**Prichindei nazdravani 2008 in blugi!** (1)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Nyny petrece fruoasa, asteptam poze de la fericitul eveniment.
Mariana iti tinem pumnii la discutia cu madame directoarea.
Si la noi au schimbat directoarea de la gradi sa vedem cum o mai fi si nou-venita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Fetelor tin sa va anunt ca s-a scumpit si painea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MarianaPop spune:

Citat:
citat din mesajul lui alina_satena

Fetelor tin sa va anunt ca s-a scumpit si painea

http://alinahandmade.blogspot.com/


Era de asteptat.... Urmeaza uleiul si laptele...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

e8u numai rezit, tre sa ma las neaparat de pipat ca nu se mai poate si sa ma angajez cva altfel cred ca vom murti de foame la asta vom ajun ge in conditiile in care salariile raman mici mici in comparatie cu preturile mari mari

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinita_g spune:

Buna fetelor!
Mariana, bafta la discutii azi...cat despre planurile mele...'e lunga a lu' Toderica'...tb sa-mi fac timp de pozici, prezentare...dar cu Teo nu stiu cand voi reusi...
Alina e clar ca iar vine-un val de scumpiri...sa-ti ajute DD sa gasesti un locsor de munca...si eu caut de prin mai...dar nu m-a sunat nici Papa Pius...deja am impresia ca astea-s postate asa...la hoha...tot o 'relatiune' iti tb si azi...din pacate
Nyny, bine ai revenit! Petrecere frumoasa sambata... si spor la 'reglarea programului' ...sapt viitoare.
Ce 'imunizari' ai mai aplicat?...
Eu ii dau de vreo luna...propolis fara alcool(15 pic) cu o lgta de miere...nu m-as mai baga in scheme...nici financiar nu mai pot sustine.
Tatiana, sanatate multa si tie multa rezistenta si putere!
la mamici si puiuti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Doinita ai mare dreptate cu locurile de munca ma la DD sa gasesc ceva de munca ca numai rezist dinpct de vedere financiar cu un singur salariu.
Voi ce imunizari mai folositi acum in prag de gradinita?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinita_g spune:

Alina, eu de imunizare...i-am dat doar propolis cu miere si catina cu miere...Anu' trecut am bagat tot felul de chestii...si n-am vazut niciun rezultat...asa ca acum merg mai pe natural...si poate ceva sport, daca ne-or tine finantele...



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Doinita nici nu vreau sa ma gandesc la finante, am pus catina cu miere si mi s-a stricat dar nu stiu motivele si le-am tinut la frigider.O sa caut sa vad motivele de ce s-a stricat si o sa ii mai iau sa pun.
Acum stau sa calculez si paracalculez salariul sotuluisa vad unde si cum impart banii si sa vad ce ne raman de cheltuiala

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinita_g spune:

Alina, si eu tot la frigider tin catina cu miere...n-am avut pb. Cred ca o sa mai iau vreo juma de kg...si am s-o spal si s-o pun cate putin in pungutze la cong. si scot si amestec cu miere...asa, mai putina.
Si eu's toata ziua cu calcule......si asa mi s-a acrit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_satena spune:

Trebuie sa fac ceva ca sa scap de cheltuielile cu pipatul ca imi manaca destul de mult din buget si stiu ca manaca destul de mult din buget

Mergi la inceput