Abdomen Xtraplat (54)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Allure spune:

I'm back: Day nr 1 completed - Speed and Agility. N-am mai avut rabdare pina luni...
Am fentat-o la greu ca imi venea sa vars pe la jumate
Baiatul asta nu da pauze sa-ti tragi si tu mucii pe nas macar
Scara aia m-a omorit ca o atingeam tot timpul si trebuia s-o aranjez la loc...va spusei ca nu-i tot una fara obiectul muncii! Saritul corzii la inceput in pozitie de squat m-a terminat! N-am picioare, asta e clar!
Una peste alta, a fost fun!

Cu Bestia ma intilnesc mai incolo ca azi n-am timp de ea.

Voi??

"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*

“ True health is a journey not a destination, a process not an event, a habit not a diet. "

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ele spune:

Allure aseara am facut acelasi antrenament si tot cu improvizatii. Ma gandeam la tine. :))
Stiu ca nu e la fel de eficient dar macar il duc la capat.
eu fac seara la 8 dupa munca si indiferent ce fac tot imi vine sa vomit.
V-am zis ca m-am accidentat cu ceva timp in urma. De atunci zic mereu ca mai bine mai incet si sigur decat lata in pat. :)

Am zis sa tin schema aia din Fit 30. Dar in 30 zile, doar 2 zile de pauza. Pfuuu...ar tb sa imi concediu. :))

no, ca mi-am bagat iarasi nasul.

Elena & Denisa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pearl84 spune:

Executat sport: picioare, fesieri si oarece abdomene.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikole spune:

Bun venit Alice

eu nu am avut ce face dis de dimineata, si-am lasat sotul cu copii, am iesit 30 de minute la alergat in parcul din fata casei,adevarul ca nu de alergat am eu nevoie, dar o zi atat de superbaaaa e aici,o zi de iarna insorita, nu vedeai tipenie de om pe afara, si deodata mi-a venit a iesi la aer...asa ca, in lipsa de alta activitate m-am apucat de alergat...

innainte de asta am bagat un fresh imens din coentro, castravete,busuioc , kale si miere.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulix spune:

Sautare!!
Gata sportul pe ziua de azi: kenpo si picioare, iar ieri plyometric, abs si Tracy.
Ma declar dependenta de Tony!!! Nu pot sta departe de el nici o zi si ca urmare incep sa se vada rezultatele.
Pearl cum poti sa imi mai trimiti Legs&Back de la Tony ca nu stiu unde mi-a disparut din laptop?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pearl84 spune:

Ioi, Iulix..laptopul pe care imi erau alea s-a stricat..aka l-a dat plodutzul pe jos...


Este pe torente, pe filelist..sau cel putin era, acum nu mai stiu.

Azi am fost gazde: nasi, socri de astea, deci nici vorba de sport.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulix spune:

Raport: tae-bo, plyometric, abs si brate; total 1.20h de miscare.
Pearl o sa ma uit pe torente, sper sa nu-mi prind urechile pe acolo.
Restul fetelor ce faceti??? V-a molesit caldurica asta insuportabila?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eunice78 spune:

Ieri am sarit coarda, azi Cardio power cu Shaun. Greu de tot pe caldura asta.
Sa aveti o saptamana racoroasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ele spune:

Buna dimineata!
Am facut consecventa cele 4 zile dupa calendar la Asylum.
Azi am pauza. :)
Poate reusesc cele 30 zile cu toate ca la mine e mai complicat. Suntem plimbareti vara si daca nu sunt acasa cum sa ma tin de program?

La kilograme probabil nu o sa se vada dar vad la masuratori.
Iulix dar vad ca faci destul de mult sport. 1h si 20 min..?!!! super.

Eunice te-ai apaucat iarasi de Insanity?? spor si ai grija.

Draga mea Lumi..de ce ai scos albumul de dincolo? Si astept pozele waw ca sigur asa esti la cat prestezi.

Allure cred ca facem aceeleasi antrenamente din Asylum, daca faci dupa calendar...zi-mi la Vertical Plyo faci flotarile alea cu saritura?

Elena & Denisa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sophia_m spune:

hello

eu in weekend pauza din motiv de spate dureros..masaje si plimbari cu caruciorul atat:)
azi am in calendar Strength si Pure Cardio, nebunie curata, dar tinand cont ca am forte proaspete dupa un we odihnitor, ma bag
nu stiu cum o sa ies

Nicole, te omori nebunul asta de nu mai zici nimic???
ia vino si zi acilea, facusi vreun antrenament din Body Beast..is grele, faine, zi ceva...
de asylum nu am nevoie sa zici nimic ca asta e dracul gol..cu scara sau fara, cu coarda sau fara iti dai duhul oricum. sau poate ca nu mai am eu antremanent, dar mi se pare cel mai greu din tot ce am facut pana acum.

Elena, poze doar pe FB mai pun, atat.
nu-s wow deloc, nu-i asa simplu cum pare, dar usor, usor se misca si caruta mea
peste 2-3 luni o sa fie mai bine:)


********************************************

mamicuta de ursulet mic si grasunel - Davidutz -


Mergi la inceput