*** LA REDOUTE (28)***

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Chuny spune:

Vacantza placuta, Madau!

Gata, n-o mai plang pe Sabine. insa cred ca ea e acolo asa, mai in dorul lelii, sa raspunda la mailuri cat sa nu faca clientzii sa fuga.

Ca sa dea rezultate cererea voastra, cred ca trebuie ajuns mai sus de Sabine, la un responsabil, cineva care chiar sa ia in seama cererile clientilor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorenza spune:

S-a incercat si asta,se pare ca toate mesajele sunt redirectionate catre ea!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

De cate ori am scris pe site la "relatii clienti" mi-a raspuns aceasta Sabine,asa ca tot aia e.

De data asta vad ca nu-mi mai raspunde nimic,ca sa ma potolesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Cred ca e intr-o binemeritata vacanta. Nici eu nu am primit raspuns.


Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

BUna!
N-a raspuns Sabine la mailul de sambata, dar am mai primit o oferta:
cod 37664 - reducere 20 E din 55, 35 din 90 sau 55 din 150.
Mai, dar numai pe contul cu bube primesc oferte, pe cel bun nik-nik.

Felicia si Ilinca Teodora (15 noiembrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cin spune:

Salutare gagici
nu mi-a raspuns sabine, in schimb mi-a inregistrat comanda...
acum am intrat pe site, doar asa, intr-o doara, sa vad daca mai sunt disponibile produsele.. si evident ca unul din cele 4 nu mai era disponibil. iar in comanda nu se regaseste, normal.. intre timp s-au modificat si preturile...in fine, una peste alta am inca o comanda pe drum cu 3 articole...sper din suflet sa o primesc
zilele astea astept si comanda din 25 mai (azi nu venise, ca am intrebat la posta) oricum, asta e voluminoasa...sigur va veni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

mada vacanta placuta!!! si zbor linistit!!!sa ne zici de mirunica cum a reactionat

o sa incercam sa nu tocam toti banii(cel putin eu) sa vad daca imi reuseste

eu am dat ieri o comanda cu cosul full adik 25 produse


INGRID

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns croco21 spune:

Madau, curaj si vacanta placuta!
Nushulica, esti cea mai tare! Si eu am comandat ieri, dar modest (90E), va dau linkurile acum ca mi-e foarte greu sa le gasesc cand imi vine comanda:
http://www.laredoute.fr/vente-sandales-kickers.aspx?productid=324117973&documentid=207607&categoryid=31523562&single=&hasnext=1&hasprev=1
http://www.laredoute.fr/Product.aspx?Single=true&ProductID=324104218&DocumentID=473907&IntRef=0001&SecIntRef=00004
si am mai comandat niste pantaloni cu pret neredus pe care deja nu-i mai gasesc. Am folosit codul "lilas" si mi-a scazut 40E de la produsele nereduse.



Croco

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dordia2000 spune:

Buna fetelor!!!

Eu am dat 2 comenzi...una pe 27 si una pe 28 si azi ma suna sotul la scarbici si imi zice ca a venit un aviz in care scrie 2 scrisori mari. Oare sa fie amandoua comenzile si sa fi venit asa repede??? sa fiu eu aasa norocoasa?

Aflu diseara si intru sa va spun dar...dupa 23.00 ca tb sa plec intr-o vizita la mama sa imi la baiatul vreo saptamana pe acolo!



Diana mamica de Stefan-Cristian 14.11.2005
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1ee608d0bc6b68328c225c&source=category&category_id=12" target="_blank">Un an de basm-filmuletz

Cele 2 surioare, in final invingatoare "Dordia-Violeta"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vl-ad spune:

Buna!

Nu stiu care dintre fete a comandat tricoul acesta de la copii:
http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=9172130&SizeCode=00168&Quantity=1&PersText=&ItemId=4&Mode=Update&Single=true&ksource=-1
Am vazut ca a comandat 168 si as vrea sa intreb ce marime poarta de obicei ?

Edit: imi puteti da si mie un cod cu FDP = 0
------------------------
ADINA SI VLAD (17-11-2004)

VLAD
POZE CU PUIUTUL MEU
www.dropshots.com/vl-ad" target="_blank">filmulete Vlad

Mergi la inceput