Abdomen Xtraplat (55)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns XIO spune:

esti tare, Marina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claucia spune:

Ha ha Xio ce draguta esti, apai draga mea sunt inalta, am 1,75 inaltime, nu se vedea ca eram mai masivuta asa :) si ma imbracam cum trebuie nu sa se vada suncuta. Dar de cand am slabit sa ma vezi cu blugi skinny, am poze in costum de baie pe FB, alea alea, nu mai stau in umbra Dar asa ma simt eu bine, eu eram schiloada rau cand eram mica/tanara :)) daca tot nu sunt modelul planturos cu sani si solduri, macar picioare lungi aveam si eu. Inca le am insa daca nu sunt slabe tot nu se vede ca sunt lungi. Asa ca model lung si desirat ma prinde de minune

Ioachim si eu ma bucur sa te cunosc!

Marina, sa iti mai spun ca maine ma infiintez la 6:30 la george la Body Combat? Iti tin loc langa mine? Bine, nu ne trebuie salteluta la ora lui, pun apa sa tin loc ca e aglomerat :) si te astept.
Da, si mie imi plac orele lui ff tare: vreau sa vad e-ner-gieeeeeee :)) stii tu

Si Razvan are ore bune desi e cam sictirit si mai este un baiat constiincios si care se tine de treaba Elvin. Nu era mai demult. Dar orele de Kick box sau body combat facute de baieti sunt super, nu se compara cu restul. Nu mai zic ca astazsi a avut George o ora la un club concurent unde mai nou predau mai toti astia de la One fitness si toata lumea era entuziasmata pe FB si eu doar cu invidia...

Las ca sigur ai gasit tu si in Angola ora de sport competenta, I trust you :) ca esti constiincioasa si iti plac astea serioase nu balet cu ochii dati peste cap

Eu sunt inainte de CM, ma cam incearca pofte de de toate...nu stiu cum sa fac si ma si rusineaza Allure cu meniurile ei si cu ambitia ei..auzi, sa uite ce gust au placintele :) nu zic, nici eu nu prea mananc placinte ca nu prea are cine sa le faca/cumpere, chiar asa nu fac, insa in Grecia anul asta mancam cu un euro placinta cu spanac si branza mmmm si cafea greceasca la o taverna dintr=un sat de langa locul unde stateam...ma simteam asa in comuniune cu natura si comunitatea restransa...tare frumos a fost. Eram printesa satului :)) asta prima parte a excursiei, a doua a fost mai comerciala de atata.

Eu vreau sa ma inscriu si l aun master, bine ca va spun ca daca nu iau examenul ma rusinez, mai bine nu zic nimic, dar imi tot scot bibliografie, invat, ma agit..o sa fie timp de un an si jumatate vineri/sambata/duminica..si cu 2 copii acasa si cu sport de cel putin 3 ori pe saptamana si cu job full time...ah, si tocmai ii spuneam sotului ca sclava Isaura era patroana pe langa mine eu si cu mancarea, cu spalat, calcat, curatenie...vorba unui prieten, daca nu ti-a placut cartea, la smotru!
Nu zic ca nu gatesc in fiecare zi dar tot ma incearca asa o compasiune fata de mine si imi vine sa ma pup sa ma dragalesc ca tare drag imi e de mine....

Gata ca bat campii. Noapte buna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ladybird32 spune:

Allure, cum faci chipsurile alea din frunze verzi ?
multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

Va multu' tare de primire siincurajari.
Allure, pentru link; ma apuc de studiat.

Va rog, daca mai aveti vreo recomandare in limba romana...



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioachim spune:

Hello -

dupa vreo 2 zile mai zbuciumate, revin pe scurt.

Azi incerc iarasi niste mancare mai sanatoasa :)

MD: Banana ( iubesc bananele la micul dejun! )

P: albusuri de ou pt. proteine si salata de rosii cu zucchini

C: ma duc la un eveniment, vor fi appetizers, probabil gust din toate cate putin

Gustari: portocala, pepene rosu, si pepene verde - cat cuprinde

Cafea, of course, din pacate + cam o cana de lapte pe zi daca cumulez tot laptele pe care il pun in cafea.

Mers pe jos 45 minute

Voi ce mai faceti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioachim spune:

A, si ca si sport, am inceput sa urc scarile - aveam un obicei mai demult, pe care il cam uitasem din pacate.

Intre 5- 10 etaje pe zi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulix spune:

Buona sera fete frumoase!
Multumesc pt. urari. Eu nici n/am ajuns bine ca m/am pricopsit cu o raceala la stomac frumoasa raaauuu asa ca sport am facut doar ieri adica tras de fiare un pic, ca aseara nu am reusit sa dorm deloc si in concluzie azi sunt mini zombi si de sport nu se poate pune problema.
Mi/am luat si dvd/urile cu mine cu negrut, tony si brazilian asa ca sper sa apuc sa fac si eu ceva in astea 3 saptamani.
Claucia welcome back!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioachim spune:

Iulix - ce rau imi pare. sper sa te simti mai bine curand si sa profiti de vacanta..sanatate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Allure spune:

Citat:
citat din mesajul lui ladybird32

Allure, cum faci chipsurile alea din frunze verzi ?
multumesc


nu le fac, le cumpar momentan; sint facute la deshidrator... o sa-mi cumpar si eu unul curind ca sa pot sa mi le fac singura ca e $8 pungutza
dichisul mare e la dressing... ala da gustul! se face cu tot felul de ierburi si sos de caju

mai am 2 zile si termin Asylum! Miine am Relief (stretch) si vineri am Speed & Agility si gata!!! Ar mai fi si Fit Test la final dar n-am cu ce sa compar ca am uitat sa-l fac la inceput.

Apoi sa-mi fac pozele de "After" si sa compar cu "Before" Schimbarile sint subtile dar ma declar multumita.



"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*

“ True health is a journey not a destination, a process not an event, a habit not a diet. "

"You aren't going to get the butt you WANT by sitting on the one you HAVE"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

Eu sunt prin zona si ma tin cuminte de insanity dar nu prea sunt in mood de scris. Imi revin si vin cu un raport complet si ceva intrebari.

Allure, cartea e fantastica

Mergi la inceput