Aspirante optimiste(817)!HAI BARZAAAAAAAAAAA!!!

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns flowerbee spune:

Kmy, tinem pumnii!!!!!
Hai fetelor cu teste pozitive!!!!
Eu sunt optimista! Feti#539;a mea mi-a spus ca ea vrea doi fratiori deodat#259;, o feti#539;a si un b#259;iat! Poate #537;tie ea ceva!

Bee

Mamica de fetita dulce ALEXIA - MARIA (20.01.2009)

Doamne, ai grija de noi si de copiii nostri!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MariaBcf spune:

Flowebee Doamne Ajuta sa fie cum spune fetita ta .

Sarcina oprita din evolutie noiembrie 2011- 5 saptamani, iulie 2012 - 6 saptamani.Mutatia PAI 1 - homozigot. Mutatia MTHFR C 677T- heterozigot.
7+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valicutza spune:

flowerbee poate avem noroc si anul acesta va ploua cu gemeni si noi la fel speram..2 dintr-o lovitura.2 baieti sa ne ajute Dumnezeu!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camcris spune:

Citat:
citat din mesajul lui valicutza

flowerbee poate avem noroc si anul acesta va ploua cu gemeni si noi la fel speram..2 dintr-o lovitura.2 baieti sa ne ajute Dumnezeu!

-------------------------------------------------------------
In 2013 imi doresc o pereche de gemeni sanatosi.Doamne ajuta!
mami de Dienutza 5 ani
si mami de ingeras Razvan-Mihai (29.09.2012)-cezariana la 35+ saptamani


si eu... tot 2 baieti vreau


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabyv spune:

Buna
Kmy, mai sunt cazuri cand vine cm-ul peste Utro. Stiu si eu care este teoria, dar nu e mereu buna, mie mi s-a intamplat si mai stiu cazuri.

Succes la teste! pt toate aspirantele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iarina_r spune:

Si eu imi doresc gemeni. Am intrebat-o si pe ginecoloaga de pastile pentru stimulare ovariana si mi-a spus ca ar fi o modalitate, dar ea nu o recomanda. Eu nu am pe niciuna din linii (materna, paterna) gemeni si nici sotul. Voi cum stati la capitolul asta?



Gena MTHFR Mutatia C677T - genotip heterozigot; tiroidita Hashimoto
mamica de ingeras Eva 38+ s
"Cand iubesti o floare adapostita de o stea, privesti cu drag spre cer pe inserat" (Antoine de Saint-Exupery)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kmy_black spune:

criss83

scrie repede inca 7 mesaje scurte k sa scapi de moderare si k si noi sa citim in timp real postarile tale si sa-si raspundem knd stim

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iarina_r spune:

kmy_black am vazut ca esti din Iasi ai auzit cumva de dr. hematolog Catalin Danaila sau de dr. Dumitrascu Irina - ginecolog?



Gena MTHFR Mutatia C677T - genotip heterozigot; tiroidita Hashimoto
mamica de ingeras Eva 38+ s
"Cand iubesti o floare adapostita de o stea, privesti cu drag spre cer pe inserat" (Antoine de Saint-Exupery)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kmy_black spune:

Citat:
citat din mesajul lui iarina_r

kmy_black am vazut ca esti din Iasi ai auzit cumva de dr. hematolog Catalin Danaila sau de dr. Dumitrascu Irina - ginecolog?



Gena MTHFR Mutatia C677T - genotip heterozigot; tiroidita Hashimoto
mamica de ingeras Eva 38+ s
"Cand iubesti o floare adapostita de o stea, privesti cu drag spre cer pe inserat" (Antoine de Saint-Exupery)


nu am auzt nici de unul dintre ei!! dar am s apsotez intrabarea ta pe forumul de la spitalul arcadia


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iarina_r spune:

multumesc kmy_black



Gena MTHFR Mutatia C677T - genotip heterozigot; tiroidita Hashimoto
mamica de ingeras Eva 38+ s
"Cand iubesti o floare adapostita de o stea, privesti cu drag spre cer pe inserat" (Antoine de Saint-Exupery)

Mergi la inceput