Colectia de toamna iarna 2005(136)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns catutza spune:

Noki , cum se simte mama ta? Dar cu bona cum e?

Da am reusit sa zugravim, dar a fost si Mihai acasa, ca mai e in concediu inca. Bia a stat cuminte pana am ajuns la spalat tocurile si pe jos, atunci a vazut apa care e "viata ei" si nu ne-am mai inteles cu ea, a inceput sa bage mana in lighean, vroia sa curete si ea vopseaua de pe jos cu spaclul , dar am reusit pana la urma.

Mai ai examene?

Cata si Bianca-Maria(2.11.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns meems spune:

Catutza, esti o draguta Da, aranjamentele florale pentru nunta le-am facut noi toate, mai bine zis o prietena foarte buna care are o indemanare fantastica si o creativitate pe masura. Am vazut pozele voastre de la mare, sunt tare frumoase.

Ina, ce opere de arta aveti voi acolo!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancatrana spune:


madau, eu tocmai am venit din turcia si pot sa iti spun ca dupa check in adk in autobuzul care face transf la avion erau bb cu tot cu carutz. nu stiu unde au pus carutzu' cand au ajuns la avion, dar prob ca la bagaje de mana ca in alta parte nu cred ca aveau unde. au fost si mamici care au lasat carutzu' la cala si l-au luat in turcia. asta din ce am vz eu ca noi am fost fara ptk. ref la greutatea bagajelor, noi am avut unul de 27 kg + alte doua mai usoare si nu a fost nici o probl, nici la noi, nici la turci la plecare. e vb de comp blue air


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madutza10 spune:

Neata !!

Noi azi sintem tare matinali ,ne-am trezit la 7:00 ,domnu' e vioi nevoie mare iar mie-mi pica ochii de somn ..
Am fost ieri la dr . ,e super bine piticu' ,cica de la canini mai maraie noaptea ,i-am facut si niste analize :fier ,calciu ,proteine,hemograma si trasaminaze ,azi luam rezultatul ,sper ca's bune toate .Avem 12 kg si 83 cm,deci tot grasan ,cu toate ca mie nu-mi mai pare asa grasutz dar 12 oricum e nitel peste cat ar fi trebuit sa aiba ,ata ete ,sanatos sa fie!


Deocamdata cam atit despre noi ,fug sa beau o cafea ca altfel nu mai pot gindi :)

ORLANDO_ANDREAS
(9.12.2005)
si MAMI MADA

MAI-IUNIE 2007


www.onetruemedia.com/shared?p=1b913bfba91d89dbb55d45&skin_id=7&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">FILMULETZ ..,CA TOT E LA MODA :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ina869 spune:


Dragelor, as fi vrut sa scriu mai multe dar sint bulversata, am intrat sa va rog
sa ne rugam pentru fetita Diana

Ina & Rachel Georgia (Nov.23,2005)


What I am looking for is not out there. It is in me.
I am the power in my world.
Today is a wonderful day and a new beginning
I choose to make it so.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_77 spune:

LAAAAAAA MUUUUULTI AAAAAAAAANI!


Pentru copiii mici si mari, multa sanatate, noroc si voie buna!

Ieri dimineata am fost la eco, impreuna cu tati, care nu mai incapea pe usa de cat zambea cand a aflat ca bb are cuc

Aseara am culcat-o pe Maria la 20.30, s-a trezit la 6, a baut lapte si a cerut la nani. La ora asta inca doarme. Se cunoaste ca s-a mai racorit si la noi.

revin

Maria(29.11.2005) si Ioana 16+

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1ea9815662d7c2a948441b&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">1 an
Mai07

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_77 spune:

Madutza, cine ti-a spus ca e grasut? este greutatea si lungimea ideala pt 1,5 ani, asa ca nu te stresa. Exact atat are si Maria si ne-a spus pediatra ca e perfect.
Ripley, chiar vroiam sa te intreb. Anutzache chiar are 88 cm? Oaaaaaaaaaaaau ce manechin.

S-a trezit somnorila!




Maria(29.11.2005) si Ioana 16+

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1ea9815662d7c2a948441b&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">1 an
Mai07

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madutza10 spune:

LA MULTI ANI COPILASI!!!!

Faceti ceva deosebit azi?Noi cred ca in casa ne facem veacu' :) ,e uratel si friguletz afara asa ca nu ma risc sa ies

ORLANDO_ANDREAS
(9.12.2005)
si MAMI MADA

MAI-IUNIE 2007


www.onetruemedia.com/shared?p=1b913bfba91d89dbb55d45&skin_id=7&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">FILMULETZ ..,CA TOT E LA MODA :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissy77 spune:

'neata si LA MULTI ANI! pentru copilasi si pentru mamicile care inca se mai simt copilasi.
Catutza, Elise a mai facut febra, dar o tinem in frau cu Nurofen si Panadol.
meems, ce de-a copilutzi au fost la nunta... Dar cine era cea mai frumoasa?! Pupam carliontzata don'soara de onoare.
Madutza, noi suntem condamnati sa stam in casa din motive Elise cu rosu in gat .

Referitor la acru / dulce... Fiica-mea nu mananca mai nimic din ce-i fac dulce: budinci, orez cu mere, nu mai spun de dulceturi... Dar cu acrul nu prea are probleme. Ii place sa linga lamaie. Se stramba dar nu refuza.

Madutza, tu te plangi ca-i gras, eu ma plang ca-i slaba (10 kg ). Si pitica. Conform masuratorilor facute de noi, are doar 81 cm. Seamana cu mine, ca tat'su-i ca bradul.

Cristina & Elise-Stefania

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia_daniela spune:

LA MULTI ANI COPILASI !!! Sa fiti sanatosi si sa aveti parte numai de bucurii astazi si in fiecare zi a vietii voastre!!!

Cristina N. nu-ti face probleme, draga mea, ca e pitik Elise!!! Si Daria mea tot cam pe acelasi calapod e ... si noi suntem pitici amandoi!!! Are timp suficient sa se inalte si sa puna pe ea ! Ia sa o vezi peste cativa ani, au si ei perioade si perioade... unii cresc foarte repede cand sunt mici, altii mai dupa 5 ani , altii mai tarzior!!

Feli, cum se simte Chiti mic??? Sanatate multa!


Cami mami & Daria (02.01.2006)
Poze ....
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04cfdc1cfe02b5824f0c&skin_id=7" target="_blank">Un an plin de amintiri minunate! (filmulet aniversar)
Dariuca creste si iar ... creste!

Daca cineva rade, razi impreuna cu el ! Daca cineva canta, canta impreuna cu el!
Daca cineva lucreaza - lasa-l sa lucreze!

Mergi la inceput