Piticodromul de sept-oct 2005 (180)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ege spune:

diplo,multa sanatate sotului.DOAMNE AJUTA!!
valen,tinem pumnii.sa ne anunti,cand vine ines pe lume!
gabi,felicitari pt cel de-al treilea pui.sa fie sanatos iar tie refacere rapida
ioana,ce fetita ai!!ege ,este o neastamparata si o alintata ca sincer daca ma incurajeaza sa il fac pe bb 2,desi imi doresc f mult ,nu stiu daca o sa fac fatza si o sa ma descurc cu 2 copii.
va pup,fug sa-mi termin treaba

ege si arzu ege (30.09.2005)

http://pg.photos.yahoo.com/ph/fisun_regep/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b_irina_c spune:

Valen eu incep galeria ! Nastere usoara si refacere rapida!

Nicole bine ca atrecut!

Maddy bine ai revenit! Sper sa-i treaca repede burtica Biancai!

Irina, mami de Vladut (26.08.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kid2003 spune:

Diplodocus, Offff Doamne!!! Intrasem sa ma mai plang nitel de problemele mele cu somnul dar acum totul pare atat de pueril si de nefiresc...mi s-au umplut ochii de lacrimi cand am citit mesajul tau. Sa ii dea Dumnezeu putere sa lupte si sa se trezeasca la viata pentru Luca Mihnea si pentru tine ca mare nevoie aveti de el. Am sa ma rog pentru voi sa treceti cu bine prin aceasta grea incercare si sa il aveti cat mai repede acasa! Te rog mult sa ne tii la curent cu starea lui, iti tin pumnii si te pup! Sa fii tare! Dumnezeu nu poate fi atat de crud! Va reusi el cumva sa depaseasca aceasta cumpana! Multa putere! Te pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns locca spune:

Hello

Maddy, bine ai revenit. Sanatate Biancai, sa treaca diareea!

Nicole, la noi a fost ok pulsul, imi pare rau ca aud povestea asta. In afara de faptul ca sunt extremely expensive nu am avut de ce sa ma plang. Sanatat Ioanei!

Chiar, daca aveti idee de salvare buna pt. copii (mie imi repugna total sa merg la spital noaptea cu copilul) pt. cazuri gen varsaturi multe care nu se opresc sau febra mare, va rog sa-mi spuneti si mie.

Gina, ma bucur mult pt. voi. Bunica mea a nascut 2 baieti care au murit inainte sa implineasca 1 an, apoi a nascut 3 fete . Mama e cea mai mica dintre ele. Bunicul meu devenise "surd", puteai sa dai cu tunul langa el si nu auzea, asa de bine se putea concentra. Zicea ca asta a fost efectul celor 4 femei din casa .

Valen, hai ca suntem pregatite de galerie, nastere usoara, laptic din belsug si o fetita sanatoasa si cuminte sa fie Ines!

Ma duc sa vad poze cu burti.

Ruxandra cu aka Matei (13 sep. 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kid2003 spune:

Locca, Medlife are camera de garda si e aproape de noi...

Valen, iti tin pumnii, sa fie cu mai mult noroc nasterea asta, sa nu mai treci prin emotii, cum ai patit cu Sarah. Acolo singur esti pe maini super bune! Laptic din belsug si somn linistit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo74 spune:

Ioana speranta si increderea in Dumnezeu sunt cele mai importante in momente de cumpana ca acestea. Viata ne incearca mereu, dar noi trebuie sa iesim invingatori

Valen Cuscra m-a luat cu calduri cand te-am auzit ... tinem pumnii ptr venirea pe lume a micutei Ines

Jadi o adevarata trupa de soc ... daca eram acolo cred ca va pupam pe toate pe burticutze...asa de dragute erati...

Maddy bine ai revenit. Treceti voi si peste acest episod diareic...ca doar sunteti incercate...bafta la analiza

Mifloricico eu cred ca e praf in ochi cu explozia aia..in general radio shantz functioneaza cel mai bine...dar este un fel de telefon al nebunilor

Gina eu zic ca de data asta Dumnezeu o sa iti ofere un baietel frumos si sanatos ... ca prea tare ti-l doresti


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catush spune:

Maddy - salutare , sa se faca bine Bia, intra si tu mai des sa vb

Valen - ne pregatim sa venim la tine cu flori

Catush & Briana Maria(13.10.2005)
http://pg.photos.yahoo.com/ph/fbalcau/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b_irina_c spune:

Eu stau ca pe ace... Mai am inca de facut cumparaturi si am uitat banii acasa :D... deci timp pierdut in plus... sa mai zic si ca bagajale nu sunt gata ? Si mai trebuie sa stau aiurea pe la munca pana pe la 6

Vladut e tare incantat ca plecam... e innebunit dupa facut bagajul. E musai sa ascund gentile de el ca isi cara tot dulapul si-l indeasa in geanta (nu ca eu nu fac la fel ).

Eu va si... sa auzim de bine!

Irina, mami de Vladut (26.08.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catush spune:

Irina - spor la "badaje" si la cumparaturi
Cand plecati? Unde ca nu mai stiu
Oricum ... calatorie placuta si vacanta de vis


Catush & Briana Maria(13.10.2005)
http://pg.photos.yahoo.com/ph/fbalcau/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b_irina_c spune:

Catush mi-am corectat mesajul. Maine dimineata plec! mersi de urare !

Acum o tulesc acasa!



Irina, mami de Vladut (26.08.2005)

Mergi la inceput