Cirese de Mai-Iunie 2006... La Multi Ani (54)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adriana spune:

quote:
Originally posted by vivighe

am pus si poze noi aici:http://new.photos.yahoo.com/vivighe/album/576460762401083817

Viviana si Ingrid





Vivi, mey, ce okisori frumosi am vazut! De la cine ii are? Si ai mei au okii albastrii s-au aruncat la bunici
Tare scumpa Ingridut, sa -ti creasca mare si cuminte



Mami de Codrin - prier 2002, Olguta - undrea 2003 si Cornelie mica - ciresar 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Diana79 spune:

LA MULTI ANI NICHITA, SARA MARIA SI KAILAN. SA CRESTETZI MARI SI SANATOSHI.

Diana de Nicole Evelyn (13 Iunie 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CamiM spune:

Salutam livada si ciresele ei rumene.. hai ca acus' dam in parg si vine lumea la cirese..

Eeeei si daca azi nu avem cirese de sarbatorit avem in schimb un copacel..


La multi ani Monica

Edit: Miti ai perfecta dreptate mi se parea mie ca ziua Monicai din Montreal a fost deja dar am zis ca cine stie visez cu ochii deschisi asa ca am avut impresia ca de ea era vorba.. sunt complet cuckoo la cap .. ma duc la somn ca nu mai tine..am corectat intre timp gafa..

Cami & Sofia
poze Sofia
filme Sofia
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=24252231dd43d47382a52a" target="_blank">
primul an cu Soficu

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=24150fb1164e749e8d7bae&skin_id=0&&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">clip cirese 8 Martie



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miti2004 spune:

CamiM pai cred ca ai incurcat Monicile: Monicutzabb ( de aici din Montreal ) o sa aiba al 2 lea bebe. Sau mai e si Monica de care vorbesti tu ?

miti, mamica de 20 iunie 2006
POZE_Alex
www.dropshots.com/mitilica" target="_blank">FILME_Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CamiM spune:

Miti merci pentru aprecieri.. atat la adresa gogoshicii mele cat si cele la adresa mea( de slabit am slabit cam 20 de kg dupa ce am nascut, intre timp am pus vreo 2 kg la loc asa ca acum am un surplus de vreo 15 si astept cuminte sa vina zana cu bagheta magica sa le dea ea jos ca eu nu am chef...

Alina eu inca alaptez si Sofia se trezeste in fiecare noapte sa pape putinel asa de cateva ori.. dupa care adoarme frumusel la loc. Sigur nu e de la dinti la noi ca ea asa face de cand s-a nascut.

Vivi am vazut pozele cu Ingriduta.. e foarte frumusica si are fata de copil inteligent.. iar ochisoriii.. sunt tare scumpi.

Arleena am uitat sa raspund la intrebarea ta.. Sofia bea singura dar ea bea din canita ( se duce singurica si ia canita de pe masa si bea apa)nu mai vrea bibe de vreo cateva luni.

Oana.iat multumim frumos de laude.. ai perfecta dreptate nu stiu unde a fugit timpul asta hotoman de mi-a luat bebelusul si mi-a lasat in loc o fetita poznasa..

Cami & Sofia
poze Sofia
filme Sofia
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=24252231dd43d47382a52a" target="_blank">
primul an cu Soficu

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=24150fb1164e749e8d7bae&skin_id=0&&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">clip cirese 8 Martie



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns OanaRusu spune:

quote:
Originally posted by vivighe

am pus si poze noi aici:http://new.photos.yahoo.com/vivighe/album/576460762401083817

Viviana si Ingrid




ciresica sprintena !!!!
ce ochisori!!!

Oana Rusu - mamica de Paul-Victor,
din 21 iunie 2006
Cresc maaareeee: 7 luni 8 luni 9-10 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns OanaRusu spune:

CamiM ce montaj frumoooooooooosss!!!
Sa-ti cresca papusica maare-maare

Oana Rusu - mamica de Paul-Victor,
din 21 iunie 2006
Cresc maaareeee: 7 luni 8 luni 9-10 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papadie spune:

Neatza livada
Mamicuta harnica si draguta care a facut capitolul nou sa stii ca am editat un pic si am grupat pe cate 10 capitolele cu odiseea si scutecele ca se latea pagina rau. Dau o cafea sa nu ma baaaaaaaaati :)))
Deoarece sunt ranita-n neuron poate-mi da si mie cineva pe PM contul si cati bani tre sa pun pt tricou st. zapacita de oboseala si credeti-ma ca nu eu m-am trezit sa stau acu pe dc....nooo Sofia e "divina". numa ca ea a a dormit la lok.
ma intorc.



Papadie, mama Mielului turbat si-a delikatului Pescarush

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doroti_5 spune:

quote:
Originally posted by papadie

Neatza livada
Mamicuta harnica si draguta care a facut capitolul nou sa stii ca am editat un pic si am grupat pe cate 10 capitolele cu odiseea si scutecele ca se latea pagina rau. Dau o cafea sa nu ma baaaaaaaaati :)))
Deoarece sunt ranita-n neuron poate-mi da si mie cineva pe PM contul si cati bani tre sa pun pt tricou st. zapacita de oboseala si credeti-ma ca nu eu m-am trezit sa stau acu pe dc....nooo Sofia e "divina". numa ca ea a a dormit la lok.
ma intorc.



Papadie, mama Mielului turbat si-a delikatului Pescarush



eu am fost cu pricina, da cind am facut capitolul si nu erau decit 2 postari, chiar era foarte strimta foaia, asa de strimta ca data celor cu ziua de nastere venea in alt rind(adica era ceva de genul SaraMaria(irina-angelica_g...... intrun rind si 9mai venea in urmatorul), nu stiu de ce so fi latit, ca schibma si io, dar iti multumesc ca ai scimbat, si nu ma supar si nu te bat, dar sunt nevoita sa nuti accept cafeau, ca de ea ma doare capu, da un ceai il accept cu cea mai mare placere de la doamna floare galbena.Pupa soficu de la mine, ce ochisori are.
Si in genere ca la noi in livada nam mai vazut asa ochi frumosi, ne mindrim!!!

Si nu in ultimul rind LA MULTI ANI MONNICA!!!

O zi buna va doresc.


doroti_5 cu Natalita-Elena (12.05.2006)
BOTEZ
foto Natalita-Elena 1, 2, 3, 4, 5 si 6
www.dropshots.com/doroti_5" target="_blank">
Filmulete cu Natalita-Elena
Asa de mari suntem


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papadie spune:

Monnica

Dorotelu' da e buna cafeaua cand te doare capul. Iti ofer cu cea mai mare placere un ceai da' vezi sa-ti treaca durerea de cap ca ai de prestat tort la guguta:)))



Papadie, mama Mielului turbat si-a delikatului Pescarush

Mergi la inceput