Abdomen Xtraplat (54)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns georgia_c spune:

sport si eu..acasa ,nu ma laud inca ca mi-e sa nu-mi pierd obiceiul..vorbim peste 6 luni
in 2010+2011 (pana sa aflu ca sunt gravi) mergeam si de 5-6 ori pe sapt la sala , pur si simplu ma si capatasem si ceva rezistenta
acum am constatat ca in 30 min sunt praf si nici macar nu fac cine stie ce,adica multtt cardio (dupa tantita aia pusa de sophicut ca link,deci batraneste asa ) ca am de slabit si ceva picioare sa scap de uratele astea de aripioare

allure,parca tu vorbeai ,pe cand apaream io pe topicul asta,de ceva shakeuri pe care le bei;atunci nu eram prea in tema (nici acum nu prea sunt ) dar ai apelat cumva la shakeology ?ca vreau sa sap adanc sa vad daca in romanica distribuie (inainte insa vreau sa vad daca merita banutii);oricum eu vreau sa reintru pe sucul meu de zi cu zi din fructe si leguminoase si ceva seminte de canepa
chiar nu am apucat sa va spun cand am baut primul suc in care am pus pastarnac am zic ca am inghitit o sacosa de arome;iar dupa sfecla m-am speriat ca am patit ceva la ficap,cand am fost la



mamica fericita de fetita cu fundita



Coincidenta este felul lui Dumnezeu de a ramane anonim
Albert Einstein

Vladut vrea sa traiasca!Sa-l ajutam si noi!
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=168191&nm=Vladut-vrea-sa-traiasca


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgia_c spune:

pfa dupa ce am editat mesajul anterior de 10 ori ca nu stiu de ce l-am muciuluit asa ca e cat tot monitorul ,to am uitat ceva

lady bine ai venit si spor la - kg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pearl84 spune:

Nu m-am putut duce pana la ora asta..cum pasesc afara, cu racneste copchilul...a trebuit sa ma intorc din fata salii de sport acasa

Poate dupa ce adoarme..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns XIO spune:

Sport nu fac, ca nu am cand, dar anunt ca de azi ma las si de carnea de pasare.
Am gasit aici chestii de curcan, dar azi am vazut intr-o revista o poza de la ferma de curcani si gata, nu mai imi trebe.
Raman doar cu pestele, daca o sa mai mananc vreun döner, o sa se intample fff rar. Eu sper ca deloc, dar mna...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Allure spune:

m-ati facut curioasa, am bagat dvd-ul cu "Overtime" si ma uit in timp ce scriu aici...HA!
sint la min 2 si deja m-a speriat
pai astea 10 min sint mai scary decit tot programul in sine!! :)

Ele, esti tinerica...ce n-as da sa mai am 35 acu!

Georgia, da, shake-urile mele sint combinatie de Shakeology cu SunWarrior plus almond milk si alte chestii. Reteta difera de la zi la zi ca sa nu ma plictisesc. Mie imi place, isi merita banii dar e scump. Cred ca se face delivery si in Romania.

Si eu am uitat de Lady: bun venit! Sa si ramii! si sa fii activa.

Acum am schimbat dvd-ul cu Legs din BBeast si ma declar profund satisfacuta de ce vad...Super!!! Este exact ce imi trebuie mie! Vad ca are si varianta modificata fara aparate...se poate folosi mingea mare de fitness in loc de bancuta!
Imi place sistemul lui...wow...Really good!! Abia astept sa termin cu zbuciumatul de Shaun...ma apuc imediat de "bestie".

Ok, tre sa ma car. Azi la prinz mi-am facut o salata mare de kale, morcov ras, rosie, patrunjel, ceapa verde, seminte crude de dovleac, sare de himalaia si ulei de masline. Delish!

p.s. - mama ce de squats face bestia!! asta o sa-mi faca picioarele asa cum le vreau!
adio betze! welcome real legs!

