mamici,va invit la slabit!!!!!!!!!!!!!

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ali24 spune:

buna.
meniul de azi
-o felie paine neagra prajita cu pateu si rosii si putina branza feta razalita
-lapte cu cereale
-2 nectarine
-pepene
-un gat de curcan fiert cu morcovi fierti

si va dati seama ca am comiso rau de tot cu combinatia mea de lapte si fructe ca toata dupamasa a fost copilu agitat si a facut kk de multe ori.dormea maxim 10 min si se trezea plangand.l am plimbat toata ziua in brate.sunt rupta de spate
acum a adormit si l am auzit deja ca face kksper ca dupa asta sa se linisteasca si sa doarma bine la noapte macar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramonavlas spune:

Ali, voi cu prea mult kk, a mea se chinuie saraca. Eu degeaba fac combinatii " periculoase", la mine nu functioneaza.
Nu am mai intrat aseara ca am fost in parc apoi am dacut baie la fete, dat papa si nani, eu m-am apucat la 23.30 sa fac ciorba de salata verde.

Meniul pe ziua de ieri:
- compot ananas;
- piept de pui la gratar cu legume mexicane;
- 1 felie paine tarate, 1ou, sunca, branza burduf, masline;
- compot asortat: mere, pere, prune.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_stefi spune:

ali24 pentru a scrie pe prima pagina 'membrii grupului de slabit' si alte info,cred ca trebuie sa dai editeaza la prima postare si apoi scrii tot ce e nevoie colorat,ingrosat,cum vrei tu!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ali24 spune:

mami_stefi mersi
am reusit sa trec pe prima pagina.am facuto pe viteza doar ca sa vad daca reusesc ca isi ia casa mea zboru.merg sa fac curat cat doarme bebe.daca aveti alte dorinte sau idei cu ce sa trecem pe prima pagina astept sa mi le spuneti.pana cand deschidem un nou capitol poate ne facem si un cont comun sa puteti sa treceti si voi ce doriti cand doriti

a doresc o zi frumoasa si fara ispite

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdaz_ina spune:

Pentru ca la subiectul de anul trecut am ramas singura pe metereze, ma inscriu si eu aici la slabit:
kg actuale: 64
kg dorite: 60.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramonavlas spune:

Nu mai e nimeni pe aici?
Am avut azi 2 fete agitate de nu am apucat inca sa mananc, mai inainte am baut o sana si acum astept sa se incalzeasca ciorba.
Voi? Ce ati mai mancat?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ali24 spune:

ceau.ramo si la mine sta supa in farfurie de 2 ore si nu am apucat sa o mananc.acum a adormit la mine in brate si mi e frica sa il pun inca jos sa nu se trezeasca.de dimi am mancat un sandvici cu paine neagra prajita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramonavlas spune:

Ali, ai apucat sa mananci? Eu am mancat ciorba de salata verde cu ou. No acum sa vad daca au treaba colicii cu noi. Deseara am in plan si pepene rosu!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Porumbita spune:

eu am zis sa incep prin a nu mai manca dulce insa momentan calc pe de laturi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramonavlas spune:

Meniul pe ziua de azi:
- 1 sana;
- ciorba de salata verde cu un ou;
- sunca, branza de burduf, masline, 1 felie paine;
- pepene rosu.

Mergi la inceput