Miresele anului 2006 (75)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

'Neatza!
E gata cafelutza.
Gio mi-ar trebui cat de repede, ca de vineri seara trebuie cazarea. Insa la 80 de euro e cam scump. Ceva mai putin pretentios nu stii? Ca asa mergeau la Conti, ca acolo e 85 si conferinta e chiar vis-a-vis de Conti. Bafta multa sotzului tau cu afacerea personala!
Ati fost cam tacute ieri, v-ati molesit de la caldura?


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

Recently become Mrs. Perfect

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Neatza!!!
Eu sunt la cea de-a 2-a .
Aly trimis PM.

acum sunt la Clau la birou, dar plec sa ma intalnesc cu tipul ca sa vb. de asigurarea apartamentului.
La bulretine azi nu s-au depus acte, asa ca maine merg sa iau nr. de ordine si sa asteptam....

Ne auzim mai tarziu.
si o zi buna si racoroasa.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze Marco, filmulete Marcowww.dropshots.com/ioana_purdea" target="_blank">(1),www.dropshots.com/giova2" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)
nunta noastrawww.youtube.com/watch?v=wKLkV7KmSYQ" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Neata! Gata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

'Neatza!
Ei, daca mi-a luat-o Kitzy inainte cu cafeaua, eu vin sa va cinstesc cu croissante, briose, clatitutze, prajiturele si alte bunatati, in cinstea anului cu care am intinerit azi.


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

Recently become Mrs. Perfect

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Adica azi e ziua ta?!
Si multi ani fericiti alaturi de sotzior si sa ti se implineasca toate dorintele( atat cele curate cat si cele necurate)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Da, e ziua mea. Multumesc de urari.


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

Recently become Mrs. Perfect

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Si cum va sarbatoriti? Mergeti pe undeva? O cina romantica?
Si sa ne spui ce cadouri ai primit.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

De sarbatorit nu stiu inca, azi ajung tarziu acasa ca am si condus, pe urma mai mult ca sigur o sa am musafiri. Cadouri... de la sotz nu pot sa spun ce am primit , dar e ceva de uz exclusiv feminin. De la fratelo o plantutza de apartament si o felicitare super super mortala, cu mami trebuie sa merg sa-mi cumpere ca nu stia ce sa ia (imi trebuie niste vaze)... Si cam atat, deocamdata.


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

Recently become Mrs. Perfect

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Aly multa sanatate si fericire alaturi de cei dragi!!!!
Ce ai rezolvat cu cazarea in Timisoara?
Kitzy mersi de .

eu sunt la CM, si m-a apucat , asa ca am aspirat si mai dau cu mopul. e incredibil cat praf se aduna + resturile lui marco: covrigei, saratele, biscuiti...

azi mi-am depus CV-ul la o gradi particulara. sa vedem daca ma cheama la interviu si care sunt cerintele, orarul, salariul.

La noi e o caldura....

merg sa-mi continui treaba, dar revin eu...




_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze Marco, filmulete Marcowww.dropshots.com/ioana_purdea" target="_blank">(1),www.dropshots.com/giova2" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)
nunta noastrawww.youtube.com/watch?v=wKLkV7KmSYQ" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

pentru Aly...La Multi Ani...si sa ai parte de fericire alaturi de sotul tau...multe bucurii si tot ce iti doresti!

Am reusit sa ma intorc si eu...cu peripetii dupa ce Alitalia...vineri a vandut mai multe bilete decat locurile din avion...si dupa un scandal am reusit sa plec in Ro cu alt avion...si marti au intrat in greva si au anulat zborurile...asa ca iar a trebui sa caut alt avion!
Dar a fost frumos acasa...


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.



Noi 2...
...si o clipa din viata noastra!

www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput