Piticodromul de sept-oct 2005 (179)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns catush spune:

Si Briana face destul de urat cand vrea ceva si nu i se da... tipa "dai,dai" ......
Cateodata se cam da cu fundu' de pamant...

Catush & Briana Maria(13.10.2005)
http://pg.photos.yahoo.com/ph/fbalcau/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karmenutza spune:

Buna dimineata!
Da, da, si eu as mai da drumul la putina caldurica, mai ales noaptea. Mi-e frig. Si Catalina toata noaptea doarme dezvelita.
Cu facutul mofturilor e cam nashpa, ca asa tipa pana cedam. Sau plange incontinuu minute multe in sir.



Catalina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catush spune:

Am vorbit cu mama acum si Bria mea e in mare forma acolo la tara, cutreiera toata curtea.....
Anul asta ne apucam de construit casa in Bucuresti (vorba vine in Bucuresti ca de fapt apartinem de Bragadiru), astept sa o vad pe Briana jucandu-se in curtea nostra si noi toti stand impreuna... Visul meu devine din ce in ce mai realizabil ...


Catush & Briana Maria(13.10.2005)
http://pg.photos.yahoo.com/ph/fbalcau/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catush spune:

Fetelor ... cele care sati pe langa piata Crangasi...!!!
Crede-ti ca gasesc pe acolo un carucior de papusi pt Bria, ca m-a innebunit mama sa-i iau fetii carucior sa-l duc la tara... Am drum azi pe acolo si vreau sa stiu...
Mersi

Catush & Briana Maria(13.10.2005)
http://pg.photos.yahoo.com/ph/fbalcau/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jadi spune:

Neata fetelor, acum m-am incumetat sa ajung si eu la servici!
Am plecat devreme de acasa dar am fost la gimnastica prenatala si dupa direct la servici desi aveam asa o foame in glanda as fi mancat 3 vaci.

Vlad al meu a dormit de aseara de la 8.30 pana dimineata tot la 8.30 cu foiala de rigoare si laptele de la ora 6. Dar nu doarme singur, accepta orice companie, azi noapte a dormit cu tataie si la 8.30 a venit sa ma trezeasca si pe mine, s-a urcat in pat, fara suzeta si m-a mangaiat sa ma trezesc. Normal ca m-am topit toata! Si are asa o fata ghidusa si odihnita, ne pupam , ne dragalim. Si cand am mers la masa mi-a vazut iar burta, si-a zis, bebe dupa care trage de tricou sa ma pupe pe burta goala, pupa ce pupa si dupa ce se satura trage tricoul la loc!
Nu mai zic ca el cand il chitzonesc, il pup pe talpile goale si intr-o zi la masa ce credeati ca facea? Isi scotea sosestele si isi pupa singur talpile, am ras de el, sa vedem daca gaseste nevasta sa stie sa ii pupe talpile .

Caldura mare si eu incep sa ma panic ca nu a cumparat sotul AC si ma trezesc ca nasc si mor de cald in casa!


Deni & Vlad & Tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns norina spune:

Opaaa, capitol nou Hai sa va spun cum a fost cu episodul suzeta. Toate bune si frumoase, nu a primit suzeta toata ziua, nici la somnul de pranz, a adormit relativ bine, seara la fel tot fara suzeta, dar...cine urla la 2 noaptea din toti rarunchii de zici ca o taia cineva? A mea copila, care bineinteles cand dadea de suzeta mutilata urla si mai tare. Am incercat eu cu ninini si nanana dar no way, zombie fiind ,am inceput sa caut nemernica de suzeta ca sa scap de cosmar. Ei, aici a inceput circul ca nu era de gasit, era pusa "bine "de mama, nu va zic ce era la gura mea in toiul noptii. Nu cred sa mai fi primit vreo suzeta din lume atatea injuraturiNormal, am sunat mama la 2 jumate in noapte, am gasit si obiectul si in 10 secunde copilul dormea dus....Cam asa a decurs cea de-a doua tentativa , dar nu ma las,perseverez ca imediat ce s-a facut dimineata iar i-am luat-o si vad ca pana la ora asta nu sunt comentarii.Va mai zic eu ce si cum.Vad ca deja se vorbeste de AC si de calduri, hmm, eu inca stau cu sosete flausate si trening gros si cu picioarele sloi Cred ca pana la urma e mai bine, dar nu-i pb, ca in curand intru si eu in gasca ca sunt tare rea la caldura.Chair ma gandeam cum o sa folosim AC cu copilul in casa si inca nu mi-a venit nici o idee Hai pupici Teodora Sara (norina)poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Antoanela23 spune:

Neata natiune,

Irina, felicitari pt sofat, bravo, cand am fost ultima data in Bucuresti mi-am zis ca nu as avea curajul sa ma aventurez, mai ales in centru, bravo, esti maiastra.

Si Victor se trezeste noaptea si nu mai adoarme daca nu bea lapte de cateva zile, nu stiu ce l-a gasit.
Aseara a gasit borcanul cu dulceata si nu am scapat de el pana nu i l-am desfacut si a mancat dulceata goala cu lingurita, e fantastic cat e de pofticios. Am niste poze excelente de cand a scapat in borcanul cu Nutella, o sa le pun mai tarziu sa le vedeti, e de reclama.

Catush, langa piata Crangasi e un Mall nou, Grant parca se numeste si in interior e un magazin cu jucarii si articole de copii, acolo cred ca poti gasi ce cauti.

Aici e un vant groaznic, a daramat umbrela care e infipta (stransa) in mijlocul mesei si s-a dezmembrat si masa, e prima data cand se intampla asta.

Pup fetele, o zi buna,

Anto 31 siVictor (8 octombrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jadi spune:

Anto, de cand nu ai mai fost tu pe aici, Grantul ala a luat foc, se reamenajeaza .

Deni & Vlad & Tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catush spune:

Anto mersi, dar noroc cu Jadi ca mi-am adus si eu aminte ca a ars Grantul , de batranetile astea.......

Catush & Briana Maria(13.10.2005)
http://pg.photos.yahoo.com/ph/fbalcau/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Antoanela23 spune:

quote:
Originally posted by jadi

Anto, de cand nu ai mai fost tu pe aici, Grantul ala a luat foc, se reamenajeaza .

Deni & Vlad & Tudor



Pe bune? Habar nu aveam, pai degeaba ma uit la stirile romanesti ...

Anto 31 siVictor (8 octombrie 2005)

Mergi la inceput