Colectia de toamna-iarna 2005 (38)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns corap spune:

a, sunt in afara baremului de inaltime...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miri__b spune:

ca doar nu retin animatoarele fetZele lor?
data viitoare le spui ca este Ciresica si Patei!si le dai alt nr. de telefon. le-au pus poze cu WANTED la panou? nu pot sa cred ca fac suedezii discriminari!
V-am zis ca avea David un prieten HOREA-CIRESEL si pe frate-su il chema RADU-BRADUT?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_alexia spune:

ups. vazut asta pe pielea semi-a noastra: si prietenul lui Cristi de la gradi, cu un cap mai mare decat el , a fost ejectat de la locul de joaca pe acelasi motiv absurd. ca arata de 10 ani si ar da peste copiii mici de-acolo .

ma gandeam ca sigur n-au facut pozne mari, dar ca ar fi posibil sa le fi consumat prea tare consumabilele, la cat de creativi sunt .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miri__b spune:

am scris odata cu Corap.ma gandeam ca a incercat o d-soara sa-i dea pupici lui Andrei si nu a stat.E clar ca ideile logice nu-si au azi rostul la mine in cap.si acum ma gandesc ca e vorba doar de ziua de azi sau all days.
am citit ceva pe forum la ghiozdane, m-am crucit, discutiile sugerate de Corap nu am apucat sa le citesc, dc erau soft


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns meems spune:

Maria-Alexia, de jucariile alea era vorba. Are cu sutele, cred
Sa va fie de bine Transalpina. Daca mergeti la Deva, neaparat sa ajungeti si la Castelul Huniazilor din Hunedoara, si apoi daca vreti sa mergeti un pic mai incolo de Hunedoara, puteti ajunge la Cincis la lac. Mai e si un strand frumos la Calan, Casa Alba parca ii zice. Recent renovat, din cate mi s-a spus. Am inteles ca si la Geoagiu Bai e tare frumos, eu nu am mai fost de cand locuiam in RO, de copila...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

Gata, am scapat de maseaua de minte acum ma doare locul, mi-a pus si un fir, m-am simtit ca la nascare doar ca mi-a fost mai frica .

Sunt 38 de grade acum in Bucuresti, cand am mers la dentist la 17:30 masina arata 39-40. Asa ca non-bucurestencelor, intelegeti-ne daca parem mai ametite.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ilenutza spune:

Ola,

Lavi, de unde ai luat costumul portocaliu?
Noi nici rest. nu am gasit pt botez...
Inca nu ma incumet sa conduc, poate fac maine o proba.
Ar trebui sa ma agit si pt scoala? Cand aflu de uniforma, de unde?

Noi am fost la mare 1 h si am bifat o terasa.In eforie N niste preturi fff mici la terase dar f aglomerat si o mizerie de nedescris.

Miri ne vdm la mare ?cand vii?

Multumim de laude dar eu cred ca bbii sunt frumosi in ochii parintilor si atat

Lavi tu ai dat ceva de colici, ca eu nu desi o doare burtica pt ca mai mananc si fructe cam des.




Ile , mami de V si A ,



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

Ile, costumul portocaliu l-am achizitionat de la Yokko. Aveau tone de rochii dar care imi venea bine nu permitea alaptatul si invers. Au reduceri asa ca era plin magazinul.

Produse anticolici - nope, atat eu cat si pediatra mea buna cat si drita de familie suntem contra. Ami mi s-a parut ocazional agitata, n-am putut pune in legatura decat cu cafeaua la care de la ultima aventura am renuntat. Fructe mananc din plin, rosii si alte cruditati la fel.

Ba nu, eu ma dau in vant dupa nou nascuti, mi se par minunati, in afara de cei foarte prematuri care nu sunt asa frumusei dar tot sunt scumpi.

Ile, bravo pentru mersul la mare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miri__b spune:

neata
s-a intors David, aseara am dormit toti trei, in timpul noptii mi-a zis "mami te iubesc".
mi s-a parut cea mai calduroasa noapte , nu am deschis aerul deoarece sunt paralizata de cel de la servici, am luat de dimi un diclofenac, nu puteam nici sa-mi duc mana la spate de durere, imi vine sa plang.
ieri la ziua Monica era o d-soara de varsta lui D, Sorin incerca sa ii apropie, o intreaba dc ii face ochi dulci lui David, se uitau amaindoi la el ca nu intelegeau ce vrea sa spuna, pana la urma d-soara a laut putina crema din tort si i-a dat lui fi-miu pe pleoape ca sa aiba ochii dulci.Abia astept sa vad dc s-a imortalizat momentul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

Miri si eu cred ca a fost cea mai calduroasa zi. Azi se anunta tot 40 de grade, da de maine se racoreste, un 33 asa.

Te cred ca ti-a fost tare drag de reintalnirea cu David!

ami a luat numai 110g in ultima saptamana, nu stiu de ce ca eu lapte am, am muls aseara 160 ml ca sa arunc laptele de dupa anestezie. Si are aspect normal, nu e apa chioara. Oricum, in luna a treia a luat in total 830 g ceea ce e foarte bine ( ieri a implinit 3 luni). Sper sa fie doar ceva temporar luatul putin de saptamana trecuta.

Mergi la inceput