"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*

“ True health is a journey not a destination, a process not an event, a habit not a diet. "

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ele spune:

Astazi iarasi Speedagility.
Allure tu de plangi de betze de picioare? Vreau si eu betze!!!! dar am mostenit-o pe mama cu o conformatie tare dificila.
Maine am programare la unghii dupa program , parca vad ca ma prinde 10 seara facand Strength.

Ah..sa va zic : noi facem mansarda si sotul ma asteapta seara sa vopsesc sa dau cu var si alte treburi gospodaresti. Si eu la 8 dau bir cu fugitii la nenea Shaun.

Elena & Denisa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pearl84 spune:

Hai ca aseara am ajuns si la sala intr-un final..si am tras bine de tot...am bagat si niste abdomene dupa reteta lui Tony

Ele, ca am uitat sa raspund ieri, este antrenor in sala, si aluia i-am zis ca eu nu cred sa pot ajunge mai mult de 2Xsaptamana...si atunci a zis 1Xpartea de sus (brate, piept, spate, abdomen) si 1Xpartea de jos (picioare si fesieri..si aici mai bag abdomen de la mine). Daca ajung cumva de 3 ori, fac si cardio. Dar si sotul face sala de ani de zile, si ma mai sfatuiesc si cu el.

Lady, bine ai sosit, baga mare cu sportul, ai sa vezi ca dupa ce incepi devine adictie

Iulix, daca o sa imi mearga internetul asta de kk mai bine, scot eu de pe torente p90x...si apoi vedem cum iti trimit legs&back.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

Cine vrea ca trimit pe transfer. Dati-mi adresa de mail pe PM si trimit numai sa-mi ziceti ce vreti sa trimit. Am descarcat si P90X asa preventiv.

Eu de trei zile pun cesul la 6 si nu pot sa ma ridic din pat. Azi moarta coapta cum ajung la pranz fac antrenamentul orice ar fi!

www.obiectiverealiste.blogspot.com" target="_blank">Obiective Realiste
Androix Bijoux

Niste copii si toti copiii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sophia_m spune:

vazui si eu ceva filmulete pe youtube Allure..ala cardio pare super tare si ala pentru picioare la fel
tu oricum reusisei si cu Shaun sa faci muschiuleti la picioare si brate, cu siguranta Asylum si Bestia o sa iti ofere ce ti-ai propus.


piticotul meu are muci in gat si se ineaca cu ei cand ii dau sa manance, taica-su e racit de vreo 2 saptamani si cred ca a luat raceala
de fapt ta-su de cand s-a nascut copilul tot racit a fost, n-am mai vazut asa ceva...
trebuie sa sun doctorita, poate are timp sa il vada in dupa amiaza asta.


azi am in calendar Cardio Power si Relief, maine cica pauza dar cred ca o sa fac ceva cu Zuzana, vad eu..




********************************************

mamicuta de ursulet mic si grasunel - Davidutz -


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carolinah spune:

Doamne cat sunteti de active, mie nici nu-mi vine sa scriu pe aici ca eu in afara de inot nu fac nimic. Doar mananc civilizat, respectand intocmai Rina de peste 1 luna. Asa ca abdomenul plat il am deja de acolo. Nu si muschiuletii insa

Nici vorba sa ma apuc de chestii grele, ca eu am spatele si un genunchi busite, plus incheieturile de la maini fragile. Asa ca eu ca babele, incet, incetisor si pe loc. Dar va citesc pe voi si va admir!

Shakeology nu se livreaza in Romania (sau e enorm de scump). Noi ne-am facut un fel de cutie postala pe usa2me.com, le livram acolo si aia ni le trimiteau. Dar si asa e scump. Noi ne mai luam si alte chestiuni care nu se livrau in Romania sau era transportul scump si le trimiteam acolo, apoi ii puneam pe aia sa ne faca un pachet din toate si iesea mai rezonabil la cost asa.



Mergi la inceput