Delfinasi jucausi de iulie-august (96)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns crissy77 spune:

Smecheria... A fost bun colacul cu mar?
Salutari soacrei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula_m spune:

Citat:
citat din mesajul lui crissy77

Citat:
citat din mesajul lui paula_m

Citat:
citat din mesajul lui bumblebee

Gata, cred ca merge:
poze serbare

Alina si Victor Andrei - 23.07.2010 1+


Tot nu merge.

Paula, mamica lui Raul Ionut, nascut la 24.07.2010 si 10+
Am implinit doi anisori!!!

poze


Eu le vad

Cristina cu Beatrice-Teodora (25 iun. 2010) si Elise-Stefania (3 dec. 2005)


Acum si eu

Paula, mamica lui Raul Ionut, nascut la 24.07.2010 si 10+
Am implinit doi anisori!!!

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianaBuc spune:

bumble, super serbare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puiutz_mic spune:

Prietene dragi, va multumesc pentru urari la fiecare in parte, va pup si va imbratisez!

Dimineata (pe la pranz ) am servit pe FB o salata de fructe si o cafea, acum pe seara dau un pahar de vin fiert, asezonat cu un bob de piper, scortisoara si cu toate gandurile bune!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puiutz_mic spune:

Bumble ce albinutza voioasa ai tu acolo! Bravo, Victoras! Tare frumos e cu serbarile la gradi! Abia astept si eu!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carla_2008 spune:

La multi ani Alice,Elena! si tuturor celor ce nu le-am urat de cateva sapatamani incoace!nu am prea intrat pe DC ca nu prea am timp sa intru in atatea locuri,FB mi se pare mai rapid,desi aici ne-am unit!ar trebui sa ne reunim tot aici,posturile astea raman,pe fb e aiurea cand cauti ceva ce a spus nu-stiu-cine.....se gasesc greu etc....

in fine

l-am vazut pe Victor de alina ,albinuta,ce simptic era el plin de energie tot alergand prin sala!!!bravo mami pt ce baiat scump ai!mai citesc si revin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_vlad spune:

salutare si de la noi!


Maine seara vine Mariuca acasa...pentru sarbatori pe 27 pleaca cu Vladut in vacanta la Brasov pe 1 ian plecam si noi pentru o saptamana!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crispro spune:

Salutare, mamici!

Am vazut si eu albinuta lui Bumblebee (pleonasm ), e asa scump!!! Si s-a facut blondin, si e mare, si frumos!!! Tare fain trebuie sa fie la prima serbare pentru parinti!

Io nu reusesc sa fiu la zi cu ce se scrie pe Fb, ca de pe calc nu prea pot intra, iar pe tel nu pot comenta nimic, nu pot da like, pot doar sa vad cateva comentarii (dar nu le pot accesa si pe cele previous). No, asa ca mai citesc, dar tac malc.

Rodi, iti scriu aici ca ma bucur de rezultatele testelor ca au iesit bine. Si imi pare rau ca e racita Isa, sanatate multa! Azi cum sunteti? Ti-ai luat liber, ai stat cu ea?

Tot citesc de secret santa, si vad pozele, a iesit foarte frumoasa actiunea voastra, si vad ca toti mosii au fost atat de inspirati si au ales cadouri deosebite!

Ieri a nascut si cumnata-mea, bb2- o fetita. Si tot ieri a fost ziua nepotului meu -deci are cumnata 2 copii din exact aceeasi zi, doar ca 4 ani diferenta (nascuti cu acelasi dr, si in acelasi salon). ii asteptam acasa maine, poimaine.

In rest pregatiri mici de sarbatori. Am cumparat un cozonac, am dat comanda la praji si mancare, am facut bradul. Am luat ceva cadouri si cam atat. Nu ninge, ceea ce e foarte bine!!!

Va pup, gagici!



Sa-l ajutam pe Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puiutz_mic spune:

Crispro, sa-ti traiasca noua nepotica! Ce fain ca sunt nascuti in aceeasi zi! Vor sarbatori impreuna aniversarile toata viata! Vlad cum mai e cu kk? I-ai scos lactatele cumva? Cu magazinul cum merge? Sper ca mai bine, macar acum, de Sarbatori!


Gata, e oficial ca sa zic asa, ramanem la Cta de Craciun... Acum avem o problema...nu stiu pe cine facem Mos...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianaBuc spune:

crispro, ce tare sa ai 2 copilasi in aceeasi zi! Sa fie sanatoasa micuta!

puiut, e musai sa aveti mos? Poate la anu'?

Mergi la inceput