Juniori de Iulie - August 2004 * (107)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns g_ioana spune:

Liaam inteles....io ma mir de fiecare data cum ii abureste dintoloaga pe prichindei sa stea...deci mandrei i-a plombat doua masele definitive si sigilat altele doua fara sa miorlaie deloc
Andream cum va mai simtiti?
Mandra in vacanta asta si la Campulung si la Buzau s-a jucat cu cate una bucata verisoara racita(cu muci si tuse) si nu a luat nimic,ptiu,ptiu,ptiu....io stiu poate a ajutat-o faptul ca bea zilnic sucul de la o portocala si mandarina,mananca un kiwi+mar+banana pe zi si bonus cate un osciloccoccinum duminica dimineatza....aaa si iese zilnic afara indiferent de vreme...
gata s-au trezit cupii,ma duc sa sarbatoresc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

La Multi Ani tuturor sarbatoritilor zilei de astazi, cu sanatate multa si noroc !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

neata
aci ninge, nu mare scofala, dar cat sa fie putin alb. nu se compara cu ce e prin moldova. Ioana, bine ca ati ajuns ok!
eu nu stiu cum se face, in vacanta am dormit noptile fara probleme, azi noapte de abia dupa 1.30 am putut adormi. e Murphy, nu?
o zi frumoasa sa aveti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristalina spune:

Neata!

Au trecut si sarbatorile astea...eu drept sa spun am impresia ca au zburat, mai vreau o luna!!
Azi cica trebe sa ne apucam de munca... cica ...

O zi frumoasa sa avem!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andries spune:

La Multi Ani Ioni si Ioane!! sa ma scuzati, dar eu sunt asa zen dupa sarbatori ca am uitat ca pe sor-mea o cheama Ioana!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

neata
brrr, frig frate! bine macar ca s-a oprit vantul. sincera sa fiu, vreau sa vina vara
Andries, shit. bine ca ti-ai adus aminte dupa aia
am visat azi-noapte ca trebuia sa plecam intr-o calatorie neprevazuta. ce dezamagita m-am trezit..

sa aveti o zi frumoasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

Buna dimineatza si La multi ani la mamici si pitici si tatici! Am ratat urarile de an nou la vremea lor dar niciodata nu e prea tarziu :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

neata!
ce liniste ieri.. cu treburi dupa vacanta sau inca in vacanta?
o zi frumoasa va doresc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leeloo2004 spune:

Cu treburi la birou, cel putin la mine...
Un rest de saptamana linistit va doresc, doar astazi e joi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Buna dimineata si de la noi ... aici ninge, ninge, ninge ... si e frig ...
Stem bine, io la servici, Giulik in plimbari cu bona, asa ca nimic nou sub soare; cand putem, mergem la patinoar sa inghet :D


Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati,
empatici, inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi
ca restul copiilor de pe Terra obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati,
nascuti natural sau prin operatie de cezariana, botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi:
Iulia Copiii Monicai Alex Luca Lorena


U R G E N T: I n i m i o a r a l u i ALEX

Mergi la inceput