MONTIGNAC (174)...STIL DE VIATA NU DIETA

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns brindusik spune:

hmmmm..chiar ca toata lumea pe aci o luat vacanta...numai io muncesc

io ce sa va spun azi..am mancat dimi lapte cu fulgi nu mi-am luat pachet deci o s-o intind mai repede acasa si o sa mananc ghiveci de legume cu carne de pui si cu gogosari copti..pe seara cred ca o sa merg sa-mi iau un pene

Successes only last until someone screws them up. Failures are forever.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Carmen_Marieta spune:

Salutare fetele,

eu am mai intrat, dar nu am putut scrie din motive de "gandacica mica" prin preajma.

Incerc si reusesc in proportie de 95% sa fiu conforma, cateodata mai calc pe laturi.. dar imi revin.
Mananc mult pepene( intre mese, la distanta de 2-2,5 ore, si seara).. azi voi face o supa de rosii cu legume, si pulpa de curcan la gratar.
In rest alerg in parc dupa pici.
Va doresc zile racoroase si conforme!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ninha spune:

Morning...

eu am fost plecata intr-un scurt concediu la munte: https://picasaweb.google.com/107925849254033901436/2012IulieCiunget

in concediu m-am imbuibat cat am putut, ca nah... ieri si alaltaieri m-am simtit ca-n concediu... si acum sufar de stagnare:(
iar ma supara cantarul asta!

azi am inceput ziua cam in graba si n-am mancat decat un fibrobar + cafea, fara fructe. La P o salata. La cina fructe.

Sa vedem care pe care!

Va pup, succes!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brindusik spune:

ninha ff faine pozele..imi place la nebunie pustiul tau mare..cu cel mic nu prea am vazut poze...

mey fetelor io cred ca voi nu aveti pofta de mancare la cat de cald e la voi..la mine cu 15 grade...

Successes only last until someone screws them up. Failures are forever.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Carmen_Marieta spune:

Brandusik da e cald tare... eu azi am baut o cafea, am mancat salata de vinete cu rosii( reci) si dupa 2 ore am mancat niste caise..ce a ramas de la prajitura pregatita pentru pici...

Ninha frumoase pozele! lasa ca va arata si scadere acel cantar!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

Va pupppp
trec si eu ca acceleratul va las pupici va spun ca-s pe fuga si ca revin la povesti cat de curand

ninha frumoase pozicile acuma realizez ca erau pozicile ceea ce mi-ai trimis pe mess ... nu m-am uitat atunci crezand ca e vreun virus am tot primit in ultima vreme pe mess mesaje care semanau cu ce ai trimis tu .... nu ai zis nimic si n-am stiut ce e ... am sters instant mesajul ... scuze , probabil ca te-ai intrebat de ce nu am dat feed back la pozici ... spun aici .... superbe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns btz_ovi spune:

Buna ziua.
Remember me???
Stiu stiu,merit bataie ca nu am mai intrat de mult,dar o vreme nu am avut net atat acasa cat si la munci,iar dupa nu am avut timp caci a revenit puiul acasa de la bunici,nu l-am dus la cresa caci era epidemie de varsat de vant.

Ma bucur sa citesc ca slabiti,aveti ambitie nu gluma.Tine-ti-o tot asa,sunteti cele mai tari.
Eu in ultima vreme am mai dat-o in bara rau,dar fiindca glicemia mi-a iesit aproape de limita maxima trebuie sa ma imobilizez iarasi spre Monti,caci ma sperie rau glicemia mare.

In alta ordine de idei,masajul pt celulita,remodelare,magnetii,reflexoterapia ma fac sa arat ca o diva :)))),plus ca acum am 82 de KG.

In week-end e ziua puiului mic,face 2 anisori,am baiat mare de acum .Conforma sper sa fiu cat mai mult,asta daca nu ma abtin sa mananc "ciocoaie" (ciocolata) vb lui Paulica.

Va pupez tare si in curand revin cu poze noi,sper sa gasesc si ceva vechituri pt a vedea diferenta.

O zi frumoasa ca voi toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ninha spune:

Buna dimineata, frumoaselor!

Aseara am fost al cumparaturi pe stomacul gol si am scapat ca vaca in lucerna, am mancat un sandwich de la kaufland, si acasa am mai amncat niste paine cu seminte (delicioasa, altfel! )+ peste afumat, si colac peste pupaza, am mai turnat si-o bere deasupra!

De azi iar o luam de la capat:
MD: paine integrala de secara cu seminte + masline umplute cu usturoi+ anghinare marinata
P : salata de cruditati
C: sper ca doar fructe
Dar problema e ca azi sarbatorim 5 ani de cand ne-am cunoscut(eu si sotziorul) si ma tem sa nu-mi vina cheful sa-mi fac de cap:(
Doamne ajuta sa ma tin tare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

Ninha la multi ani fericiti pana la adanci batraneti ... distractie faina azi ... azi ai voie sa-ti faci de cap iti permiti

Btz ovi ... mergi la masaj ? magneti ??? .... adica electrostimulare ?? are efect ? cat ai facut si cat ai sesizat ca ai dat jos ??? am inceput si eu ceva si-s curioasa impresii de la doamne care au fost si-s multumite
Sa-ti traiasca puiul mic ... La multi ani! cu sanatate si noroc ... distractie faina .... cred ca faceti chef nu ??? chef de pitici

Si eu sunt intr-o pasa mai proasta, am avut niste evenimente nefericite in jur si-s cam intoarsa pe dos dar imi revin eu repede

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

Si daca va era dor de mine sa ma vedeti am pus niste colaje 2007-2012 respectiv 2002-2012 .... cu minus 30 kg .... se vede diferenta ? ioiii cum aratam nu ?????????????????????????????
Poate daca ma vedeti va prinde bine

va puppp si va doresc zile libere placute

Mergi la inceput