiu spune:

ma bucur din suflet cand o fata de la aspirante reuseste sa treaca granita, mai ales ca stiu ce greu este. Sarcina usoara si bb sanatos. Doamne ajuta!

gabi

-Albert Mihai, 10.05.2007
http://photos.yahoo.com/ph/bunica164/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Multumesc, gabi! Sa-ti traiasca baietelul si sa va bucurati de el! Stiu cat te-ai chinuit cu tratamentle pentru fertilitate! Ce fericita trebuie sa fii!!!

Ioana 3+

Vine bebe!!



Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns slimatei spune:

Felicitari,Ioana! aveti grija de voi !numai bine!

STEFANIA14+

foto cu burtici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Am gasit acest subiect si am simtit o emotie deosebita in a retrai momentele de atunci, cand asteptam ca liniuta pala (e drept ca n-am mai vazut o liniuta atat de pala!!) sa se transforme intr-una roz... Inca mai am testele pastrate intr-o cutiuta cu amintiri...

Pupici tuturor care m-au incurajat atunci!!

Ioana
20+David



Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput