A doua liniuta f f f pala...

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns RAMONELLA spune:

Ioana ce mari ati crescut!!!!!!!!!Nu stiam de ce scrii din nou la acest subiect.
Si pe mine ma apuca emotiile cand ma uit la teste!!!Cat de palida era si liniuta mea.

www.babysfirstsite.org/newtickers/ticker/96929.birthdue.png" target="_blank">
bebelina
poze

Ramonel36+ Beatrice Alessia
AMR 24 de zile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monalac spune:

numeioana,bine ca ai reactivat subiectul,ca am putut si eu sa ma uit la pozele cu teste.la mine e parca mai pronuntata a doua liniuta...si eu te am intrecut,am facut deja 5 teste de sarcina/2 barza,unul sure cech,unul clear blue si unul femina..sa dea dumnezeu ca peste cateva luni sa rad si eu de temerile mele de acum.numeioana,sa fii sanatoasa si sa ai un bebe sanatos!

Mami de Cris

Poze Cris

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Cu siguranta asa va fi! O sa-ti aduci aminte cu multa emotie (la fel ca mine acum) de clipele acestea! Felicitari si sarcina usoara! Multumesc pt urari!

Ioana
20+David



Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionik76 spune:

si eu zic ca est o viitoare mamica, numeioana
si la mine a doua liniuta a fost f pala, am facut vre 4 teste, ca nu eram sigura si pe urma am aflat ca la inceput nu apare f clar a doua liniuta pt ca hormonul de sarcina nu e f concentrat. la mine se intampla cu vreo 3 zile inainte de CM. si intr-adevar, cand am refacut testul peste vreo sapt, a doua liniuta era f vizibila
asa ca, felicitari!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns _giulianna_ spune:

Fetelor dragutzelor vin si eu cu o intrebare:
Vi s-a intamplat sa faceti testul de sarcina...sa iasa negativ dar cu toate astea sa fiti insarcinate?
Ultimul CM a fost pe 6 septembrie si de-atunci tot astept. Am facut un test si a iesit negativ. Sa-l mai fac si pe al doilea? Posibil sa iasa pozitiv?
Ma doare burtica jos, imi simt sanii tari...astea ar putea fi si semne de CM si semne de sarcina...


Pup fete cu burtici!


*******************************************************
Nu-i nimeni drac si nimeni sfant...credinta-i val ,iubirea vant si viata fum...

- Giulianna -

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rlc_sandor spune:


giulianna,mai incearca si mai fa un test,doua;de ex la mine s-a vazut destul de tarziu si at o linie pala;sa ne dai vesti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Sigur ca e posibil, Giulianna! Bafta si sa fie cu ochisori!!

Ioana
21+David



Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinushca spune:

Ioanaaa, la tine cat de foarte pala s-a vazut a doua liniutza ?
Am azi test la care a iesit dupa timpul standard de citire a testului o foarte pala liniutza. E prima data cand mi se intampla. Mai am 6-7 teste perfect negative acasa dupa oricata vreme le-am citit. Asta e diferit. E si marca "Femina" de ca nu am mai auzit. Sunt ziua 30 din 33. Am toate celelalte simptome de sarcina. Ce sa cred. Zi-mi tu cat de pala era a ta acum un an. A mea, abia se vede si totusi e acolo clar.

In asteptarea lui
http://tt.lilypie.com/Lrydp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns NataliaS spune:

Heyyyyy Alinushca!!! Felicitari!!! La fel era si la mine - a doua liniuta abia vizibila si eram!!!!
Doamne ajuta sa fie, sa stea acolo inca vreo 8 luni si apoi sa vina la marea intalnire cu MAMI!!!

fata si burtikul!

Natalia 30+ sapt si Ana iubita 04.02.2005
Poze: http://www.flickr.com/photos/10220847@N05/
Acolo unde domneste iubirea, si imposibilul poate fi atins! (proverb indian)
http://bd.lilypie.com/oRqSp3.png
http://www.youtube.com/watch?v=0R-FPIHNFJw

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaGoji spune:

Teste negative i-au iesit si prietenei mele, toate, si era insarcinata, iar acum are o mandrete de fetita de 2 luni.

Mami 14+ si Vladic (17.10.2006)
Sunt major!!!
barza

Mergi la inceput