Abdomen Xtraplat (54)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns sophia_m spune:

Plyo se mananca cu multa durere:))
o sa vezi...
exact asa parere aveam si eu despre Asylum cand l-am facut anul trecut, mi se parea acceptabil din ce vazusem, ma bazam mult si pe super conditia mea fizica si cand m-am apucat am avut un mare soc...mi-am dat seama ca nu e de gluma cu Asylum-ul oricata conditie fizica ai avea.
cu timpul m-am obisnuit, o sa vezi ca te obisnuiesti si tu.

acum mi se pare infernal, dar nici conditia mea fizica nu mai e atat de buna si cu 7-8 kile in plus nu e usor deloc, pentru Asylum trebuie sa fii super fit si slim, ori eu deocamdata-s la categoria fat ass:)))))

ma apuc sa caut si eu videos cu bestia, ca mi s-a culcat copchilul si ma plictisesc.

********************************************

mamicuta de ursulet mic si grasunel - Davidutz -


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Allure spune:

am terminat cu bine relativ... parca nu mi s-a parut mai criminal ca altele, ori am fost eu pregatita psihic :)
cert e ca e greu, nu e pentru oricine...one legged power jumps sint grele! si elasticele alea sint oribile!!! abia puteam sa intind de ele

saritul corzii pe vine ma ucide cel mai tare, pina acum dar vorba ta, o sa fie mai bine :)

treaba cu Body Beast e ca necesita bancuta inclinata de care nu am :-((
si e cam plin de testosteron programul adica e pentru barbati....cu gemete de efort si alea...haha! vom vedea..

ma duc sa maninc, cred ca imi fac omleta desi n-am chef dar e frigiderul gol, trebuie sa ies sa-mi iau salatele mele...

miine am pauza la miscare. Ce bine! poate imi trece febra...



"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*

“ True health is a journey not a destination, a process not an event, a habit not a diet. "

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ele spune:

haha Allure ..deci si pe tine te-a terminat.
Eu in procente zic ca fac 85-90% din antrenamentele din Asylum. La unele prefer sa imi capat suflu.
De antrenamente m-am tinut dar la mancat ..azi a fost esec total.
Azi pauza.
Lumi tre sa ajung la ziua cu Over ca altfel mi-e frica sa ma uit la el.


Elena & Denisa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pearl84 spune:

Iacatama-s...azi nimic de raportat, am avut de gand, dar n-a sosit sotzu la timp sa stea cu copchilu.

Maine am zi de brate si abdomen la sala..incepe sa ma plictiseasca sala asta cumplit...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Allure spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ele


haha Allure ..deci si pe tine te-a terminat.



pai nici nu se punea problema altfel...:)
ca de fiecare data cind fac cu Shaun... Problema la mine e ca nu pot sa fac sustinut pe termen lung cu el pentru ca e prea intens pentru oscioarele mele batrine, desi imi place si aduce rezultatele cele mai bune in cel mai scurt timp, corpul se resimte...problemele cu spatele ies la suprafata imediat (o instabiltate sacro-iliaca ce imi da de cap)
Asa ca Shaun has to come and go constantly in my life...am facut loc pentru Brett si chiar Debbie cu exercitiile ei boring dar foarte bune si safe pentru babe paradite. De aia schimb mereu rutina ca sa nu-mi zapacesc spatele mai rau. Asylum e scurt, o luna pot sa rezist, dupa care schimbam....

Ce foame mi s-a facut!! Si e 10pm...ma bag la culcare!

Miine teoretic am pauza, practic o sa fac stretch ca am nevoie multa.....



"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*

“ True health is a journey not a destination, a process not an event, a habit not a diet. "

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ele spune:

Buna dimineata!
La birou..din nou.
Allure vreau si eu baba ca tine (pfuu..ma aproprii oricum rapid, in we fac 35 :(()
De cand m-a intoxicat Lumi cu Asylum , am mai facut antrenamentele dar nu dupa program . Deci probabil 30 zile in ritmul asta o sa ma cam termine.
Pearl tu faci cu antrenor sa stii exact ce lucrezi si in ce zile?

Elena & Denisa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sophia_m spune:

hello..

despre ce babe vorbiti voi aici???
si ce daca faci 35 Elena??? ar trebui sa fii mandra madam
eu recunosc, sunt tare mandra de varsta mea si asa o sa fiu si la 60:))
ce sa mai zic ca ma mai intreaba lumea cati ani am si in loc de 32 de ani zic 33 de ani ( din greseala )..in loc sa ma intineresc eu adaug:)))

cat despre Overtime, heee heee, ala e facut sa ne dea peste nas la toti astia care credem ca avem conditie fizica.
dureaza doar 10-12 min dar ceva mai greu de atat nu putea sa puna cap la cap intr-un timp asa scurt.
mie cred ca imi mai trebuie 2 ani de aici incolo, ca sa fiu apta sa duc la capat Overtime-ul ala...
Asylum-ul l=am facut anul trecut cap coada ( exact in ultima zi de asylum am ramas gravida:))))..e solicitant, mai ales ca nu prea exista zile de pauza, dar rezultatele...


azi am Plyo Circuit si vreau sa fac si Overtime-ul..daca reusesc sa execut corect macar jum. din overtime ma declar multumita de mine.


vazui si eu ca la Body beast trebuie bancuta inclinata (n-am)..cat despre testosteron si gemete, lasa, ca aia fac cu douajda kile acolo, noi cu 3-4-5 kile nu o sa avem treaba..chiar si asa, putem sa gemem si noi de fantezie:))))))

********************************************

mamicuta de ursulet mic si grasunel - Davidutz -


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sophia_m spune:

gata sportul
la Overtime nu cred ca am facut corect decat jumate..daca o sa ajung macar la 8-9 min executate corect masterchef ma declar:))

byee

********************************************

mamicuta de ursulet mic si grasunel - Davidutz -


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulix spune:

Gata si eu sportul: azi si ieri aerobic, brate si insistat astazi mai mult pe abs si talie; tot 1.20h in total.
Welcome Lady si spor la slabit.
Androix e buna si jumatatica aia de ora... Incet incet o sa te obisnuiesti si o sa vrei mai mult. Eu daca nu as obosi as tine-o intr-un sport toata ziulica.
Ele mai putin de 1h de sport nu fac si de vreo 2-3 zile am marit-o la 1.20h pt. ca am descoperit ca atunci cand incep nu mai mai opresc. La Multi Ani si la 35 nu esti baba deloc; esti in floarea varstei, tinerica si frumoasa!
L-as incerca si eu pe nebunul de Shaun, dar din ce am vazut pe net e dus rau cu plutisoara si cred ca nu am inca conditia fizica necesara, asa ca o sa continui cu iubirea mea Tony pana cand o sa ma mai subtiez si apoi vom mai vedea.
va

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eunice78 spune:

Eu ieri am facut Pure Cardio si nu stiu de ce, dar am afacut o febra de zile mari..chiar nu inteleg de ce azi m-a pocnit..
Ele, fac si eu cee apuc, le amestec.

Mergi la inceput