Mirese de 2008

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ioana_b_23 spune:

M-am trezit si eu luna asta sa incep pregatirile de nunta...
Noroc ca am gasit un restaurant dragut in Campulung (de unde sunt rudele viitorului sot) si am stabilit si data 27 iulie!!!
Nu am incepu inca sa imi caut rochie (m-am uitat doar pe net dar nu am vazut nimic sa-mi placa)... Sper sa imi gasesc dar nu stiu cu cat timp inainte trebuie sa incep (pe bune) cautarile... Mi-e frica de faptul ca n-o sa gasesc nimic sa-mi placa si sa-mi si vina bine
Am si eu o intrebare pentru cele trecute prin astfel de evenimente: E obositor sa faci cununia civila, cea religioasa si petrecerea in aceeasi zi??? Ca eu asa vreau dar nu stiu daca o sa rezist...
In rest multa bafta la pregatiri pentru viitoarele mirese! Va doresc si voua ce imi doresc si mie: O NUNTA DE VIS!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florelacri spune:

ninia nu stiam ca si tu esti miresica 2008,ce sa spun bafta la cautari, deoarece eu inca nu sunt decisa in legatura cu rochia si multe altele...

Zambetul celui care sufera e mai dureros decat lacrima celui care plange

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fianna spune:

Aveti idee cad e urmatorul targ de nunti din bucuresti?

fianna cu www.flickr.com/photos/14295400@N03/sets/72157603680539275/" target="_blank">printisorul Matei
(01.08.07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AdryM spune:

Florelacri si Ninia, multumesc de incurajari. Asa e, vom gasi noi pe cineva sa ne fie nasi, desi acum nu stim pe unde sa mai cautam...
Fianna, dupa cate stiu eu, sunt 2 targuri deocamdata: EXPO IDEAL MARIAJ -25 - 27 ianuarie 2008 - Romexpo (sau 26-28)si WEDDINGSHOW, 15-17 februarie 2008, Sala Polivalenta. Ti-as da si site-urile de unde am informatia, dar nu stiu daca am voie (sa nu se supere admin. pe mine). Daca vrei, fa ca mine: da search pe google la "targuri de nunti bucuresti 2008" si o sa vezi ce multe gasesti!
E valabil si pentru miresicile care nu sunt din Bucuresti...
Pupici..si sper sa rezolvam totul asa cum ne dorim!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florelacri spune:

fetelor azi m-am interesat de o cantareata de muzica populara ce are formatia ei ce canta la nunti si mi-a cerut 2000 de euro...nu stiu ce sa spun e scumpa? chestia e ca e bestiala...canta de ridica toata sala in picioare...



va pupic

Zambetul celui care sufera e mai dureros decat lacrima celui care plange

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AdryM spune:

Fetelor, acum am auzit la radio ca in Bucuresti va fi si Expomariage pe 1-3 februarie...Dati un search pe google pe cuvantul acesta...Eu sper ca al meu sot va avea destula rabdare cu mine ca sa vizitez pe indelete standurile...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ninia81 spune:

Florela nu e mult daca are si formatia...adica vei da 2000 de euro pe cantareata si formatie...cam astea sunt preturile. Eu am dat pe formatie 1300 euro.Ai gasit restaurant?
Adry, mersi de informatia cu expomariage...pt ca week-endul acesta plec la munte si nu voi putea sa merg la cel de la Romexpo...
Ioana, bine ai venit!Spor la pregatiri!

Ninia
http://dw.daisypath.com/sj4jp2.png
http://tt.lilypie.com/k8fVp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florelacri spune:

ninia am gasit restaurant, am platit avans 300 de euro...tu cum te descurci cu planurile de nunta?


Zambetul celui care sufera e mai dureros decat lacrima celui care plange

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uta_ciun spune:

lai multumesc mult...esti grozava....mi-ai dat atitea idei incat abia astept sa intru pe toate site-urile...vad ca trebuie facut research serios pt o rochie :)

eu sunt prinsa in o multime de treburi caci sapt asta mergem la judecatorie...

multumesc mult inca o data

uta_ciun


The most beautiful thing in life is LIFE itself ! http://www.help-ema.puls-il.ro/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fianna spune:

Am aflat!

E Ideal Marriage week-end-ul asta. Apoi 1-3 feb e Expomariagge si mai e Wedding Show in 15-17 feb.

Doar ca eu acum sunt grasa si nu voi putea nici macar sa probez vreo rochie.

Mergi la inceput