Bucurii de sept_oct 2006 (65)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns eleņia spune:

buna dimineata
cristina te roooog o cafea mareeee pt mine daca mai este
la multi ani sarbatoritilor de astazi
la multi ani s tie lexi pt ieri s sa ai parte numai de bucurii
la multi ani monique si tot ce-ti doresti
mamilili se pare ca pana la urma toate fetili o sa te ca prea ne tii in suspans
am vazut pe cosminutza care a preluat initiativa s iam aratat lui darius ca sa stie la ce sa se astepte daca nu stie sa preia initiativa s sa apucat de ras
super scumpik cosmina
sa va spun ca darius al meu nu prea mai vrea apa din canitza cu cioc ci sa bea direct cu paharul
s ii asa de scump cum face el gurita sa bea s cei mai imp nu prea se uda cand bea cu paharul
el bea de pe la 5 luni da nu iam dat eu ca se uda fff tare s astazi surprizaaaaaaaaaaa
baiatul a baut apa din pahar s nu sa udat aproape deloc
are mami baiat mare
fetili putem sa dam la bb mango?
s daca da il dam asa ca atare sau trebuie preparat intr-un anume fel?
va pupez s va trimit multe multesi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilina spune:

fetili, mamici de baietei, nu va mai bateti pe cosminuta
ca ea a ales - il iubeste pe Vladone si ii da cheita de la lantisorul
de la piciorus, nu-i asa Monique ?


bai nene, pana ma modereaza si pe mine cineva, trece si capitolul asta
curios, ca pe alte subiecte sunt moderata FOARTE repede
aici....dupa multe multe ore....



Lilina si Vlad - Alexandru (23 septembrie 2006)

cum s-a nascut bebe site-ul lui bebe varsta lui bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xandrutza_76 spune:

Elenia, acum am citit, dupa 8 luni, se poate da mango.
Ramomar, felicitari! Eu cum o pun pe Narcisa pe olita, isi incordeaza picioarele si da sa se ridice... nu mai are rabdare, tot vrea sus... tot incerc sa o pacalesc...


Alexandrina si puiutii ei, Raluci (03.08.1997) si Narci (21.09.2006)

poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramomar spune:

xandrutza, multumim . Cum e Narci, tot bolnavioara?

alexutza, multi -ici lui "Ghita" si tie. Tu niciodata nu uiti de mine. Esti o dulce. Sper ca nu e nimic grav, caci ne-ai anuntat ca o sa intri mai rar pt ca esti la o grea decizie. Daca crezi ca te putem ajuta, noi iti suntem alturi





***************************************************
mami fericita de PATRICIA MARIA (06.09.2006)
***************************************************

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eloise spune:

Lexi LA MULTI ANI pentru ziua de ieri, sa fii sanatoasa, norocoasa si sa ai numai bucurii de la Maria! (scuza intarzierea... daca suntem cu capul in traista ....)

Monique LA MULTI ANI si tie si iti doresc tot ce iti doresti si tu!


Andra si www.babiesonline.com/babies/v/vladutz/" target="_blank">Vladut (14.10.2006)
Cum a venit pe lume Vladut
puiul meu creste...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexutza_26 spune:

quote:
Originally posted by ramomar

xandrutza, multumim . Cum e Narci, tot bolnavioara?

alexutza, multi -ici lui "Ghita" si tie. Tu niciodata nu uiti de mine. Esti o dulce. Sper ca nu e nimic grav, caci ne-ai anuntat ca o sa intri mai rar pt ca esti la o grea decizie. Daca crezi ca te putem ajuta, noi iti suntem alturi





***************************************************
mami fericita de PATRICIA MARIA (06.09.2006)
***************************************************




Multumesc mult de tot pt sprijin, chiar este o decizie care ne va schimba viata, sper sa ma ajute DD sa merg mai departe indiferent de ce zice gura lumii, sper sa am puterea sa trec impreuna cu grasanu' meu peste toate ...inca o data ca esti o dulce si te gandesti la mine...

Mamica fericita de GABRIEL (30.09.2006)
PRINTZUL

Pupici si bebici sanatosi si mancaciosi!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mexxa spune:

Salutare....intram sa anuntam oficial ca avem un dinte adevarat in sfarsit a iesit....la 8 luni si 6 zile.

O sa revenim cu detalii si poze...
Vreau sa va intreb cat dureaza de la iesirea dintisorului..a unui coltisor pana va fi bine vizivil...

La multi ani sarbatoritilor.


^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
, mamica de Sebastian-Mihai ( 10.09.2006 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexutza_26 spune:

quote:
Originally posted by mexxa

Salutare....intram sa anuntam oficial ca avem un dinte adevarat in sfarsit a iesit....la 8 luni si 6 zile.

O sa revenim cu detalii si poze...
Vreau sa va intreb cat dureaza de la iesirea dintisorului..a unui coltisor pana va fi bine vizivil...

La multi ani sarbatoritilor.


^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
Andreea, mamica de Sebastian-Mihai ( 10.09.2006 )



La noi a durat aprox 2 sapt pana cand sa se vada ca lumea, adik acum se vede cand rade, putem spune si noi la lumea care ne intreaba ca avem 2 dinti care se si vad!!!

Mamica fericita de GABRIEL (30.09.2006)
PRINTZUL

Traieste orice clipa ca si cum ar fi ultima!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mexxa spune:

quote:
Originally posted by alexutza_26

Multumesc mult de tot pt sprijin, chiar este o decizie care ne va schimba viata, sper sa ma ajute DD sa merg mai departe indiferent de ce zice gura lumii, sper sa am puterea sa trec impreuna cu grasanu' meu peste toate ...inca o data ca esti o dulce si te gandesti la mine...

Mamica fericita de GABRIEL (30.09.2006)
PRINTZUL

Pupici si bebici sanatosi si mancaciosi!!!



Sper ca nu e nimic grav...m-ai cam speriat.Daca te putem ajuta cu ceva aici suntem.Pupici si tin pumnii sa fie cea mai buna decizie.
Nu uita ca de obicei gura lumii vorbeste numai prostii si nu trebuie luata in seama. Inima este cea care trebuie ascultata.Multi pupici.


^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
, mamica de Sebastian-Mihai ( 10.09.2006 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns matahut spune:

Lakioana, pentru complimente...chiar daca situatia nu e chiar asa cum spui tu Pozele mai inseala si ele...

Alina, ouala au iesit fffbine, un rosu aprins, nepatate si buuuuuuuune buuuuuuuuune la gust! Deja le-am papat - nu am facut decat 4.

Alexutza, la inceput am crezut ca e orba despre reintoarecerea la serviciu, dar dupa ce ai scris azi deja ma gandesc la ceva mult mai rau si mai trist, atat pentru tine, cat si pentru "grasul" tau Sper sa ma insel. Daca nu, atunci ...of, sa nu iti pese ce zice lumea, tu stii si simti ce e mai bine pentru voi doi.

Marina, mamica Anei (21.05.03) si a Marucai (29.09.06)

Mergi la inceput