Abdomen Xtraplat (55)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iulix spune:

Jillian azi si back exercises.
De la cine sunt Rev Abs Allure?
Coraly welcome!!
Acum imi descarc si Brazil Butt lift pt.ca am vazut pe you tube turitoriale tare intersante.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alicia1976 spune:

azi am facut si eu plyometric cardio circuit cu shaun ....buuuhuuuuhuuuu sint inca in viata dar remarc ca...se poate. mai greu cu flotarile alea dar ma antrenez

in seara asta maninc brocoli.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alicia1976 spune:

Julix, uite ce am gasit:

http://www.youtube.com/watch?v=pQs1nxxeMhY&feature=relmfu

banuiesc ca de domnul acesta este vorba

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Allure spune:

daaaaaa, RevAbs e cu Brett Hoebel si Brazil Butt Lift e super program dar atentie ca "arde" la buculitze ...zici ca e usor dar nu poti sa duci la cap niste exercitii usoare...si a doua zi nu mai stai in fund...:))

Ma duc la culcare

O dimineata buna va doresc :)

p.s. - vad ca topicul notru a batut recordul la vizionari: peste 10.000

"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*

“ True health is a journey not a destination, a process not an event, a habit not a diet. "

"You aren't going to get the butt you WANT by sitting on the one you HAVE"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulix spune:

Nu-i nimic Allure; gasesc eu vreo pozitie comoda; pe burta si tot reusesc cumva sa stau/dorm. Nu l-am gasit pe piratebay de descarcat pe domnul Brett. O sa mai caut si pe alte torente.
Buna dimineatza si o zi frumoasa sa aveti!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ele spune:

Buna dimineata!
Nu v-am parasit dar pur si simplu nu am avut timp de nimik.
De sambata trecuta o tin doar cu musafiri si algte nebunii. Nu am avut cand sa imi fac sportul..deci am ratat cele 30 zile de asylum.
Vreau un sfat...o iau de la capat cu prima zi cand ma reapuc ?? sau continui?


Elena & Denisa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mocanita spune:

Bunaaaaaaaaa. ma bag si eu in vorba ca de cate ori zice Allure ca multe citesc dar putine scriu ma simt ca un copil care a facut o boacana si nu stie cum sa se ascunda
am facut sport (fitness la sala) + alergat afara sau in casa pe treadmill de 8 ani incoace cam de 2-3x/saptamana. era dependenta si imi placea la nebunie. am nascut acum fix 1 an si de atunci pana acum 2-3 luni lipsa sport. de 2-3 luni merg la alta sala unde au niste programe de aerobic combinate cu greutati, ceva in genul Jillian Michaels, sunt familiarizata cu ea si i-am recunoscut exercitiile pe alocuri. merg de 3x /saptamana deocamdata, in fiecare zi alt instructor, alt antrenament. Pana acum mi s-au parut ff grele 2 antrenamente, unul cu multe izometrii si unul cu o singura pauza de 15 sec intr-o 1H + multe repetari cu greutati .m-au omorat astia 2:) dar mi-au si placut la nebunie. sper sa reusesc sa maresc la 4 sedinte/saptamana curand. merg de la 7 dim, e singura ora cand ne nimerim si eu si sotul acasa si baietelul ramane cu el.de slabit nu vreau sub nici o forma, am 50-51 kg la 1.66, alaptez si acum si probabil de-aia am slabit repede, plus ca pana la 7-8 luni m-am trezit in fiecare noapte de min 2x, deci procesul de slabire a fost clar intensificat si de conditiile astea. zic eu.
cam atat ca m-am intins, va multumesc ca scrieti , eu va citesc cu nesat, invat, si promit sa mai intru

de mancat sunt atenta, cat pot de sanatos, de cateva zile fara gluten sa vad daca asta e cauza pt care seara am o burta de zici ca nas a doua zi :) bineinteles, incerc asta datorita voua

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Allure spune:

Mocanita, m-ai facut sa rad! Bun venit si spor la treaba! Noi sintem tare ocupate pe aici...:-))
Daca iti place sport asa intens, cred ca ti-ar place Insanity...

Ele, baga ceva mai usor in prima zi sa-ti intri in mana. Whops! Nimic din Asylum nu e usor...baga altceva :)

Eu sint deja obosita de cit am scris la subiectul cu diete asa ca ma apuc direct de sport. Am baut un smoothie cu zeama de gref si capsuni congelate
Azi am Gameday care e luuuung si nu ma impresioneaza deloc PLUS Overtime
N-am inteles de ce sint astea doua impreuna, unul lung si greu urmat de altul si mai greu dar macar scurt

Ok, daca mai rasuflu dupa ce termin, va dau de stire.

ps - On the bright side, ma simt o slabanoaga (dar nu sint, va garantez)...am observat azi ca s-a conturat linia de mijloc la abdomen pe linga cele doua laterale care existau. Patratele nu am, nici nu vreau.

"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*

“ True health is a journey not a destination, a process not an event, a habit not a diet. "

"You aren't going to get the butt you WANT by sitting on the one you HAVE"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mocanita spune:

Am toate programele pe care le faceti voi - TOATE
daaaaaaaar, am incercat si nu pot sa ma mobilizez la 6.30 dimineata sa fac singura in camera. nu pot. Plus ca daca cumva se scoala copilul accidental si ma vede, s-a dus tot sportul meu. Nimeni nu e asa important ca mine, daca sunt eu in casa, ta-su nu exista
la sala ma uit in stanga si in dreapta si vad transpiratia curgand din capul celorlalte tipe in timpul orei de antrenament si ma motiveaza extrem.
Sa stii ca m-am gandit ca rezultate ca ale voastre nu poti obtine decat cu antrenamentele voastre dar mie imi place ce vad si la mine, dupa destul de putin timp. Muschii au memorie, vad. Eu nu vreau decat tonifiere asa ca ma bucur enorm cand sunt secventele cu greutati , cu toate ca antrenamentele 70% sunt formate din jumping-jacks, squats, lunges, flotari, etc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Allure spune:

Mocanita, whatever works!! Cind s-o face copilu mai mare o sa ai timp...Mie nu-mi convine sa mai platesc sute de $$ pentru ceva ce pot sa fac si singura, mai bine si mai rapid. Mobilizarea vine ea...primele 10 min sint mai grele, pe urma nu te poti opri :)

Am supravietuit Gameday/Overtime... cu greu. Mor de foame, as minca si pietre! Atita training imi face foame! Muschii mei cer papa bun sa creasca mari. Cred ca-mi fac o omleta mare cu salsa si arugula...

"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*

“ True health is a journey not a destination, a process not an event, a habit not a diet. "

"You aren't going to get the butt you WANT by sitting on the one you HAVE"

Mergi la inceput