Abdomen Xtraplat (54)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Allure spune:

eu azi sint in viteza, trec sa va salut rapid.

lume noua?!? Ana!!!!! Ana banana? Cre'ca nu ma inseala okiu, ca te cunosc de la o leghe marina si ti-as descifra stilul cu degetul pe ecran ca in sistemul Braille, la nevoie.
pai si Bine ai venit!

Iulix, la mine cura inseamna mincat la discretie Dimineata, pe stomacul gol, ca sursa de energie inainte de sport, merge si dupa sport si oricind mi-e sete. Cu conditia sa nu fie combinat cu altceva.

Fructele in general nu se combina cu nimic. Combinatia de iaurt cu afine e indigesta, btw. Proteinele nu se amesteca cu zaharul (carbs) ca au timpi diferiti de digestie si necesita sucuri digestive opuse - alcalin pt zahar si acid pt proteine ce se neutralizeaza in stomac rezultind in intirzierea digestiei (putrefactie in cazul carnii) etc.
Carne cu cartofi - NO, NO!

Cu Zuzana de la Bodyrock, mai face cineva? Am vazut ca are acum niste programe complete de HIIT unele de 15-20 min! Eu nu prea pot s-o urmaresc decit recreational :)

"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*

“ True health is a journey not a destination, a process not an event, a habit not a diet. "

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sophia_m spune:

da, eu o sa fac cu Zuzana in zilele de pauza de la Asylum.

Eunice, sa stii ca majoritatea imi spun ca tot baiat o sa fac..dar de ce dom'le?
in sufletul meu sunt un om sensibil si eu:))
ce-o fi o fi, sanatos sa fie.

********************************************

mamicuta de ursulet mic si grasunel - Davidutz -


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eunice78 spune:

Adica, stimata doamna, eu cu 2 baieti nu oi fi sensibila?? M-ai facut sa rad.
Nu stiu de ce, asa te vad eu..cu baieti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sophia_m spune:

ba da, ba da...deep inside suntem si noi sensibiloase:))
eu in timpul sarcinii nu ma mai recunosteam, plangeam si la desene animate..plangeam si mancam
bine ca a trecut si mi-am revenit, mi-era teama ca raman defecta la mansarda:))

********************************************

mamicuta de ursulet mic si grasunel - Davidutz -


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgia_c spune:

ce vorbesti..si io plangeam in sarcina de se zguduia patul cu mine ..plangeam la reclamele cu pampers de ziceai ca e drama curata
vorba aia bine ca a trecut,ca eram dilaila daca ma mai tinea mult

dap , io intrebam de sportul acasa ,multam de raspunsuri ,cred ca o sa ma apuc si eu ,chiar cu riscul sa articulez cateva globuri la lustra,caci alergatul de banda nu ma solocita pe cat as vrea ,si am observat ca daca depun suficient efort la sala sunt mult mai cuminte la mancat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hannen spune:

Salutare,
Eu va citesc cateodata(cand am timp)ieri am vazut si frumusetea de flacau a lui Lumi,felicitari ,sa va traiasca minunea si sa fie sanatos ,ca frumos e!
Nu prea scriu ca n-am ce si nici timp (nici de scris nici de sport ).Dar imi face bine sa va citesc ,macar ma mai abtin de la mancat aiurea.Acum m-ati speriat ca vreti sa va ascundeti pe fb si vroiam sa va zic sa nu plecati fara mine.


************************************
Whatever happens don`t let go of my hand!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikole spune:

Hannen, ai cont pe facebook?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sophia_m spune:

hannen, multam fain draga mea
eu te-am acostat anul trecut prin iulie pe skype dar cred ca nimerisem un moment cam prost...
stai relaxata ca nu fugim taman fara tine:))

georgia, daaa, daaa, eu pana nu am trait pe pielea mea nu puteam sa cred ca gravidele sunt asa paranoia:))

tare cald a fost azi noapte
abia astept sa plec la mareeeeeeeeee

revin mai tarziu cu sportul..

********************************************

mamicuta de ursulet mic si grasunel - Davidutz -


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgia_c spune:

la mine e semn de batraneste ,dar neam daca ma incanta asa fb asta;mie lipsa de intimitate ,pe care multa lume o practica mi se pare putintel cam .. prea mult ; ca ex nu prea sunt eu de acord cu pusul pozelor cu copii pe acolo , lasate la vedere,sa se uite toti ciudatii la ele (ca lumea e plina de de-astia)..dar nah asta e nebuneala mea de om batran si paranoic

lumi ,10x pt link-uri ,cam lenta tantita aia dar mergand pe fir am gasit niste cestii misto
mi-ar place sa mai apara si baby boom, elena

revin ca ma strica cabinetul 1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sophia_m spune:

Max interval circuit

no, ca ma cheama si pe mine datoria..parca ar sti, se trezeste fix dupa ce imi termin eu sportul:))

********************************************

mamicuta de ursulet mic si grasunel - Davidutz -


Mergi la inceput