Cirese de Mai-Iunie 2006... La Multi Ani (54)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns OanaRusu spune:

La multi ani Monnica!


Oana Rusu - mamica de Paul-Victor,
din 21 iunie 2006
Cresc maaareeee: 7 luni 8 luni 9-10 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doroti_5 spune:

quote:
Originally posted by papadie

Monnica

Dorotelu' da e buna cafeaua cand te doare capul. Iti ofer cu cea mai mare placere un ceai da' vezi sa-ti treaca durerea de cap ca ai de prestat tort la guguta:)))



Papadie, mama Mielului turbat si-a delikatului Pescarush



La mine face rau, ca se ridica tensiunea intracraniana si ma doare o saptamina dupa o ceasca de cafea(ori so fi nimerit cafeaua cind ma enerva cineva, mai stii??).
Da sa stii ca cu totrtul stam frumos, adica alaltaeri am facut figurine din ciucalata(daca no fi prea moale si so intari o sa fie bine), aseara am facut frunzele si trandafirii rozi(si aistea o esit moi, da lasa cor sedea ei), dimineata(pe la 6) am facut aluatul, am pus la frigider si deseara veau sa coc blaturile, sa fac florile albe, sa unesc blaturile, si miine doar ornez totul, ca pina la ora 2 este timp, am luat si luminarea si un artificiu, in rest la o pitzerie ne ducem ca nu demult a fost ziua sotului si am facut o masa pentru vreo 20persoane si mam lecuit pe un timp de gatit in masa.
Cam asteas planurile sa vedem ceo esi.

Da tu cum mai stai cu durerile de cap, leai dat de capat ce erau?

P.S. si acum imi miros miinile a esenta, o chicat si pe degete si nu se duce mirosul...


doroti_5 cu Natalita-Elena (12.05.2006)
BOTEZ
foto Natalita-Elena 1, 2, 3, 4, 5 si 6
www.dropshots.com/doroti_5" target="_blank">
Filmulete cu Natalita-Elena
Asa de mari suntem


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns OanaRusu spune:

Uhuuu... Doroti da' ce tort faci tu????
Mey, ca nu pot eu sa fug pana acolo sa-l si gust....

Oana Rusu - mamica de Paul-Victor,
din 21 iunie 2006
Cresc maaareeee: 7 luni 8 luni 9-10 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamea spune:

LA MULTI ANI! COPACULE MONNICA

Arta este lunga, viata este scurta
Catalina - Mamica de printesa poze mai vechi si mai noi Votati Ana Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamea spune:

[quote]Originally posted by OanaRusu

[quote]Originally posted by vivighe

am pus si poze noi aici:http://new.photos.yahoo.com/vivighe/album/576460762401083817

Viviana si Ingrid

Ce printesa frumoasa am vazut noi acolo.

Arta este lunga, viata este scurta
Catalina - Mamica de printesa poze mai vechi si mai noi Votati Ana Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inaioana spune:

Hello, fete dragi!

LA MULTI ANI TUTUROR SARBATORITILOR : MAYA, IRINA, ANDREI, NOEMI, INGRID, SOFIA, ALEX,YANNA, NICHITZEL, SARA SI KAILAN!!!! SA FITI SANATOSI SI FERICITI!!!


A.C. Eu il alaptez pe Serghei si noaptea (mai ales ca ziua sunt la serviciu si nu pupa..decat in pauza de pranz si nu zilnic) si e ceva destul de obisnuit. Asa facea si Katja pe care am alaptat-o pana la un an si jumatate. Nu cred sa aiba vreo legatura cu dintii, e doar nevoia de confort, de linistire, sa stie ca esti acolo alaturi de el.


Ioana cu Serghei (2 mai 2006) si Katja (30 martie 2004)

pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inaioana spune:

A, si ca sa fiu sigura, urez de pe acum si sarbatoritelor de maine :

La multi ani printeselor NATALITA si ALESSIA! sA FITI FERICITE, SANATOASE SI NOROCOASE!


Ioana cu Serghei (2 mai 2006) si Katja (30 martie 2004)

pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Qamar spune:

Dolcebaby, noi iesim la spazieren in Tineretului, pe la 12, poate ne vedem pe-acolo!
sau daca mai sunt Ciresici care se plimba in Tineretului



LA MULTI ANI SARBATORITILOR si numai bine,


Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil !!!


Noe si Anne-Bianca (14.03.2006)


Madness does not always howl. Sometimes, it is the quiet voice at the end of the day saying, "Hey, is there room in your head for one more?"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LYLY809 spune:

Mamici, va salut si eu,cele care mai sunteti pe aici.Tricouasele sunt cu nasturasi iar pretul final este 27,5 lei.A.C., daca asa vrei sa-ti trimit tricoul, asa voi face. Am primit deja in cont mai multi bani, cred ca de la Virgi, EllaX, DianaR, Oana.iat, mai e o suma de 31 de lei dar nu mai stiu de la cine si inca una de 30 dintr-o sucursala BRD.
Va anunt maine la cine am trimis, dupa ce ma intorc de la posta. Asa cum am mia precizat, catre fetele din strainataturi pachetele vor pleca luni, caci le va trimite sotul separat, de la alt oficiu postal.


Lacri si Razaciosul Alexandru 30 mai 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LYLY809 spune:

Nu am adresele urmatoarelor persoane: Abribrinza, Angelica

a_daniela si nikolett sunteti sau nu din Bucuresti?

Miti, Papadie si Adriana le vor primi la venirea in tara

Doroti, Virgi, Cami si Mikiion –prin posta

Vivi, Steluta, CatXo, voichiV, amiss, daryana, luana, carmina, inaioana, magghyc, Roxana, cocutica, danapuiu, wapi, zax, ama, ralucis, andrusksandu, shori sunt invitate maine, intre 16.00 si 18.00 in Gradina Botanica


Lacri si Razaciosul Alexandru 30 mai 2006

Mergi la inceput