Miresele anului 2006 (75)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:


Azi primiti iar portie dubla de cafea de la Cluj. Se pare ca am scris in acelasi timp cu Aly si cred ca le-am trimis deodata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Kitzy am fost mai rapida cu 10 secunde .

pentru Elene si Constantini!


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

Recently become Mrs. Perfect

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

hop si eu cu "buna dimineatza"!!

opa..membrii noi ...bun asha!

claudinna, bine ai venit...oranduirea e cam asa - tu spui cand si unde ai avut nunta, eu te trec pe listutza....si apoi....pe-aci ti-e drumul...putem vorbi despre orice

Azi ma duc la un Costica ...asa ca.....urez si eu La Multi Ani, tuturor sarbatoritilor


E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Gio as avea o rugaminte la tine: poti sa-mi recomanzi un hotel bunutz in Timisoara, undeva in jur de 100 de ron/noapte? Daca stii in zona b-dul Revolutiei (altul in afara de Continental) ar fi si mai bine. Nu ceva de fitze, doar sa fie decent si curatzel.


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

Recently become Mrs. Perfect

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Neatza!!!
Multumim clujencelor pt. .

tuturor celor ce poarta numele de Elena si Constantin!!!

Aly ma bucur ca te-ai descurcat la prima lectie in trafic. Tot asa sa o ti.
Hotel vrei in centru? ca eu nu stiu care e b-dul Revolutiei. Conti e pe acest bulevard?
100 euro/noapte de o pers., sau 2?
eu stiu hoteluri particulare, cochete si frumoase, dar nu sunt situate in centru.
Mai e unul, hotel Timisoara, exact in p-ta Victoriei, centrul orasului. e renovat, dar nu stiu in ce proportie.
Clau bine ai venit printre noi. te asteptam la povesti.
Kitzy, Krelia .

o sapt. buna va doresc, merg sa-mi sun mama, caci e Elena.
Ieri au implinit ai mei parinti 28 ani de casatorie.
Clau il intreaba pe tata cum au trecut acesti ani, ca sa stie la ce sa se astepte. Tata cica: pai se vede dupa par. Caci el e aproape alb in cap, e grizonat.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze Marco, filmulete Marcowww.dropshots.com/ioana_purdea" target="_blank">(1),www.dropshots.com/giova2" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)
nunta noastrawww.youtube.com/watch?v=wKLkV7KmSYQ" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Gio cica e centru hotelul Continental. Nu-i musai sa fie chiar in centru hotelul, dar totusi sa nu fie chiar foarte departe de Conti. Pretul era pentru 2 persoane (deci camera dubla).
Sa-ti traiasca mamica Elena si multi ani fericiti de casnicie. Lasa ca al meu sotz e grizonat gata (pe cauze genetice), deci Doamne fereste s-o ia drept etalon de 'stres in casnicie'


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

Recently become Mrs. Perfect

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

quote:
Originally posted by krelia
...asa ca.....urez si eu La Multi Ani, tuturor sarbatoritilor [/purple][/font=Comic Sans MS]


Saru'mana!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

pentru putin

quote:
Originally posted by ralnied1

Saru'mana!



Ah..si apropos....azi este sf. Constantin si Elena...nu Adormirea Maicii Domnului asa ca.....treeeeeeziiiiireeeeaaaaa!!!!!! ...pun biciu' pe voia cu'!...ce inseamna asta?


E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

`Ralnied !!!!
Aly pe cand vrei sa stii de hoteluri? am gasit unul misto, 80 euro/noapte, dar nu stiu nr. de tel. Acum sunt cam grabita, pe maine e ok daca-l ai?e la 5 min. pe jos de Conti, este privat si numai lucruri faine mi-au zis tipele pe care le-am intrebat.

eu am pranzit cu sotul si biroul lui in oras.
Pe urma am facut 10 min. de solar.

apropo: vineri a anuntat al meu ca pleaca. macar e totul ok, pleaca pe cale amiabila, nu luam imprumut pt. ap., va plati cum s-au inteles si pana acum, lunar...sa speram ca va castiga macar cat e rata pt. ap.
Seful al mare a zis sa plece doar din toamna, Clau vrea mai repede putin. acum sa vedem.

va fug la treaba si sa-mi iau copilul de la gradi.


_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze Marco, filmulete Marcowww.dropshots.com/ioana_purdea" target="_blank">(1),www.dropshots.com/giova2" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)
nunta noastrawww.youtube.com/watch?v=wKLkV7KmSYQ" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns M&M spune:

LA MULTI ANI tuturor Elenelor si COnstantinilor!!! Petrecere frumoasa!!!


Cristina
" O data ce ai zburat, vei pasi pe pamant cu ochii atintiti spre cer" - Leonardo Da Vinci

Mergi la inceput