Bucurii de sept_oct 2006 (65)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns xandrutza_76 spune:

Alexutza, multam de pont, ti-ai dat seama din fotografie? Eu vazusem poza, dar eu m-am uitat la tort, am sarit titlul...
Marina, multumesc de informatie; eu folosesc adidasii doar de decor, ca a mea inca nu se ridica in picioruse


Alexandrina si puiutii ei, Raluci (03.08.1997) si Narci (21.09.2006)

poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexutza_26 spune:

quote:
Originally posted by xandrutza_76

Alexutza, multam de pont, ti-ai dat seama din fotografie? Eu vazusem poza, dar eu m-am uitat la tort, am sarit titlul...
[b]Alexandrina si puiutii ei, Raluci (03.08.1997) si Narci (21.09.2006)


poze cu noi



Nuuuu, ca ii spusesem la sfarsitul capitolului anterior, inainte de pozaaa

Mamica fericita de GABRIEL (30.09.2006)
PRINTZUL

Pupici si bebici sanatosi si mancaciosi!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xandrutza_76 spune:

Eu merg sigur la vot, poa` sa ninga... poa` sa ploua...

Alexandrina si puiutii ei, Raluci (03.08.1997) si Narci (21.09.2006)

poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns matahut spune:

Monique, multi ani, sa fii sanatoasa si sa te bucuri de "bucuria" ta. Ehe, 29 de ani....ce vremuri, ce varsta frumoasa. Mie chiar mi-a purtat noroc varsta asta, am realizat multe in acel an, ceea ce iti doresc si tie.

Marina, mamica Anei (21.05.03) si a Marucai (29.09.06)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xandrutza_76 spune:

Alexutza, sunt eu asa mai "desteapta" , deci tu ai surse... SRI, FBI... dar eu vazusem tortul printre pozele Cosminei, ca de-aseara incoace la ea ma uit (si la Vlad, he-he...) dar l-am papat din priviri si atat.

Hai sa va pun un banc, acum l-am citit:
"In padure se deschide un supermarket. Toate animalele se aseaza la coada:
lupul, vulpea ursul ajung mai la urma. Deodata apare iepurele si vrea sa treaca de urs, care era ultimul. Ursul suparat il ia pe iepure la bataie.
In cele din urma iepurele scapa si vrea sa treaca mai departe, dar da de vulpe care suparata ca iepurele vrea sa o ia inaintea ei il ia la bataie.
Iepurele scapa si de vulpe si, ambitionat, vrea sa treaca si mai in fata dar da de lup care vrea si el sa-l ia la bataie. Atunci iepurele suparat si invinetit se ridica si incepe sa strige:
- Sa mor daca mai deschid magazinul astazi!"

Alexandrina si puiutii ei, Raluci (03.08.1997) si Narci (21.09.2006)

poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_so06 spune:

Rugaminte: care se pricepe sa treaca si linkul capitolului 64 pe prima pagina!
Multumiri,
O Mami_so06 mai nepriceputa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilina spune:

Monique, la multi aaaaani !!!! sa fii sanatoasa si fericita
si sa ai noroc in viata

cum sa ma supar ca ai pus poza cu Vladone cand se lasa pupat de Cosminuta
au fost super haiosi ieri....cum i-am lasat un pic impreuna, cum s-au luat de manute
si au inceput sa vorbeasca pe limba lor (oare ce-si spuneau ?)

sa ne pui o poza cu tortul ala cu stelutze, ca macar virtual sa pap si eu ceva dulce
ca de cand cu a mea cura de slabire....am uitat cum mai e sa papi o prajitura
anyway, am pierdut deja 2 kg si nu le mai vreau inapoi



Lilina si Vlad - Alexandru (23 septembrie 2006)

cum s-a nascut bebe site-ul lui bebe varsta lui bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eloise spune:

Ia vedeti www.promelania.ro/" target="_blank">AICI incaltaminte pentru copii, colectia de primavara-vara. Sunt foarte foarte dragute si de calitate (insa nu stiu daca au sau nu talonete la numerele foarte mici, in orice caz au masuri incepand cu 17). Am vazut incaltaminte de la ei in magazinele Leonardo. Eu as fi cumparat vreo 4 perechi....dar inca n-are rost, pentru ca Vladut nu merge.

Andra si www.babiesonline.com/babies/v/vladutz/" target="_blank">Vladut (14.10.2006)
Cum a venit pe lume Vladut
puiul meu creste...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramomar spune:

LA MULTI ANI Lexi si Monica. Sa aveti parte de multa fericire, sanatate, impliniri si multe bucurii si realizari alaturi de cei dragi!

pupici multi pentru Reby, Cosminuta, Matteo, Vlad. Sunt niste dragalasi frumosi foc.

eloise, pantofiorii care i-ai gasit tu se fac si la Alesd un orasel care e la 50km de Oradea.eu am lat deja niste sandalute de la ei.

microbu felicitari pentru Ruxi plimbareata.

noi suntem bine, intram cam rar, motivele le stiti (si acum e la mine in brate), iar dupa masa vom pleca la bunici
aa, si Patry face pe olita atat pisu, cat si kk

pupici





***************************************************
mami fericita de PATRICIA MARIA (06.09.2006)
***************************************************

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Multumesc frumos pentru urari Lilina, Alina Morostes, CristinaGoji, Gety, Xandrutza, Alexutza, Marina si Ramomar!

La multi ani, Monique! Sa fii sanatoasa si sa te bucuri toata viata de Cosminuta cea pupacioasa!

Gety, nu te necaji, exact acelasi lucru il patesc si eu cu incaltarile pentru Maria mea. Eu am zis ca de-acum incolo voi folosi metoda "snurulet".

Marina, asa e, e tare frumos sa-ti pice ziua chiar de Inaltare. Cred ca e prima oara (din ce-mi amintesc eu) ca e Inaltarea de ziua mea. Si tot anul asta ziua mea a picat intr-o joi, adica exact ziua din saptamana in care m-am nascut

Nu am sarbatorit cine stie ce, maine o sa pun ceva pozici.

de Maria Cornelia (20.09.2006)

Mergi la inceput