Caut sfat pertinent

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ina.click spune:

carolinah / kitty

pun si eu 25 de lei daca apucam cumva sa dam unii de altii maine? doar ca sunt plecata de la 6 dimineata pana la 8 seara, la serviciu si pe drum inspre cresa / dinspre cresa etc. poate dupa 6.

referitor la faza cu trollul. e randul meu sa zic ca nu cred ca e troll :) nu stiu, nu pare deloc. si asa cum spunea si carolinah....lasa, sa fim noi pagubitii

edit: carolinah, dau PM.

Grup despre gradinite, crese, bone, scoli pe FB:
https://www.facebook.com/groups/397305800323707/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carolinah spune:

...

te rog da-mi email. las adresa asta pana la ora 21:30 aici, apoi o sterg.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns war_kitty spune:

@ Raza de soare - multumesc tare mult.
@ Caro & Ina - am rezolvat. M-a luat politistul care se ocupa de caz de mana si m-a dus in prima farmacie. A zis ca nu a mai intalnit multe persoane ca mine, ca majoritatii femeilor le e rusine sa reclame ca au fost abuzate. Va multumesc din tot sufletul meu si nu refuz o iesire, daca o sa vreti vreodata :-) Cred ca un copil e mereu iubit, dar daca se intampla acum cateva luni, era altceva. In orice caz, peste 2 saptamani voi face un test de sarcina si va anunt.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carolinah spune:

Ma bucur ca s-a rezolvat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Multa sanatate si sa se termine cu bine toate problemele tale




Copiii crescuti in familii monoparentale sunt la fel de iubiti, ingrijiti si educati, empatici,
inteligenti, isteti, destepti, stralucitori, fantastici si bine-nteles superbi ca restul copiilor de pe Terra
obtinuti natural sau prin FIV sau adoptati, nascuti natural sau prin operatie de cezariana,
botezati sau nu, hraniti cu LM sau LP.
_

Au nevoie de noi: Iulia Copiii Monicai Alex Luca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns war_kitty spune:

Multumesc si va apreciez!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorelei_19 spune:

Kitty, doar o imbratisare calda si prietenoasa din partea mea. Pari o femeie tare puternica.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns manuelacrina spune:


Kitty iti doresc sa fii atat de puternica incat sa-ti poti vindeca si urmele psihice care raman ...
Fetele care au sarit in ajutor aici sunt de admirat , merita toata consideratia !

DAR mie mi s-a parut incredibil POLITISTUL ... un asa gest responsabil de umanitate eu nu am mai intalnit la un politist ! Merita si el toata admiratia ... si Kitty cred ca ai avut noroc sa nimeresti un asa om.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns war_kitty spune:

Da, Manuela, ai dreptate. Mai mult, azi a venit in vizita, sa se asigure ca ma simt bine. Palaria jos pt astfel de oameni!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alexa Ioana spune:

kitty, ma bucur sa s-a rezolvat problema... tehnica, sa'i spun asa.
dar tu... tu cum esti? esti ok?
oare pe parte de suflet te putem ajuta cu ceva?

ps: chapeau bas pentru fetele care ti'au fost alaturi si pentru dl politist!

Mergi la inceput