Bebelusi de iulie-august 2005 (20)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns irinabungau spune:

Kulta, ar fi fost frumos, pacat ca nu stam mai aproape sa ne putem vedea!!! Foarte frumos setul canapea cu fotoliu, cred ca este tare incantata Danutza, nu?? Si eu am comandat scaunelul de masa tot de pe net. este mult mai comod asa...

Emaimee, ma bucur mult ca sunteti bine tu si Biba

Anis, bafta la bibe!! Sper sa vrea pana la urma, este bine sa mai poti fugi si tu de capul tau de acasa si s-o poti lasa pe Ingrid cu altcineva macar pentru cateva ore...

Va pupam



Irina si Ioana Alexandra (13 aug 2005)

http://pg.photos.yahoo.com/ph/irinabungau/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emaaimee spune:

anis-cica tre' sa dea altcineva bibe nu noi mamicile.E de preferat sa nu fim in camera,casa cand se incearca sa se dea bibe lapt ca sunt f smecheri si ne simt mirosul.
Cat despre colici s-au intors si la noiAsta ne mai lipsea
Insa ieri dimineata m-am bucurat enorm,a fost prima data cand s-a intors singurica pe burtica.Incet intr-o parte intai si apoi pe burtica,a ridicat manutele si capusorul si a ras la mineAm tot pus eu jucarie langa ea cand se dadea intr-o parte si tot incerca,dar nu ii iesea dintr-o miscare si o mai ajutam eu.Dar ieri a reusit singura si fara jucarie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emaaimee spune:

Irina-frumo scaunelul si Ioana si mai siNoi o sa il luam dupa Craciun ca poate prindem reducere.Ca pe 26 incep.Si asa nu intentionez sa ii dau papica decat de la 6 luni.Ma gandesc cu groaza chiar sa nu fie la fel de mofturici,dar poate ne revenim.Oricum si acum tot in greva suntem,mancam doar semiadormite sau cu mare show.Sau dupa ce am plimbat-o in carucior prin casa,dar bine ca mananca.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corbioana spune:

Irina ma bucur ca sunteti bine si ca v-am vazut in poze sunteti tare dragute, Ioana a crescut maaale si e grasunica si frumusica foc. Si scaunelul ala e belea de fain. Mi-ar trebui si mie unul pt. Andrei. El e bine creste mare si el, e tare haios si un smecher care ne invarte sentimental aici...Am mai avut si noi mici probleme cu o fornaiala in nasuc speram sa fi trecut cu bine, eu cu maselele dar le rezolvam noi. Sper ca ai putut vedea si tu pozele lui Andrei ca am tot pus in albumul 4 luni, stiu ca ziceai ca mereu se bloca va pupam si noi

Ioana si bebe Andrei 27 iunie 2005

http://pg.photos.yahoo.com/ph/corbioana/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emaaimee spune:

Am uitat sa zic mersic Irina
KULTA-multu'.Si ale Danutei sunt tare frumo.In legatura cu sanatatea,nu doresc decat sa fim sanatosi cu totii atat.Si multa iubire si intelegere.Ca restul e nesemnificativ.Asa ca ai mare grija de tine.Si eu ma bucur tare mult ca nu are nimic la sold.Acum sper sa iasa din greva curand.
Cat de tare o enerveaza gingiutele,ma roade cum ma prinde.Saracuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emaaimee spune:

Ioana-cum ati scapat cu fornaiala?Ca o avem si pe astaAsa mai din gat zici ca e.Sa te faci si tu bine cu maselele!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamini spune:

multumim de urari, dragele mele!

MonaI fata de gasca Sara, socializeaza...

Irina, e o frumoasa Ioana si se face din ce in ce mai scumpa!

Kulta, ai grija de tine si mai ales nu te enrva, daca ai de-a face cu doctorii astora...tin pumnii.

Emaaimee, ma bucur ca va reveniti, iti doresc rabdare multa si sa treceti cu bine peste faza asta.

astazi am fost la un simpozion la Helsinki-am plecat pe la 8 de acasa si de pe la 13 pina la 17.15 cind am ajuns inapoi am stat cu plinsul in git- a fost f frumos acolo, numai ca mi-era un dor de Veve-simteam ca ma sufoc. nu am fost niciodata fara ea atit de mult timp, miercuri am un curs si mi-e groaza...

Anis, cum zici ca pleci 2 sapt fara Ingrid... eu zic sa te mai gindesti- e mai greu decit iti inchipui. poate puteti sa o luati si pe ea.

M

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns truli-luli spune:

Mamini te inteleg perfect. Si eu am plecat o singura data de acasa fara zuzuca si imi venea sa o sun pe mama din 5 in 5 minute. Nu am avut nici o hazna sa stau fara ea si dupa ce am rezolvat problemele am alergat acasa ca nu mai puteam de dorul ei.

Am pus poze noi in albumul ANA 17-11-2005.
http://pg.photos.yahoo.com/ph/gcamelia2002/album?.dir=/4124&urlhint=actn,ren%3as,1%3af,0
SUNT POZE FACUTE IERI, LA 3 LUNI FARA O ZI

Cami si ANA (17.08.2005)

http://pg.photos.yahoo.com/ph/gcamelia2002/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamini spune:

Cami, suuuuper pozele cu voi doua iar mitzulica ta e tare scumpa. sa va traiasca si la multe luni inainte!

M

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns truli-luli spune:

Multumim pt aprecieri Mamini. Si mie mi se par niste fotografii reusite. Avem un prieten pasionat de fotografie si il exploatam cat putem de des pt ca pozele facute de el mi se pare ca arata altfel.

Cami si ANA (17.08.2005)

http://pg.photos.yahoo.com/ph/gcamelia2002/my_photos

Mergi la inceput