Cel putin 10 kg jos (9)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

aici sunt Gusta, ma pregatesc de plecare, sambata pana luni, un tur de manastiri, vreo 7.
maine Luca are carnaval la gradinitza apoi trebuie sa gatesc cate ceva, sa le las baietilor o ciorba si o friptura plus niste prajituri ptr impartit, apoi mergem la inot, deci program incarcat, fara sa mai zic ce am avut saptamana asta la job

cu alimentaia sunt fff cuminte.
astept sa ma intorc cu forte prospete si sa intru iar intr-un tur de forta.



SOACRA MARE
Doua maini stangi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LYADA spune:

La Multi Ani pentru Mara!


hmm, parca shake nu era recomandat inainte de efort, as zice carbohidrati- dar sa nu spun prostii, ca eu unde vad sport, citesc in fuga- zic ca o sa revin cand ma apuc de sport. Si de sport ma apuc cand stagnez. Deci incerc din rasputeri sa nu stagnez.

Si apas pedala pentru ca am senzatia ca am prins un moment in care s-au aliniat planetele pentru slabit si nu stiu cat dureaza "fereastra" de oportunitate.

sincer pentru voi am facut doar o selectie "best of" - ca sa nu par de-a dreptul zuzu



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns senz_benz spune:

buna fetelor,m-am hotarat si eu sa intru in clubul vostru daca ma primiti,vreau sa slabesc 7 kg
Inaltime-160cm,greutate 57kg,target1 -4 kg pana pe data de 23 iunie cand am niste nunti si botezuri de onorat,target2 -3 kg pana pe 25 iulie cand merg la mare, mobilizare=0
nu am vointa absolut deloc:(
o sa incep si eu sambata dieta rina,am mai tinut-o odata pana in sarbatorile de iarna si reusisem sa slabesc destul de frumos,dar am renuntat si am pus inapoi kg
acum sunt hotarata sa ma tin de ea dar am nevoie de galerie
sper sa gasesc un sprijin in voi!va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LYADA spune:

Hello!

Bilantul meu la 1 iunie este 67.8 kg, adica 2.2 kg de la start. Sunt foarte multumita, am mai redus putin si dulciurile, aici mai e loc de progres

2.2, cine da mai mult?:))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Eu aveam azi dimineata 63kg . In concurs am intrat cu 65.5, deci ar fi un -2.5kg Se putea si mai bine, daca nu scapam la prostii zilele trecute .



Am marfa la bazar umanitar DC

Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)
Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

Neatza la amiaza.

Raport la 1 iunie 62 chiar era un 61,8 ,deci -1kg ma simt multumita si ma bucur acuma mai urmeaza cele 2 kg pe care mi le doresc enorm sper ca la 1 iulie sa arate cantarul 59,9 si atunci am sa fiu super multumita.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LYADA spune:

super vesti pana acum! merg sa actualizez lista.


Senz, noi te putem ajuta doar dupa ce gasesti o cale sa devii motivata :), ma tem ca altfel nu merge



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

Bianca mi-ai facut ziua super cand am vazut ca eu am inceput concursul la 63,5 e clar ca trebuie sa imi scriu undeva ca vad ca nu mai merge.Maratonul m-a ajutat enorm si imi pare rau ca nu m-am masurat la picior sa vad exact ce am facut ca sincer imi cam cad pantaloni pe mine.

Eu ma bucur ca sunt in acelasi punct unde eram inainte de a pleca la disney .

Ma duc sa fac snitele si sa plecam ca zi e ultima seara si m-am umplut de energie sincer mi-ai facut ziua super.Deci per total am 1,5 kg sunt mandra ne mine inca un pic si o sa fie simt deja asta ca nu ma mai las asa usor doborata.

Va pup.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LYADA spune:

ma bucur!


sa stii ca si pe mine ma ajuta sa ma uit pe datele mele "tehnice" si sa vad ca progresez.

si de multe ori scriu meniul pentru ca ma pot verifica in urma ce schimbari am facut pe o anumita perioada si mai ales de cand- altfel uit.

tu ai fost cu maratonul saptamana asta, iar eu numai in evenimente care m-au tinut ocupata in special seara asa ca am mancat mai putin decat de obicei, a contat si asta.
dar in weekend vine mama, voi fi mai lejera. sau poate ca nu daca nu e impresionata de scaderea de pana acum.

va pup si va mai astept pe aici, la sueta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns senz_benz spune:

deja sunt motivata lyada,imi doresc foarte mult sa arat bine la plaja nu sa stau sa-mi ascund suncile pe sub prosop
am inceput de azi dieta si de luni ies la alergari in parc
de obicei primele kg le dau foarte repede jos ,cred ca peste o saptamana o sa am deja cu 2 mai putin dar apoi e mai greu ca stagnez si atunci ma apuca nervii si ma las.sper ca de data asta sa fiu mai puternica
puuup

Mergi la inceput